Προς το περιεχόμενο

Ανάκληση 2.8 εκατομμυρίων πλυντηρίων της Samsung στις Ηνωμένες Πολιτείες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οι ανθρωποι ειναι αστειοι και γιυτο εχω πει ποτε ξανα samsung βαζουν τεχνολογια χωρις αξιοπιστια.να αιτιολογησω αυτο που λεω παμε λοιπον a/c 1100 ευρω με συντηρηση καθε χρονο πλακετα στα 4 χρονια κοστος 370 ευρω πεταμα αυτο πανε και τα 1100 2 τηλεοραση ναυαρχιδα(για να μην την πω αλλιως)2300 την πηρα 1700 αλλαγη πανελ λογω γραμμων στα 2 παρα ενα μηνα χρονια και μετα απο 7 μηνες παλι γραμμες στο πανελ καληνυχτα και απο εδω τηλεοραση της μανας μου 800 ευρω πλακετα κοστος 350 στο καδο και αυτη και τειλκα πηγαμε σε fujitsu kai lg και βρηκαμε την υγεια μας

 

Δεν είναι αστείοι, απλά βλέπουν ότι πουλάνε τα εντυπωσιακά gimmicks, οπότε με τέτοια ασχολούνται. Πάρε λοιπόν πλυντήριο με οθόνη αφής, σύνδεση στο ίντερνετ και mobile λειτουργικό. Και μιας και εντυπωσιάζει και βρωμάει premiumίλα, πάρ' το και μ' ένα price tag 1000+ ευρώ (και ας κοστίζουν μόλις ένα 20άρι αυτά τα "εντυπωσιακά" φίτσουρς).

 

Τι, θες απ' τα άλλα, τα στιβαρά με το αθόρυβο μοτέρ και την αξιοπιστία για 10+ χρόνια; Μα γιατί;

 

Κατά τ' άλλα καλά το έγραψες: ναυαρχίδα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σαν μεγαλο λαγωνικο που ειμαι και εχοντας βαλει τις επιχειρησεις μου στην ακρη, μυριζομαι οικονομικο πολεμο στην Αμερικη. Εαν αφησουν πολυ την Samsung να κατασκευαζει προιοντα που κανουν κλικ στον κοσμο τι θα πουλανε οι Αμερικανοι; Η μηπως πιστευει κανεις οτι ειναι υπερδυναμη επειδη ειναι οι καλυτεροι;

Άντε και οι Γερμανοί με τα AEG/Siemens/Bosch/Miele πλυντήρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελο γελιο το θεματακι σε καλο να μας βγει βραδυατικα.Η samsung με τα τοσα πραγματα που κατασκευαζει εχει χασει τη μπαλα τελευταια.Η συμβαινει αυτο η κατι παιζετε με αμερικανους vs ευρωπη vs Κορεα.Πολλα σκανδαλα πρωτα siemens μετα VW μετα αυτο με τo note 7 τωρα με τα πλυντηρια και ποιος ξερει και ποσα αλλα που δεν μαθαινονται.

 

Επικρατει ενας σιωπηλος πολεμος που δεν ξερω που θα βγαλει.

 

Στο μεταξυ εμεις εδω Ελλαδα παιδευομαστε με τις μαλακιες της κυβερνησης.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για πλυντήρια αλλά προσωπικά πέρυσι επεςτρεψα δυο τηλεοράσεις ue55js9000 αξίας 2900ευρω την μια μετά την άλλη, με κατασκευαστικά προβλήματα (κόκκινες γραμμές στην οθόνη και flashlighting ) ,πήρα πιστωτικό και έκανα τρεις αλλαγές σε tv ue55ks9000 (αξίας 2500 ευρώ )φέτος με διαφορά θέματα ( από γρατζουνιές στην οθόνη έως σωρό καμμένων πιξελ και τρελό flashlighting) . Τελικά κατέληξα στην φθηνότερη ue55ks8000 που βγήκε καλή . Το quality control της Samsung τον τελευταίο καιρό είναι τουλάχιστον γελοίο και απαράδεκτο ειδικά για τα χρήματα που ζητάει, απλά τώρα βγαίνουν στην φορά τα κραυγαλέα θέματα .

 

 

Και μου λετε μετα παρε samsung "εγγυηση". Ε ρε Arielli που σας χρειαζεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αστείοι, απλά βλέπουν ότι πουλάνε τα εντυπωσιακά gimmicks, οπότε με τέτοια ασχολούνται. Πάρε λοιπόν πλυντήριο με οθόνη αφής, σύνδεση στο ίντερνετ και mobile λειτουργικό. Και μιας και εντυπωσιάζει και βρωμάει premiumίλα, πάρ' το και μ' ένα price tag 1000+ ευρώ (και ας κοστίζουν μόλις ένα 20άρι αυτά τα "εντυπωσιακά" φίτσουρς).

 

Τι, θες απ' τα άλλα, τα στιβαρά με το αθόρυβο μοτέρ και την αξιοπιστία για 10+ χρόνια; Μα γιατί;

 

Κατά τ' άλλα καλά το έγραψες: ναυαρχίδα. :P

 

φιλε μου επαθα εμαθα και απλα δεν ξανα αγοραζω ακομα και η φανελα του θρυλου να την εχει χορηγο και παλι δεν θα την αγορασω χαχαχαχαχχ!!!!αλλα εχω και έναν καλο λογο ο ssd evo δεν εχει χαλασει ακομα αν και τον περιμενω γιατι είμαι κοντα στα 2 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...