Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε το Android 7.0 “Galaxy Beta Program”


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Samsung ανακοίνωσε επίσημα το Android 7.0 “Galaxy Beta Program” για τους χρήστες των συσκευών Galaxy S7 και Galaxy S7 edge.

Αν και το πρόγραμμα, βρίσκεται ήδη σε λειτουργία στην Ν. Κορέα, η ανακοίνωση της εταιρείας κάνει λόγο για την έναρξη του προγράμματος Galaxy Beta το οποίο απευθύνεται σε χρήστες που βρίσκονται στις ΗΠΑ και στο Ηνωμένο Βασίλειο. Οι κάτοχοι των συσκευών Galaxy S7 και S7 edge επίσης στην Κίνα θα μπορούν σύντομα να λάβουν μέρος στο πρόγραμμα.
“Οι υποψήφιοι για την ώρα γίνονται αποδεκτοί σε βάση first-come, first-served” σύμφωνα με την Samsung. «Καθ’ όλη τη διάρκεια της περιόδου του Galaxy Beta Program, οι χρήστες θα πάρουν μία καλή ιδέα για το Android 7.0 Nougat σε συνδυασμό με το τελευταίο UX της Samsung, και μπορούν να προσφέρουν feedback πάνω στην απόδοση, στην αξιοπιστία και στην ευχρηστία”.

 

Αξίζει να αναφερθεί, ότι στο πρόγραμμα δεν συμπεριλαμβάνονται οι συσκευές Galaxy S7 edge Olympic Games Limited Edition και Galaxy S7 edge Injustice Edition ενώ ειδικά για το Ηνωμένο Βασίλειο, στο πρόγραμμα μπορούν να λάβουν μέρος όσοι χρήστες έχουν ξεκλείδωτες συσκευές. Περισσότερες λεπτομέρειες θα βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα της Samsung.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

να υποθέσω πως θα επεκταθεί και σε άλλες χώρες έτσι; γιαστί αλλιώς τί το διαφορετικό έχει η αγορά του Η.Β. και πέφτει τόσο χάϊδεμα! οι άλλες χώρες είναι ουγκανοι δηλαδή και δεν μπορούν να προσφέρουν κάποια ενημέρωση καιπαρατηρήσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κάμερα , ωραία ανάλυση οθόνης , καλό το memory extention αλά μέχρι εκεί!!!! .... στα άλλα είναι 40 χρόνια πίσω η Samsung και γενικά το Android... και όπως είπαμε : Καλή χρονιά Sammy !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οχι το S6, of course. Μη τα ξαναλεμε,παλιωσε

 

Τι περιμένεις κι εσύ, υποστήριξη σε smartphone ενός ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ χρόνου από τη Samsung; :blink: Άμα το έκαναν αυτό πως θα αγόραζαν τα πρόβατα το επόμενο υπερκοστολογημένο "next big thing";

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κάμερα , ωραία ανάλυση οθόνης , καλό το memory extention αλά μέχρι εκεί!!!! .... στα άλλα είναι 40 χρόνια πίσω η Samsung και γενικά το Android... και όπως είπαμε : Καλή χρονιά Sammy !!! 

Μόλις άνοιξες τον λάκκο σου με το παραπάνω σχόλιο  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άνοιξες τον λάκκο σου με το παραπάνω σχόλιο  :-D

εγω λεω να μην απαντήσει κανεις σε αυτον και να μείνει με το που... σχόλιο στο χερι. θελω εναν κοσμο χωρις vs μια φορα.. μια φορα ρε παιδια.. μπορω να εχω αυτο το δωρο για τα γενέθλια μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να μην απαντήσει κανεις σε αυτον και να μείνει με το που... σχόλιο στο χερι. θελω εναν κοσμο χωρις vs μια φορα.. μια φορα ρε παιδια.. μπορω να εχω αυτο το δωρο για τα γενέθλια μου;

Χρόνια πολλά :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άνοιξες τον λάκκο σου με το παραπάνω σχόλιο  :-D

 

Συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια. 

 

Αλλά αντικειμενικά (όσο "αντικειμενικά" μπορώ να μιλήσω για μία εταιρεία που σιχαίνομαι) η Samsung παίζει να είναι το χειρότερο vfm στις Android συσκευές, με αυτή την τιμολόγηση και την πολιτική που ακολουθεί. 

 

εγω λεω να μην απαντήσει κανεις σε αυτον και να μείνει με το που... σχόλιο στο χερι. θελω εναν κοσμο χωρις vs μια φορα.. μια φορα ρε παιδια.. μπορω να εχω αυτο το δωρο για τα γενέθλια μου;

 

Το θέλω περισσότερο από 'σένα. Δεν πρόκειται να γίνει ποτέ όμως, το 'χω πάρει απόφαση, οπότε κάνω κι εγώ το κομμάτι μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να μην απαντήσει κανεις σε αυτον και να μείνει με το που... σχόλιο στο χερι. θελω εναν κοσμο χωρις vs μια φορα.. μια φορα ρε παιδια.. μπορω να εχω αυτο το δωρο για τα γενέθλια μου;

Χρόνια πολλά man :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να μην απαντήσει κανεις σε αυτον και να μείνει με το που... σχόλιο στο χερι. θελω εναν κοσμο χωρις vs μια φορα.. μια φορα ρε παιδια.. μπορω να εχω αυτο το δωρο για τα γενέθλια μου;

οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμένεις κι εσύ, υποστήριξη σε smartphone ενός ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ χρόνου από τη Samsung; :blink: Άμα το έκαναν αυτό πως θα αγόραζαν τα πρόβατα το επόμενο υπερκοστολογημένο "next big thing";

Η λύση είναι μία.. να αγοράσεις ένα WP :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω πως θα επεκταθεί και σε άλλες χώρες έτσι; γιαστί αλλιώς τί το διαφορετικό έχει η αγορά του Η.Β. και πέφτει τόσο χάϊδεμα! οι άλλες χώρες είναι ουγκανοι δηλαδή και δεν μπορούν να προσφέρουν κάποια ενημέρωση καιπαρατηρήσεις; 

Μαλλον μεγαλυτερο μεσο ορο σωστων αγγλικων :P

Αλλιως τσαμπα feedback  για τους Κορεατες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι οσοι ειναι fan boys γνωστης αμερικανικης φριμας ... αλλα και αυτοι που δεν εχουν ιδεα απο τεχνολογια ... να διαβαζουν τουλαχιστον τον τιτλο του αρθρου πριν σχολιασουν... μιλαμε λοιπον για beta test εκδοση... το οποιο δε σημαινει σε καμια περιπτωση οτι δε θα την παρουν προηγουμενα κινητα της εταιρείας... κατα τα αλλα κατι πονηρα οτι τα android κινητα ειναι 40 χρονια πισω... θα πρεπει να στηριζονται και σε τιποτα στοιχεια αν ειναι 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...