Προς το περιεχόμενο

ψαχνω καποιον για να μου ανεβασει το site


papado2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το site υπαρχει ειναι ετοιμο,η φιλοξενια του ηταν στην vodafone πρωην hol και εμπλεξα με τον οτε.

Δεν μπορω να το ανεβασω γιατι δεν ξερω να δημιουργησω βαση δεδομενων και δεν ξερω καθολου το inteface του χρησιμοποιει.Εαν καποιος εχει εμπειρια απο web designing, δημιουργια βασης δεδομενων,filezilla ftp με web hosting στον οτε και μπορει να ερθει να μου κανει κανα 2ωρο μαθημα με το αζημιωτο φυσικα ας μου ριξει ενα pm με το τηλεφωνο του.Eιμαι Αθηνα.Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site υπαρχει ειναι ετοιμο,η φιλοξενια του ηταν στην vodafone πρωην hol και εμπλεξα με τον οτε.

Δεν μπορω να το ανεβασω γιατι δεν ξερω να δημιουργησω βαση δεδομενων και δεν ξερω καθολου το inteface του χρησιμοποιει.Εαν καποιος εχει εμπειρια απο web designing, δημιουργια βασης δεδομενων,filezilla ftp με web hosting στον οτε και μπορει να ερθει να μου κανει κανα 2ωρο μαθημα με το αζημιωτο φυσικα ας μου ριξει ενα pm με το τηλεφωνο του.Eιμαι Αθηνα.Ευχαριστω προκαταβολικα.

Τι site είναι ; Σε τι πλατφόρμα ;

Για ποιο λόγο να το ανεβάσεις σε OTE και να πληρώνεις κερατιάτικα ;

Αν είναι κάτι από αυτά που γνωρίζω, μιλάμε και συνδέομαι με Teamviewer και στο περνάω.

Αλλά δώσε βάση ειδικά στην τελευταία ερώτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...