Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
louben

Sony tv επεκταση εγγυησης?????

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να κανω μια ερωτηση.?Ενδιαφερομαι να αγορασω μια sony και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα επεκτασης εγγυησης στα 5 χρονια απο 2 μεσω της εταιρειας ομως και οχι καταστηματων (πχ κωτσος η media markt).Ενω οι  samsung/Lg εχουν αυτη τη δυνατοτητα για τις sony δε βρηκα κατι....

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις παντα να πας σε καποιο Sony center και να ρωτησεις. Εχουν προφορες ανα διαστηματα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δυστυχως στην πολη μου δεν εχει sony center. ΛΟγικα δεν εχει και μου κανει εντυπωση βεβαια (ολα τα μεγαλα brands εχουν).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν ξερω αν γίνεται απευθειας και οχι από κάθε καταστημα για να σε έχει πελατη .

Η sony στην Ελλάδα δεν έχει πλεον αντιπροσωπεία ,αλλα γραφειο αντιπροσώπευσης .Τα κεντρικά είναι στην Μ.βρετανια

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Λοιπον παιδια απο το λιγο που εψαξα.

Η σονυ δεν εχει επεκταση εγγυησης, η samsung ειχε μεχρι το καλοκαιρι περιπου αλλα τη σταματησε, μονο η LG εχει κανονικα και το συνεχιζει.

Υπαρχει και η λυση των καταστηματων (Κωτσος πχ) αλλα η εμπειρια μου δσεν ειναι και η καλυτερη απο αυτους.........

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.