Προς το περιεχόμενο

Εμπόριο-Εισαγωγή στην Ελλάδα


giorgos_t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλητην παρέα.Θα ήθελα να με βοηθήσετε όσο αφορά τρόπους που μπορώ να κάνω εισαγωγή κυρίως ρούχαή gadget στην ελλάδα.Πως μπορώ να βρω προμηθευτές για χονδρική,αν υπάρχουν site,η κάτι μέσω ιντερνετ ώστε να έρθω σε επαφή και γιατί όχι να βρεθώ μαζι τους κανονικά για να συζητήσω.έχω ρωτήσει διάφορα μαγαζία που ασχολούνται αλλά κανείς δεν μιλάει γι αυτο,σαν επτασφράγιστο μυστικό!  :unsure:  :unsure:


Όποιος μπορεί αν δώσει τα φώτα του.όλες οι γνώμες είναι ευπροσδεκτες.ευχαριστω εκ των προτέρων Γιωργος.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πηγη ειναι οι αντιπροσωπείες, αν θέλεις εσυ να κάνεις εισαγωγή ειναι πολύ δύσκολο, χρονοβόρο και ασύμφορο

δηλαδη εννοεις να παω στην αντιπροσωπεια εδω στην ελλαδα?και να ζητησω προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εννοεις να παω στην αντιπροσωπεια εδω στην ελλαδα?και να ζητησω προσφορα?

Δεν υπάρχουν προσφορές στις αντιπροσωπείες, εκτός εξαιρέσεων και για πράγματα της προηγούμενης σεζόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν προσφορές στις αντιπροσωπείες, εκτός εξαιρέσεων και για πράγματα της προηγούμενης σεζόν

εχω ψαξει στα αντιστοιχα σαιτ δεν βρηκα κατι.αυτο λεω.πως μπορω να ερθω σε επαφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκεις τις εταιρείες που σε ενδιαφέρουν παιρνεις τηλέφωνο και μιλας με τον πωλητή της περιοχή σου, αν και οταν δει το μαγαζί σου ή το σιτε σου και τον ενδιαφέρει θα σου δώσει εμπόρευμα, αλλιως δεν υπάρχει συμφωνία και πας για αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ψάξεις κατάστημα του εξωτερικού που πουλάει χονδρική και μετά να έρθεις σε επικοινωνία με μεταφορική για συνεργασία. Επίσης μπορείς να επικοινωνήσεις και με τα εκάστοτε επιμελητήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν εχεις ουτε την ελάχιστη εμπειρία, θα σου πρότεινα να μπεις στον κλάδο σαν υπάλληλος, πωλητής να δεις τι παιζει και μετα βλεπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ψάξεις κατάστημα του εξωτερικού που πουλάει χονδρική και μετά να έρθεις σε επικοινωνία με μεταφορική για συνεργασία. Επίσης μπορείς να επικοινωνήσεις και με τα εκάστοτε επιμελητήρια.

μεταφορικη απο ελλαδα?η απο εξωτερικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χονδρική πουλάει το alibaba

 

Τσεκαρε εκεί αλλά δύσκολα να φέρεις σαν ιδιώτης πολλά τεμάχια από καποιο προϊόν Ελλαδα

το εχω κοιταξει εκει.εγω αυτο που θελω ειναι να κοπουν και τιμολογια για να ειναι νομιμη η εισαγωγη.ιδιωτης δεν θα ειμαι γτ εχω κανει εναρξη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...