Προς το περιεχόμενο

Logitech Συνδυαστικές προσφορές -20%, -5 λίρες, δώρο mousepad g240, δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


Vassilis_24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα προτεινα να αποφυγετε αγορες απο το eshop της logitech, το RMA ειναι μια οδύσσεια κανονικα, το support τους ειναι απαράδεκτο και το QA εχει πεσει πολυ. Αυτοι οι κωδικοι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο υπηρχαν και πριν κανα μηνα+ και γενικα βγαινουν αρκετα συχνα οπως και το κολπο να κατσεις idle κανα 15λεπτο να παρεις δωρο express shipping. Εγω προσωπικα δεν θα παρω τιποτα απο εκει ξανα αν και πηρα g pro και g403 πριν κανα μηνα στα 46-50ε το ενα ειχα κανει 2 orders(ενα pre-order οταν ανακοινωθηκαν και μετα αλλη για να βαλω τα κουπονια). Φανταζομουν οτι να ακυρωσεις pre-order θα ηταν καπως ευκολο, ε δεν ηταν τελικα στο απαραδεκτο site τους, κανενα response στα tickets και μου εστειλαν και τα 4 ποντικια τελικα..

 

long story short, αποφασισα να κρατησω και τα 2xg403(για να πειραματιστώ με αλλα omron switches) το ενα ειχε scroll wheel rattle, αρνηθηκαν το RMA στην αρχη αλλα με λιγη φασαρια(και επικοινωνια με community manager στο ocn) το δεχτηκαν και μου εστειλαν αλλο, το οποιο ειχε το ιδιο προβλημα αλλα το εφτιαξα μονος μου. :P Εκαναν και refund στο δευτερο g pro αλλα ολα πηγαν πολυ πολυ slow.

 

Πόσο δίκιο έχεις!

Έστειλαν την παραγγελία μου σε τελείως λάθος διεύθυνση (και λάθος χώρα!) και μου είπαν οτι θα την ακυρώσουν τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα μετα απο 4 μερες δεν μου απαντησε κανεναν αφου με ειχαν αρχικα ρωτησει ασχετα πραγματα.Εκλεισα το request γραφοντας οτι αγορασα αλλο mouse αλλης εταιριας και το καλυτερο σου στελνουν μετα να τους βαθμολογησεις.Εννοειται οτι ολα ηταν 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια το support τους εχει παρει την κατω βολτα για τα καλα, στο ocn λενε οτι εκαναν μεγαλες περικοπες, εγω για να βγαλω ακρη επρεπε να στειλω pm σε community manager εκει. Δηλαδη πρεπει να εισαι μελος στο φορουμ και να μιλησεις με staff απευθειας αλλιως καλη τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για το support τους που λέτε, πάντως οι δικές μου παραγγελίες ήρθαν σήμερα, όπως είχαν πει από την αρχή, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπαμε οτι εχουν προβλημα να σου παραδώσουν το προϊόν για RMA/κτλπ λεμε. Αν δεν χρειαστείς καμια επαφη με το support τι πρόβλημα να υπαρχει δηλαδη? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για κάποια πολύ ακριβά (G910 / G810) αξίζει περισσότερο από την προσφορά του αγγλικού.

 

 

Οι ενδιαφερόμενοι τσεκάρετε και αυτό. Αγοράζοντας 2 η περισσότερα προϊόντα Logitech από τη συγκεκριμένη λίστα παίρνετε 30% στη συνολική τιμή. Σε κάποια έχει πολύ χαμηλότερες τιμές από το site της Logitech,

π.χ. G610 Brown + G402 βγαίνει 95€ παραδομένο. G410 + G402 βγαίνει περίπου 105€

 

Εβδομάδα της Logitech.

δεν μου βγαζει εκπτωση,μηπως θελει prime?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ το ίδιο.

Απογοήτευση το G213.

Ούτε για πλάκα δεν πλησιάζει μηχανικό σε αίσθηση.

Και ο φωτισμός του είναι μάπα. Από πάνω άριστος, υπό γωνία χάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...