Προς το περιεχόμενο

Νέο Meizu M5 με polycarbonate κατασκευή και τιμή από €95


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά νομίζω πάει κάπως έτσι:

 

720p 2016;;; Αν δεν έχει MINIMUM 1440p δεν μπορώ καν να το κοιτάξω!! 4K είναι οκ αλλά ο λαός ζητάει περισσότερη ανάλυση, άρε steve jobs...!

 

Που κολλάει ο Steve Jobs εδώ...;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το πλαστικό το λέμε polycarbonate για να ακούγεται πιο όμορφα?! :P

 

Ε ναι. Θυμάμαι και τους Samsungάδες παλιότερα, πριν "ξυπνήσει" κι η λατρεμένη τους: "δεν είναι πλαστικό, είναι πολυκαρμπονικό".

 

Δεν είναι αυγό, το 'κανε η κότα. :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SAR, εγγυηση, ανταλλακτικα. Αλλιως ετσι μπορουν ολοι να πουλησουν σε αυτα τα σπεκς με 95ε.

 

 Καμία σχέση το SAR με την τιμή. Ή μήπως δεν είναι ακριβά τα iPhones που έχουν SAR στο θεό; :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lollipop 5.1 γελάνε και οι πέτρες :cry:

Εντάξει τώρα δεν έχουμε δει και τις δραματικές αλλαγές στις τελευταίες εκδόσεις android,μια χαρά κάναμε τη δουλειά μας και με τη kit kat και τη jellybean και τώρα με τη lollipop. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τέτοια πράγματα δεν αγοράζω.

 

Θέλω από επώνυμη γνωστή στη πιάτσα εταιρεία. Ναι, σαφώς και της Apple φτιάχνονται σε ασιατικά εργοστάσια - αλλά παίρνουν προδιαγραφές και έγκριση απ' την "μαμά-εταιρεία". ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ εταιρείες είναι όλες αυτές οι ασιατικές που ξεπηδούν σαν βατράχια απ' το πουθενά, καθημερινά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τέτοια πράγματα δεν αγοράζω.

 

Θέλω από επώνυμη γνωστή στη πιάτσα εταιρεία. Ναι, σαφώς και της Apple φτιάχνονται σε ασιατικά εργοστάσια - αλλά παίρνουν προδιαγραφές και έγκριση απ' την "μαμά-εταιρεία". ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ εταιρείες είναι όλες αυτές οι ασιατικές που ξεπηδούν σαν βατράχια απ' το πουθενά, καθημερινά;

 

Μην ντρέπεσαι, μεταξύ μας είμαστε - σιγά που σε έκαψε η "ποιότητα". Το μήλο θες να βλέπουν οι άλλοι :D Όχι ότι είναι κακό δλδ. αλλά να μην το παίζουμε κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...