Προς το περιεχόμενο

Logitech Συνδυαστικές προσφορές -20%, -5 λίρες, δώρο mousepad g240, δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


Vassilis_24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσφορές τέλος. Όσοι πήραν πήραν.

Όσο αφορά το πληκτρολόγιο αυτό που πήρα είναι το US International: με part number 920-008093.

Είναι ακριβώς το ίδιο με το part number που δίνει το αντίστοιχο Ελληνικό site της logitech.

"Διεθνής ΗΠΑ: 920-008093"

 

Τιμές Γερμανίας

g213=79,99€

g403=69,99€

g240=19,99€

-----------------

        = 170€ περίπου.

Not bad at all...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς δεν πήρα τίποτα και μειώθηκε σήμερα κατά 100 ευρώ το χρέος στην εφορία.

Είχα σκοπό να πάρω ότι πήρε ο NewCascp.

 

Υ.Γ.Το χρέος κατά ένα σημαντικό ποσοστό δημιουργήθηκε από τις μαλακιες που βγαίνουν σε προσφορά εδώ μέσα. :cry:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απαραδεκτη απαντηση του support της logitech

 

 


 

My name is Simona, I understand that you would like assistance with your G900 Chaos Spectrum Professional Grade Wired/Wireless Gaming Mouse. I will be happy to assist you. 

Please inform us where have you got the promo code from? Also what are the terms and conditions of the promotion? There could be a possibility that this promo code cannot be applied for G900.

Thank you for your cooperation. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτεινα να αποφυγετε αγορες απο το eshop της logitech, το RMA ειναι μια οδύσσεια κανονικα, το support τους ειναι απαράδεκτο και το QA εχει πεσει πολυ. Αυτοι οι κωδικοι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο υπηρχαν και πριν κανα μηνα+ και γενικα βγαινουν αρκετα συχνα οπως και το κολπο να κατσεις idle κανα 15λεπτο να παρεις δωρο express shipping. Εγω προσωπικα δεν θα παρω τιποτα απο εκει ξανα αν και πηρα g pro και g403 πριν κανα μηνα στα 46-50ε το ενα ειχα κανει 2 orders(ενα pre-order οταν ανακοινωθηκαν και μετα αλλη για να βαλω τα κουπονια). Φανταζομουν οτι να ακυρωσεις pre-order θα ηταν καπως ευκολο, ε δεν ηταν τελικα στο απαραδεκτο site τους, κανενα response στα tickets και μου εστειλαν και τα 4 ποντικια τελικα..

 

long story short, αποφασισα να κρατησω και τα 2xg403(για να πειραματιστώ με αλλα omron switches) το ενα ειχε scroll wheel rattle, αρνηθηκαν το RMA στην αρχη αλλα με λιγη φασαρια(και επικοινωνια με community manager στο ocn) το δεχτηκαν και μου εστειλαν αλλο, το οποιο ειχε το ιδιο προβλημα αλλα το εφτιαξα μονος μου. :P Εκαναν και refund στο δευτερο g pro αλλα ολα πηγαν πολυ πολυ slow.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το Γερμανικο site γνωριζει κανεις αν γινονται παραγγελιες?

Ρωταω γιατι βρηκα ενα κουπονι με 35% και ειναι αυτο για οποιον ενδιαφερεται:zz7anxb2x

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωδικός δουλεύει πάντως και δίνει 28€ έκπτωση τελική 51,99 για το g213.

Λίγο πάνω από το  UK λόγο ισοτιμίας που εκμεταλευτήκαμε όσοι παραγγείλαμε.

Πάντως νομίζω από όπου και να παραγγείλεις από Ολλανδία θα τα στείλουν. (αν κάνω λάθος διορθώστε με).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για κάποια πολύ ακριβά (G910 / G810) αξίζει περισσότερο από την προσφορά του αγγλικού.

 

 

Οι ενδιαφερόμενοι τσεκάρετε και αυτό. Αγοράζοντας 2 η περισσότερα προϊόντα Logitech από τη συγκεκριμένη λίστα παίρνετε 30% στη συνολική τιμή. Σε κάποια έχει πολύ χαμηλότερες τιμές από το site της Logitech,

π.χ. G610 Brown + G402 βγαίνει 95€ παραδομένο. G410 + G402 βγαίνει περίπου 105€

 

Εβδομάδα της Logitech.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...