Προς το περιεχόμενο

Δεν δίνει σήμα στην οθόνη


sir_platanight

Προτεινόμενες αναρτήσεις


Παιδια καλησπέρα εχω έναν υπολογιστή και δεν δίνει καθόλου σήμα στην οθονη.εβαλα αλλη κάρτα γραφικών τπτ..άλλαξα καλώδια τπτ...έβγαλα τις ραμ και δοκίμασα μια μια τπτ...έβγαλα την μπαταρία τπτ!!!εχετε καμία ιδέα τι μπορει να φταίει;;;υπαρχει περίπτωση να ειναι το σλοτ της κάρτας γραφικών;;;ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλε τα παντα απο επανω τροφοδοτικο , cpu,ram καρτα γραφικων μπαταρια cmos κτλ και ασε μονο την μητρικη περιπου 20-30 λεπτα , επισης δες αν εχει jumper για clear cmos αν εχει βαλτο και ασε την μητρικη να καθαρισει απο τυχον ρευματα ,! αν δε σου αναψει παλι δοκιμασε και αλλο τροφοδοτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά το έκανε ή έβγαλες έβαλες κάτι και μετά δημιουργήθηκε το πρόβλημα?

Για το μηχάνημα της υπογραφής πρόκειται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι καμια σχεση...ενας q6600 πανω σε μια asus p5n32-e sli..δεν ειναι δικος μου..ετσι ξαφνικα δημιουργηθηκε το προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τροφοδοτικο καλο ειναι...corsair cx430...η καρτα δεν παιρνει επιπλεον ρευμα!!αμα ηταν τροφοδοτικο δεν θα επρεπε να μην ανοιγει καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με όλα όσα έχεις κάνει αν τα έχεις κάνει σωστά τότε είναι η μητρική. Δοκίμασε ακόμα άλλες μνήμες αν μπορείς να βρεις. Όταν ανοίγεις το pc ακούγεται να δουλεύει τίποτα? Ακους κάποιο μπιπ? (θα το ακούσεις αν το βυσματάκι που λέγεται speaker είναι σωστά συνδεδεμένο στη μητρική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως ολα δουλεύουν...αλλα δεν το εχω το σπίκερ...θα βρω και θα το βάλω ομως!!!θα σου πω μολις το βάλω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δουλεύουν όλα δηλ? Αν έχει σκληρό και όχι ssd τον ακούς να ξεκινάει?

Δοκίμασε επίσης άλλο καλώδιο και άλλη οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...