Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε επίσημα το Android flip-phone W2017


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πιστέψω πως τα 2661, δεν είναι ευρώ, αλλά Γουάν, δηλαδή περίπου 355€. Δεν το εξηγώ διαφορετικά !!!

 

Αυτή δυστυχώς είναι η τιμή του.  Ακόμα και lifetime upgrades να έδινε, παρότι μου αρέσει πολύ το flip-flop, μάλλον θα περίμενα μήπως μου πουλήσει ο captain Kirk το παλιό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτά τα λεφτά πρέπει να είσαι πολύ hipster.. Όχι απλά με τσιγκελωτο μουστάκι αλλά με όλα τα κομφορ..

 

By the way Ο εμπορικός διευθυντής της Samsung πρέπει να είναι γεννημα θρεμμα Λουξεμβούργου.. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση για αυτή την τιμολογιακη πολιτική..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o κατασκευαστης-σχεδιαστης του αλλα και αυτος που ενεκρινε να φτιαχτει μια τετοια συσκευη σε αυτην ειδικα την τιμη θελουν 2500 σφαλιαρες εκαστως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι απλο τηλεφωνο αν δειτε την διαφημιση του προηγουμενου μοντελου θα καταλαβετε... Το κοινο για αυτο το μοντελο ειναι πολυ συγκεκριμενο... Ασιατες λεφταδες... Για να βγαζει και επομενη εκδοση προφανως και πουλαει...

 

 

Εμενα σαν φαν του Ν93 προφανως και δεν μου κανει καμμια αισθηση σε αυτην την τιμη... Πρεπει να βγαλει πιο προσιτες αλλα με καλα χαρακτηριστικα... Το wine που ειναι το πιο προσιτο δεν εχει φλας! Τοσο χαλια μιλαμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...