Προς το περιεχόμενο

Sony KD-49XD7005 γνώμες


hd1515

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aυτο το αναρωτιόμουνα κι εγώ :blink:  :whistle: ? 

Aν υπάρχουν περισσότερα από  2 άτομα μπροστά στη οθόνη με τη κυρτή θα δημιουργηθεί πρόβλημα γιατί συνήθως μαζευόμαστε και παίζουμε video games 3-4 άτομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι εγκυκλοπαιδικά μπορείς να κάνεις τη τηλεόραση σου να υποστηρίζει 3d+ android  με κάποιο  μηχάνημα ?

Η Samsung-UE50KU6000 έχει το ίδιο input lag ??;

 

Στην ku6000 σε game mode δεν εχω ψαξει ποσο εχει αλλα σε first person online ειναι υπεραψογο το input lag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν υπάρχουν περισσότερα από  2 άτομα μπροστά στη οθόνη με τη κυρτή θα δημιουργηθεί πρόβλημα γιατί συνήθως μαζευόμαστε και παίζουμε video games 3-4 άτομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά προσωπική άποψη:για αποκλειστικά 1 παίκτη θα πήγαινα στην κυρτή, για 2+ θα πήγαινα στην επίπεδη.

Edit:είτε VA είτε IPS, οι ακριανοί παίκτες θα έχουν θέμα στην κυρτή οθόνη. Είναι θέμα ορατότητας και όχι πάνελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις κυρτές είναι λίγο σχετικό το "πρόβλημα". Θεωρώ ότι στις επίπεδες, κανείς δε βλέπει τέλεια και κανείς χάλια. Στην κυρτή, οι δυο στο κέντρο βλέπουν τέλεια, αυτός που είναι τέρμα δεξιά βλέπει χάλια το δεξί τμήμα της οθόνης και πολύ καλύτερα το αριστερό, ενώ αυτός που κάθεται τέρμα αριστερά το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατέληξα στη Samsung-UE50KU6000  δεν νομίζω να μπορούσα να βρω κάτι καλύτερο σε αυτά τα χαρακτηριστικά και σε αυτό το πόσο+ σε μεγεθος .Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή και τα χρήματα να πιάσουν τόπο

Τhanks παιδιά για τη βοήθεια 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...