Προς το περιεχόμενο

Προσφορά για φορθνετ κ νοβα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα.εχω ότε σταθερό και 24αρι ίντερνετ με 25 ευρώ το μήνα.

 

Με πήραν τωρα τηλ και μουπαν φορθνετ 24αρι κ σταθερό με νόβα family pack 25 ευρώ.

 

Αξίζει;

Το βασικό που με κολλάει είναι μην εχω από συνδέσεις με το ιντερνέτ αυτά δε μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μείνε εκεί για μένα δεν αξίζει να πας σε Nova family pack το είχα πακέτο και το σταμάτησα τώρα η αποσυνδέσεις είναι σχετικές σε κάθε γραμμή εξαρτώνται από πολλά απόσταση  από τον ΟΤΕ της περιοχής σου  καλωδίωση σπιτιού.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν έχω θέμα 4 χρόνια ούτε αποσυνδέσεις έχω στο internet ούτε  στην ομιλία προβλήματα και από τα 24Mbs  η γραμμή μου έχει κλειδώσει στα 12 Mbs σταθερά με απόσταση από τον ΟΤΕ της περιοχής μου 1,5 Χλμ

Επεξ/σία από driverpit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για την προσφορά της nova. Έχω double play forthnet 24αρι και πληρώνω 25 ευρώ το μήνα για αυτό, είδα την προσφορά που δίνει το 3play και το σκέφτομαι απλά το θέμα μου είναι το εξής, δεν έχω δυνατότητα για εγκατάσταση δορυφορικής κεραίας. Υπάρχει η δυνατότητα για πρόσβαση στο περιεχόμενο του family pack μέσω ίντερνετ και ethernet(κάτι αντίστοιχο με το vodafone tv;) ή πρέπει οπωσδήποτε να εγκατασταθεί κεραία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

η forthnet δινει το On demand που ειναι διαμεσω Internet μεν αλλα διαμεσω του αποκωδικοποιητη.οποτε θες το πιατο υποχρεωτικα.γιατι δεν μπορει να γινει εγκατασταση το πιατο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...