Προς το περιεχόμενο

To gaming στην Άγρια Δύση: σπιρούνια, λάσα και καυτά ρεβόλβερ


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

θα συμφωνήσω το πρώτο Call of Juarez ήταν το καλύτερο ενώ τα επόμενα ήταν άπλα μέτρια. Πραγματικά υπέροχο παιχνίδι.

θα συμφωνήσω μαζί σας το πρώτο call of juarez ήταν καλύτερο από τα 3 αλλά και το Gun ήταν από τα αγαπημένα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πείτε με τι nick παίζατε στο πρώτο call of juarez και αν είσασταν σε κάποιο clan μήπως θυμηθώ κανέναν, αν και από έλληνες είχα άσχημες εμπειρίες, εγώ ήμουν σε κλαν με λατινοαμερικάνους ( *Danger--> *Arg--> *Kaiser) και nick Silenzio.

 

 

Link.png Site:

 

 

 

 

Link.png Site:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία όλ' αυτά... τους ΜΥΡΙΟΥΣ PC GAMERS θα τους "φτιάξουν";;;; Θα βγει αυτό επιτέλους και για υπολογιστές;

 

Το θεωρω σιγουρο οτι θα βγει, με τον ιδιο τροπο που βγηκε και το GTA V στο PC (και ηταν τεραστια επιτυχια), δηλαδη θα το βγαλουν για τις κονσολες χωρις να πουν τιποτα για PC εκδοση, και λιγους μηνες μετα αφου θα εχουν αρμεξει τις κονσολες θα το βγαλουν και σε PC και θα κανει παταγο και εκει οπως εκανε και το GTAV.

Αν το σκεφτεις ειναι πολυ καλη τεχνικη απο πλευρας marketing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά το προηγούμενο δεν το 'βγαλαν ουδέποτε.

 

Τεσπά... μακάρι να βγει, είμαι ΑΚΡΩΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ των open world-κάνω-ό,τι-γουστάρω παιχνιδιών και... λάτρης των γουέστερν, οπότε θα 'ναι "must-buy" αυτός το τίτλος για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρω σιγουρο οτι θα βγει, με τον ιδιο τροπο που βγηκε και το GTA V στο PC (και ηταν τεραστια επιτυχια), δηλαδη θα το βγαλουν για τις κονσολες χωρις να πουν τιποτα για PC εκδοση, και λιγους μηνες μετα αφου θα εχουν αρμεξει τις κονσολες θα το βγαλουν και σε PC και θα κανει παταγο και εκει οπως εκανε και το GTAV.

Αν το σκεφτεις ειναι πολυ καλη τεχνικη απο πλευρας marketing.

αυτό ακριβώς. άμα δεις τις πωλήσεις του GTA V μόνο στο steam χωρίς τις πωλήσεις από το club θα ήταν μέγιστη βλακεία να τις χάσουν. επίσης άμα τα ανακοινώσουν ταυτόχρονα όσοι έχουν και κονσόλα και pc θα περιμένουν του pc την έκδοση για τους γνωστούς λόγους (master race).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...