Προς το περιεχόμενο

Low-Budget διακοπές στην Ευρώπη;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γνωρίζω ότι υπάρχει ήδη θέμα διακοπών ωστόσο θεωρώ οτι εδω είναι κάτι το διαφορετικό καθώς αναφέρεται μόνο σε διακοπές με χαμηλό κόστος εντός της Ευρώπης. Στις εποχές που ζούμε σήμερα στην Ελλάδα θα ήταν πολύ χρήσιμο ενα τέτοιο τοπίκ αρκεί να "τηρηθεί" ο τίτλος.

 

Ξεκινάω εγω, θέλω να πάω ενα ταξίδι που το κόστος των εισιτηρίων ανα άτομο να μην ξεπερνάει τα 120 ευρώ και το κόστος διαμονής σε ένα μέτριο έως καλό κατάλυμα να περιορίζεται στα,περίπου, 35-45 ευρώ την βραδία.

 

Είμαι ανάμεσα σε Σόφια,Βουκουρέστι και Βίλνιους.Έχει κανείς άποψη για αυτούς τους προορισμούς η να προτείνει κάτι καλύτερο; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α τόσο μικρό.Για τις άλλες δυο πόλεις; Θα βοηθούσε πολύ αν γνώριζε κανείς και γύρω απο Σόφια και Βουκουρέστι τι υπάρχει

Για πόσες ημέρες είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σε πάει ο δρόμος σου προς τα εκεί,δες και την Μπρατισλάβα.

Μικρή, ωραία και φθηνή πόλη. Τουλάχιστον το 2012 που πήγα ένα τριήμερο με φίλους τα είδαμε όλα στην πρώτη μέρα.Μετά μόνο άραγμα σε καφέ και ταξιδάκια στην Βιέννη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου στις 4-5 ημέρες.Έχω πάει να σου πω την αλήθεια Βιέννη και αποφεύγω να πηγαίνω για δεύτερη φορά στους ίδιους προορισμούς

Εγώ θα πήγαινα plovdiv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισπανια, πχ Μαδριτη και Βαλενθια εχουν πολυ φτηνες επιλογες διαμονης μεσα στο μπατζετ σου. Δε γνωριζω τι παιζει με αεροπορικα απο Ελλαδα ομως. Η Βαλενθια ειναι πολυ καλος προορισμος για 3-4 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...