Προς το περιεχόμενο

Νέος πρόεδρος ΗΠΑ


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε και του χρόνου η Μαρί Λεπέν καλώς να μας έλθει.Και τότε πάλι οι κρυφοί οπαδοί του ολοκληρωτισμού θα μας λένε  ε και τι έγινε δεν θα αλλάξει κάτι.By the way ο πρώτος που πανηγύρισε την εκλογή Trumb ήταν ο πρόεδρος της Ουγγαρίας αυτός ο βαθύτατα δημοκράτης πρόεδρος.Ο όμοιος δηλαδή του όμοιου και η κοπριά στα λάχανα που λέμε εδώ στην Λάρσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας διαβάζει και βγάζει συμπεράσματα ανάλογα μ' αυτά που έχει μέσα στο κεφάλι του. Τα δικά μου συμπεράσματα είναι πολύ διαφορετικά από τα δικά σου. Υποθέτω επειδή προτιμώ να σκέφτομαι με όρους μέλλοντος της ανθρωπότητας και όχι του ποιός την έχει μεγαλύτερη.

 

Μόνο και μόνο το γεγονός ότι πιο πολωμένος πεθαίνεις και διάβασες "απειλή" πυρηνικού πολέμου εκεί μέσα μιλάει από μόνο του.

Ναι, γιατί οι μπούρδες που γράφει είναι τελείως "σχετικές" και όχι η πραγματική απειλή του Τράμπ που δεν είναι οι πόλεμοι,ο ρατσισμός,φασιζσμός και οι λοιπές πίπες που αναμασούν οι δημοσιοκάφροι, αλλά το ότι θα πάει ασάλιωτα τις συμφωνίες για το κλίμα-κλιματική αλλαγή-CO2 που είναι το πιο σημαντικό σημείο και το μόνο που δεν διάβασα πουθενά από τους απίθανους "αρθρογράφους"...

 

Αλλά είπαμε, τρομολαγνεία-μπούρδα και τα βυζιά στα χέρια για να πενθήσουμε τον μπεθαμένο πουλάνε περισσότερο. :rolleyes:

 

Με τις υγείες μας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γιατί οι μπούρδες που γράφει είναι τελείως "σχετικές" και όχι η πραγματική απειλή του Τράμπ που δεν είναι οι πόλεμοι,ο ρατσισμός,φασιζσμός και οι λοιπές πίπες που αναμασούν οι δημοσιοκάφροι, αλλά το ότι θα πάει ασάλιωτα τις συμφωνίες για το κλίμα-κλιματική αλλαγή-CO2 που είναι το πιο σημαντικό σημείο και το μόνο που δεν διάβασα πουθενά από τους απίθανους "αρθρογράφους"...

 

Αλλά είπαμε, τρομολαγνεία-μπούρδα και τα βυζιά στα χέρια για να πενθήσουμε τον μπεθαμένο πουλάνε περισσότερο. :rolleyes:

 

Με τις υγείες μας.

 

Αν τα διαβάζεις αυτά που λέει και καταλαβαίνεις "μπούρδες" απλά και μόνο επειδή ο τύπος δεν ήθελε τον Trump, είσαι άξιος της μοίρας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα διαβάζεις αυτά που λέει και καταλαβαίνεις "μπούρδες" απλά και μόνο επειδή ο τύπος δεν ήθελε τον Trump, είσαι άξιος της μοίρας σου.

Όντως, είναι τόσο βαθυστόχαστο το μήνυμα που χάθηκε στις ιστορικές ανακρίβειες,στην γενικολογία-μπουρδολογία και στον τρομολαγνικό συναισθηματισμό.

Μάλλον το έχασα κάπου επειδή δεν ήθελε τον Τράμπ και εγώ είμαι σφόδρα υπέρ του...

 

Έτι μια φορά με τις υγείες σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που η Χίλαρυ δεν βγήκε, δεν αυξάνονται δραματικά οι πιθανότητες να καταλήξει στην μπουζού; Από ότι έχω διαβάσει, εμπλέκεται σε κάποιες υποθέσεις με βαρύτατες κατηγορίες εις βάρος της. Βέβαια ότι ακούγεται προεκλογικά είναι 80% πίπες και για τους 2. Τον Τραμπ τον έβγαλαν μισογύνη από μια κωμική ραδιοφωνική εκπομπή (του Howard Stern). Ότι να ναι δηλαδή.

 

Πάντως κατ εμέ οι ίδιοι οι ακραίοι ακτιβιστές τον βγάλανε και οι ίδιοι θα τον λουστούν. Όσο και πεις, ξεβρακώθηκαν "οι υπέρμαχοι της δημοκρατίας" που έχουν πλήρη άγνοια για το νόημα των λέξεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, είναι τόσο βαθυστόχαστο το μήνυμα που χάθηκε στις ιστορικές ανακρίβειες,στην γενικολογία-μπουρδολογία και στον τρομολαγνικό συναισθηματισμό.

Μάλλον το έχασα κάπου επειδή δεν ήθελε τον Τράμπ και εγώ είμαι σφόδρα υπέρ του...

 

Έτι μια φορά με τις υγείες σου.

 

Ξέρεις τι; Ας το αφήσουμε καλύτερα. Το συνιστά κάποιος που εκτιμώ.

 

 

 

quote-i-learned-long-ago-never-to-wrestl

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το σκέφτομαι, πρέπει να είναι από τις μεγαλύτερες ειρωνείες στην ιστορία της Δημοκρατίας(που λέει ο λόγος,αλλά τεσπα).

 

Ο Τράμπ, ο γελωτοποιός-νούμερο (και καλό παράδειγμα στο τι άτομα βγάζει στην επιφάνεια ο άκρατος καπιταλισμός), που τον ήθελαν οι Ντέμοκρατς μόνο και μόνο για να έχει η Χίλαρι του Μπιλ έναν αχυράνθρωπο απέναντι της==εύκολη νίκη, όχι μόνο νίκησε, αλλά τους πήρε τα σώβρακα.

 

Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει τέτοια ανατροπή, ιδίως μετά την παλίρροια λασπολογίας από τα ΜΜΕ-φατσοβιβλία-σελεβριτις εναντίον του. 


Ξέρεις τι; Ας το αφήσουμε καλύτερα. Το συνιστά κάποιος που εκτιμώ.

 

 

 

quote-i-learned-long-ago-never-to-wrestl

 

 

Ωραίος είσαι, πάρε και αυτό το βαθυστόχαστο για να σε την πω με το γάντι:

e457a4bf8d33a6e1ddff7773666e3276.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο elon musk δεν ζηταγε αμοιβη για να παει καποιος στον αρη, θα ειχα στειλει ηδη email. Γνωριζοντας οτι θα πεθανω μονος σε ενα αφιλοξενο περιβαλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...