Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάω για 24αρα. Πιο παλιά κλειδωνα στα 18-16 και τωρα 13 και αυτό είναι που μου τη δίνει και τους πηρα τηλ και μου λένε ότι οχι κυριε δεν πιάνετε 18-16 λες και δεν ξέρω εγώ. Γι'αυτό λες μπας και είναι καλια στον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και στον ΟΤΕ θα πιάνεις μέχρι 24 οπότε δεν μπορείς να ξέρεις πόσο είναι το μέχρι. Σίγουρα όμως θα είναι και περισσότερα τα λεφτά που θα δίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για 24αρα. Πιο παλιά κλειδωνα στα 18-16 και τωρα 13 και αυτό είναι που μου τη δίνει και τους πηρα τηλ και μου λένε ότι οχι κυριε δεν πιάνετε 18-16 λες και δεν ξέρω εγώ. Γι'αυτό λες μπας και είναι καλια στον οτε.

 εγω σε καποια αλλη  εταιρια κλειδωνα καπου στα 14 ,τους ειχα ζαλισει στα τηλεφωνα να μου κανουν την γραμμη ,τσαμπα φωναζα, με το που πηγα οτε πιανω 20 Mbps ,τα συμπερασματα δικα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγότερα είναι

Λιγότερα από που και ως που;

Το φθηνότερο πρόγραμμα της Forthnet με απλή 24άρα χωρίς δωρεάν τηλέφωνα κάνει κάπου στα 18, ενώ το ίδιο της Cosmote κάνει κάπου στα 25. Μήπως δεν σε πληροφόρησαν και πολύ καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω forthnet και κλειδωνω στα 13mps αν πάω στον οτε θα πιάνω παραπάνω?

Σήμερα συνδέθηκα OTE πρώτη ημέρα φεύγοντας από Forthnet για τις πολύωρες αποσυνδέσεις μετά από ολιγόλεπτες διακοπές ρεύματος. Από 6950 πήγα 6550 άρα μία από τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...