Προς το περιεχόμενο

Xiaomi mi5 Vs mi5S


christos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασικά σχολιάζουν οι γνωστοί άγνωστοι που δεν έχουν κανένα από τα 2 κινητά.

 

Έχω το mi5 κάτι μήνες , χωρίς glass και χωρίς ιδιαίτερη προσοχή ( το βάζω σε τσέπες με κλειδιά κτλπ)

 

Καμια γρατσουνια προς το παρών.

 

Σου προτείνω να ξαναδιαβάσεις λίγο πιό προσεκτικά τα ποστς των γνωστών αγνώστων, διότι κάπου μπερδεύτηκες.

 

Εκτός και αν νομίζεις ότι το Mi5s είναι η ίδια συσκευή με το Mi5.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι στην ίδια φάση!!!

 

Καλησπέρα σε όλους, θα μπορούσατε να με βοηθήσετε ρε παιδιά είμαι σε τεράστιο δίλημμα με ποιο κινητό να επιλέξω είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2.

Xiaomi mi5 και mi5s για το μοντέλο πάντα 3/64,το σκέτο mi5 μου αρέσει απίστευτα από εμφάνιση σε σχέση με το mi5s και είναι και ποιο φθηνό αλλά από την άλλη το s έρχεται με αρκετές βελτιώσεις από όπου διαβάζω.Τωρα συσκευή έχω ένα Samsung note 3 και πιστεύω ότι οποίο και να διαλέξω θα μου φανεί χαοτική η διαφορά.βάλτε ένα χεράκι ρε παιδιά.ΣοΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Κάποιος που να το έχει ψάξει λίγο το θέμα; προβληματιζομαι για την κάμερα κυριώς και την απουσία τ σταθεροποιητη..η τιμη πλεον ειναι πανω κατω η ιδια (ένα 20αρι διαφορα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποιος που να το έχει ψάξει λίγο το θέμα; προβληματιζομαι για την κάμερα κυριώς και την απουσία τ σταθεροποιητη..η τιμη πλεον ειναι πανω κατω η ιδια (ένα 20αρι διαφορα)

πάρε το απλό  είναι ναυαρχίδα της xiaomi άρα θα πάρει περισσότερες αναβαθμίσεις σε σχέση με τα s, c

Επεξ/σία από ziaba
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε το απλό  είναι ναυαρχίδα της xiaomi άρα θα πάρει περισσότερες αναβαθμίσεις σε σχέση με τα s, c

 

Σκετη παραπληροφορηση.

Σαφως και θα παρουν τα ιδια updates το mi5 και το mi5s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκετη παραπληροφορηση.

Σαφως και θα παρουν τα ιδια updates το mi5 και το mi5s

Πως είσαι τόσο σίγουρος?

προσωπικά μιλάω με βάση των προηγουμένων χρονών πχ στο mi4i δεν έδωσε ούτε μια αναβάθμισή android στ mi4c έδωσε nougat μετά από 1,5 χρόνο όταν η συσκευή έπαψε να ενδιαφέρει όπως στο mi4s δεν πιστεύω να δώσει android O που βγηκε ταυτόχρονα με το ΜΙ5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μιας και βρήκα εδω θεμα για την αγορα του Xiaomi Mi5,ειπα να μην δημιουργησω αλλο.
Οπως καταλαβατε ενδιαφερομαι για την αγορά του.
Απλα εχω μπερδευτει με τα διαφορες ROM. Στο skroutz βλεπω με ελληνικό μενου αλλα και με αγγλικο. Τελικά τι ειναι καλυτερο να προτιμήσω. Τι να προσεξω και τι να κοιταξω με τη rom??

Ακομα αυτο με τον ανταπτορα τι στο καλο ειναι?

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το πιο φτηνό...! μετά περνάς  global rom για να χει ελληνικά αν δεν έχει, δεν είναι τπτ .. το δεύτερο που λες είναι με κινέζικο φορτιστή και θα σου δώσουν αντάπτορα πρίζας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το πιο φτηνό...! μετά περνάς  global rom για να χει ελληνικά αν δεν έχει, δεν είναι τπτ .. το δεύτερο που λες είναι με κινέζικο φορτιστή και θα σου δώσουν αντάπτορα πρίζας

Απλα φανταζομαι απο εγγυηση τρεχα γυρευε?

Δεν θα το δεχεται η infoquest σε περιπτωση που συμβει κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα φανταζομαι απο εγγυηση τρεχα γυρευε?

Δεν θα το δεχεται η infoquest σε περιπτωση που συμβει κατι??

ακριβώς δεν το χει φέρει καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...