Προς το περιεχόμενο

Logitech Συνδυαστικές προσφορές -20%, -5 λίρες, δώρο mousepad g240, δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


Vassilis_24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ό,τι λέει ο τίτλος, αγοράζουμε από το Αγγλικό σάιτ της logitech, βάζουμε τον κωδικό logi15cpn κι έχουμε 20% έκπτωση, (αυτός ο κωδικός λήγει απόψε, στις 2 τα ξημερώματα της Δευτέρας και ισχύει μόνο για gaming περιφερειακά(εξαιρούνται τα πληκτρολόγια g910, g900, g810 απ'όσα έχω δοκιμάσει) ), βάζουμε τον κωδικό 5£-LOGITECH κι έχουμε ακόμα 5 λίρες μείωση (αυτός ο κωδικός λήγει στο τέλος του χρόνου) και τέλος βάζουμε τον κωδικό ESL2016 κι έχουμε δώρο το Mousepad G240 (αυτός ο κωδικός λήγει αύριο, στις 2 τα ξημερώματα της Τρίτης).
​Tα μεταφορικά επίσης είναι δωρεάν για αγορές άνω των 39 λιρών και με την ισοτιμία ευρώ-λίρας περίπου στο 1-1, νομίζω ότι συμφέρει πολύ!

Καμιά φορά πρέπει να επαληθεύσετε ότι μετά που βάζετε τα στοιχεία σας είναι σε ισχύ τα κουπόνια, αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα, απλά κάντε login ως επισκέπτες...

http://gaming.logitech.com/en-gb

Επεξ/σία από Vassilis_24
αφαιρεση affiliate!
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ό,τι λέει ο τίτλος, αγοράζουμε από το Αγγλικό σάιτ της logitech, βάζουμε τον κωδικό logi15cpn κι έχουμε 20% έκπτωση, (αυτός ο κωδικός λήγει απόψε), βάζουμε τον κωδικό 5£-LOGITECH κι έχουμε ακόμα 5 λίρες μείωση (αυτός ο κωδικός λήγει στο τέλος του χρόνου) και τέλος βάζουμε τον κωδικό ESL2016 κι έχουμε δώρο το Mousepad G240 (αυτός ο κωδικός λήγει αύριο).

​Tα μεταφορικά επίσης είναι δωρεάν και με την ισοτιμία ευρώ-λίρας περίπου στο 1-1, νομίζω ότι συμφέρει πολύ!

 

Καμιά φορά πρέπει να επαληθεύσετε ότι μετά που βάζετε τα στοιχεία σας είναι σε ισχύ τα κουπόνια, αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα, απλά κάντε login ως επισκέπτες...

Free shipping on orders 39.00 and over.

λεει στο site http://www.logitech.com/en-gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πχ το πληκτρολόγιο G610 (με καφέ διακόπτες) βγαίνει τελική στα 87,6 ευρώ (στο σκρουτζ 120). λειτουργούν και οι 3 κωδικοί με αυτό το προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι λέει ο τίτλος, αγοράζουμε από το Αγγλικό σάιτ της logitech, βάζουμε τον κωδικό logi15cpn κι έχουμε 20% έκπτωση, (αυτός ο κωδικός λήγει απόψε), βάζουμε τον κωδικό 5£-LOGITECH κι έχουμε ακόμα 5 λίρες μείωση (αυτός ο κωδικός λήγει στο τέλος του χρόνου) και τέλος βάζουμε τον κωδικό ESL2016 κι έχουμε δώρο το Mousepad G240 (αυτός ο κωδικός λήγει αύριο).

​Tα μεταφορικά επίσης είναι δωρεάν και με την ισοτιμία ευρώ-λίρας περίπου στο 1-1, νομίζω ότι συμφέρει πολύ!

 

Καμιά φορά πρέπει να επαληθεύσετε ότι μετά που βάζετε τα στοιχεία σας είναι σε ισχύ τα κουπόνια, αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα, απλά κάντε login ως επισκέπτες...

link?

καποιες ενδεικτικές προσφορες με καποια αναλογα λινκ σκρουτζ; Πρεπει δηλαδη να ψαχνουμε ποιο ειναι το e-shop της logitech που να στελνει κ Ελλαδα και να συμφερει η συγκεκριμένη αγορά; Αφου το εκανες που το εκανες, καντο πληρες :)

 

*σημειωση: τα περισσότερα πληκτρολογια που με ενδιαφεραν και ειδα δεν εχουν ελληνικά πανω, εγω δεν εχω προβλημα, καποιους μπορει να τους ειναι σημαντικό (λ.χ. για μεγαλύτερους σε ηλικία ή πιτσιρικια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

link?

καποιες ενδεικτικές προσφορες με καποια αναλογα λινκ σκρουτζ; Πρεπει δηλαδη να ψαχνουμε ποιο ειναι το e-shop της logitech που να στελνει κ Ελλαδα και να συμφερει η συγκεκριμένη αγορά; Αφου το εκανες που το εκανες, καντο πληρες :)

 

Eίναι το επίσημο σάιτ της Logitech, απλά αλλάζεις το location

 

​Eγώ το χρησιμοποίησα για να πάρω το ποντίκι g403 και το πληκτρολόγιο g213, που δεν έχουν έρθει ακόμα στην Ελλάδα.

 

​Ενδεικτικά, το Logitech G610 έχει από 105 λίρες, 80 λίρες, με δώρο το mousepad, όταν στο σκρουτζ ξεκινάει από 120 ευρώ με καφέ διακόπτες και 140 με κόκκινους...

http://www.skroutz.gr/c/1866/Gaming_pliktrologia.html?keyphrase=logitech+g610

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση aff link!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωδικός για το pad δεν μου περνάει...


Άκυρο, νόμιζα ότι έπρεπε να το έχω στο καλάθι πριν βάλω το κουπόνι.

Μόλις έσβησα το προϊόν και έβαλα το κουπόνι, πέρασε.


Τα νεύρα μου....

 

http://prntscr.com/d0vobj

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι κωδικοι δουλευουν αψογα!

 

Απλα προσεξτε οτι -20% αναφερεται ΜΟΝΟ για την κατηγορια των gaming οπως γραφει και ο Vassilis_24.

 

ευχαριστουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...