Προς το περιεχόμενο

Με σχεδιασμό Porsche και τιμή €1395 η δεύτερη έκδοση του Huawei Mate 9


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

εχω παπουτσια adidas Που λενε porche design, αλλα το γραφουν απο κατω.

οποτε πρεπει να τα ανεβασω πανω στο τραπεζι.

δε βολευει :/

 

Δεν χρειάζεται, το βλέπουμε στα αποτυπώματα που αφήνεις κάτω. Ντροπή και αίσχος!  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό κινητό αλλά λίγο φτηνά το δίνουν λογικά να είχε κανένα δεκαρικο να δικαιολογεί το dising.

Τώρα ο κάθε πίκραμενος θα το πάρει και θα το παίζει μούρη και αυτός που θα έχει την porsche θα νιώθει άσχημα. Αλλά και αυτός που δεν θα έχει

porsche.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αν είναι συσκευή των 100 ευρώ, μπορεί άνετα να είναι πάνω στο τραπέζι? :P

 

Εξαρτάται τι τραπέζι είναι.

Για μια συσκευή των 100 ευρώ αρκεί ένα απλό πλαστικό τραπέζι από αυτά που έχουμε συνήθως στις βεράντες ή στις ταβέρνες.

Για μια ναυαρχίδα να μη θες ένα κυριλάτο από κρύσταλλο και γνωστό σχεδιαστή? Να ρωτήσουμε τα παιδιά που προφανώς γνωρίζουν εδώ πέρα...  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχω παρει απο Porsche Design είναι απλα ΑΨΟΓΟ καμια σχεση με οτιδήποτε κυκλοφοράει.

​Γυαλια , παπούτσια και ρολογια που εχω εδώ και χρονια δεν εχουν παθει τιποτα.To 9521 το εχασα δυστηχως ηταν ότι καλυτερο ειχα ποτε και το μονο που δεν θα πουλαγα .

Εφόσον βγαζουν Κινητο είμαι σιγουρος 100% ότι θα είναι κόσμημα . Ξερουμε από Ελλαδα πως μπορεί να αγοραστεί ?  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουρδες σου πεταει ενα πορσε θα ταιμπγμησουν βεβαια πολλα κοροιδα

Μαλον δεν εχεις ιδεα από Porche Design αλιος δεν θα τους ελεγες κοροΐδα. Το ιδιο  και τα Masserati  που είναι τρομερα.

Δεν εχουν καμια σχεση με τις σαχλαμάρες τα Ferrari .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο γυφτια ειναι να αφηνεις στο τραπεζι κινητο που λεει porche design?Γυφτοεπιδειξη χωρις ορια!

Αμα ακουμπάς δλδ IPhone 7 plus + s7 Edge δεν είναι Επίδειξη ε ?  Ναι είμαι σιγουρος για αυτό είναι πρωτα σε πωλήσεις στην Ελλαδα , γιατι ειμαστε ολοι ταπεινοί και περνουμε κινητα που απλα μας χρειαζοντε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχω παρει απο Porsche Design είναι απλα ΑΨΟΓΟ καμια σχεση με οτιδήποτε κυκλοφοράει.

​Γυαλια , παπούτσια και ρολογια που εχω εδώ και χρονια δεν εχουν παθει τιποτα.To 9521 το εχασα δυστηχως ηταν ότι καλυτερο ειχα ποτε και το μονο που δεν θα πουλαγα .

Εφόσον βγαζουν Κινητο είμαι σιγουρος 100% ότι θα είναι κόσμημα . Ξερουμε από Ελλαδα πως μπορεί να αγοραστεί ?  

 

Λογικά σκρουτζ, αλλιώς μάλλον θα τα σκάσεις κανονικά στα porsche design shop, είτε στο αεροδρόμιο είτε στο Golden Hall.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ

 

Τα Porsce Design αν πάθουν οτιδήποτε ΔΕΝ επισκευάζονται. (Τουλάχιστον για τα Blackbery, που αντιπροσωπεία έτσι κιαλλιώς δεν υπάρχει, για τα Huawei δεν γνωρίζω).

Η αντιπροσωπεία τους εδώ, μία εταιρία στην Καλλιθέα, με είχε ενημερώσει πως προβλέπεται μόνο αγορά καινούριας συσκευής απλά σε λίγο χαμηλότερη τιμή της ίδιας που σου χάλασε, με την παρουσία του αποδεικτικού αγοράς για εξακρίβωση.

Δηλαδή "επίσημο" service, ακόμα και για το παραμικρό ελάττωμα (πχ αλλαγή μπαταρίας) δεν υφίσταται. 

Σε μένα για αλλαγή τζαμιού οθόνης, μου ζήτησαν 590 ευρώ αγορά καινούριας συσκευής από τα 700 που είχε εκείνη την περίοδο.

Φυσικά με ανταλλακτικό από ebay, έκανα τη δουλεία μου με 40 ευρώ στο irepair.

 

Δεν νοείται να μην υπάρχει υποστήριξη σε τέτοια ακριβά κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...