Προς το περιεχόμενο

κινητά meizu


βιλλ29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά

αξίζει η αγορά αυτη

παντα παιρνω samsung αλλα ειδα αυτο και μου αρεσε..υπαρχουν κάτοχοι αυτων των κινητων? ειναι ευχαριστημενοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα μου έχει το Μ2 note, πολύ καλό κινητό αν θες οικονομικό με μεγάλη οθόνη, καλή κάμερα και δεν κολλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το m2 note είναι και οικονομικό και με καλή κάμερα και ωραία οθονη

 

Επίσεις πέρασε καιρός π έχει κυκλοφορήσει και το βρίσκεις και φθηνά

 

Αν όμως θελεις το m3 και αυτό είναι καλό μοντέλο και πιο καινούργιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, απλά επειδή έχει την ίδια κάμερα, οθόνη και σασί, είπα ότι ακόμα και το παλιό μοντέλο είναι πολύ καλό. Γνώμη μου να πάει ο ts για το 3άρι ραμ, και όχι το δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω το m2 note ένα χρόνο. Φοβερό κινητό σε οθόνη, ταχύτητα κοντράρει πολύ ακριβότερα κινητά. Και το flyme πολύ καλό και ελαφρύ. Προτίμησε το από το m3 note γιατί δεν έχουν βγάλει ακόμα g version software της προκοπής, μπες στο flyme OS forum να διαβάσεις γιατί στο λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η meizu τα σπάει γενικά,δες και κανα mx5 τρομερή ποιότητα κατασκευής,και φοβερό κινητό πάντως το μόνο που με ξενερώνει με τη meizu είναι ότι βρίσκεις ισάξια xiaomi που έχουν snapdragon cpu και παίζεις με ότι rom γουστάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά

αξίζει η αγορά αυτη

παντα παιρνω samsung αλλα ειδα αυτο και μου αρεσε..υπαρχουν κάτοχοι αυτων των κινητων? ειναι ευχαριστημενοι?

 

 

Για το budget το οποιο μιλάμε (μιας και τα Meizu δεν ειναι ακριβα), η Samsung βγάζει ελεεινα κινητά και θα έχεις σαφώς καλυτερη τυχη με ενα Meizu. Ειχα το M1 Note και ηταν ενα πολυ καλο κινητο το οποιο συεχιζει να υπηρετει εντος οικογένειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...