Προς το περιεχόμενο

αγορα δράπανο-τρυπάνι


GT-MAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, θέλω να αγοράσω ενα καλό δραπανο - τρυπάνι για οικιακή χρήση...να ανοιξω τρυπα σε κανενα τοιχο για να βαλω καποια τηλεοραση, κανενα καδρο ή για να ανοιξω τρυπα σε καποιο επιπλο για να περασω απο πισω καλωδια κλπ...δηλαδη οτιδηποτε μπορει να χρειαστει για οικιακη χρηση απλα να ειναι και καλό μην ειναι τιποτα σαπιο και μετα απο λιγη χρηση τα φτυσει....καταλαβατε τι εννοω....
ποσό που διαθετω δεν ξερω τωρα ακριβως καθως δεν ασχολουμαι ωστε να ξερω ποσο ειναι για ενα καλο για τη χρηση που το θελω...ας πουμε οτι ενα 40 αρι το εδινα. αντε 50 αρι αν εχει τρομερες διαφορες.
βεβαια και φθηνοτερο αν εχει κατι αρκετα καλο που να αξιζει και να ειναι κατω απο 40 ακομα καλυτερα...
θα ηθελα αν μπορειτε να μου κανετε προτασεις με βαση αυτο το μαγαζί: http://www.toolplanet.gr/cat/3/%CE%97%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AC%20%CE%95%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%B1

διότι ειναι κοντα μου και με βολευει. βεβαια αν υπαρχει σε ιδια τιμη καποιο μακραν καλυτερο καπου αλλου που δεν το εχει αυτο το μαγαζι το συζηταμε...αλλιως απο αυτο το μαγαζι με βολευει γιατι ειναι κοντα μου οπως ειπα.
επισης πειτε μου και τι τρυπανια (μυτες) πρεπει να παρω εξτρα για τοιχο και ξυλο..γιατι ειμαι ασχετος με αυτα. ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω έχω ένα Bosch ζώο από τον μπαμπά αλλά πήρα και ένα skill για απλή χρήση και 10 τρύπες το χρόνο είναι μία χαρά κανένα 40-45€ είχε βγεί με κρουστικό και είχε και τρυπανακια σετ δώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...