Προς το περιεχόμενο

Οθόνη για Mac book pro 2015?


Oge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος αν μπορεί, θέλω να αγοράσω το Acer H277HU kmipuz 27-Inch IPS WQHD 2560 x 1440

Αλλά θέλω να το δουλεύω σε bootcamp περισσότερα αλλά και μακ. δεν ξέρω αν θα δουλέψει σε bootcamp via thunderbolt επίσης θέλω να συνδέσω keyboard, mouse και κάνα σκληρό δίσκο στην οθόνη, σε Mac book 12" δουλεύει, δεν ξέρω σε macbook pro 2015 και άμα θα δουλεύουν τα usd etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος αν μπορεί, θέλω να αγοράσω το Acer H277HU kmipuz 27-Inch IPS WQHD 2560 x 1440

Αλλά θέλω να το δουλεύω σε bootcamp περισσότερα αλλά και μακ. δεν ξέρω αν θα δουλέψει σε bootcamp via thunderbolt επίσης θέλω να συνδέσω keyboard, mouse και κάνα σκληρό δίσκο στην οθόνη, σε Mac book 12" δουλεύει, δεν ξέρω σε macbook pro 2015 και άμα θα δουλεύουν τα usd etc

 

Σαν να εχεις ενα κανονικο windows pc θα ειναι. Δεν υπαρχει κανενα θεμα συμβατοτητας. Προφανως θα την συνδεσεις μεσω hdmi/mini display port και οχι μεσω USB C , αλλα δεν υπαρχει κανενα θεμα.

 

Γιατι ομως να παρεις την Acer , και οχι μια Dell, η τελος παντων μια με Vesa base; Θελεις να δωσεις 460 ευρω για οθονη που δεν θα μπορεις να ρυθμιζεις καν το υψος της, παρα μονο το tilt? Δεν υποστηριζει καν daisy chain τωρα που βλεπω, η Dell UltraSharp U2715H φαινεται ναναι καλυτερη σε ολα εκτως απο την ελλειψη USB C, ενω ειναι μαλιστα και ενα τικ φτηνοτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...