Προς το περιεχόμενο

Τρωτε παντοφλα απο τις γυναικες σας;


παπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυο ειναι οι μεγαλοι Δασκαλοι.Ο Κοκοβικος για τους εργενηδες και ο Ακαλυπτος για τους παντρεμενους.Οποιος αγνοει την τεραστια παρακαταθηκη που αφησαν...αυτα τραβαει  :(

 

Να προσθέσω και τον τιτανοτεράστιο Φατσέα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ναι ρε φιλε γτ δεν θα παρει πανω απο 1 sec για να πεταξεις το ριμαδι το βρακι στο καλαθι. τι ειναι η γυναικα σου για να σου μαζευει τα βρακια και τις καλτσες; :-(

Αφού κάνει ωραίο σεμεδάκι πάνω στην τηλεόραση  :cry:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κλασικά, αφήνεις το βρακί κάτω αντί να το βάλεις στο καλαθάκι,

ναι ρε φιλε γτ δεν θα παρει πανω απο 1 sec για να πεταξεις το ριμαδι το βρακι στο καλαθι. τι ειναι η γυναικα σου για να σου μαζευει τα βρακια και τις καλτσες; :-(

Αφού κάνει ωραίο σεμεδάκι πάνω στην τηλεόραση  :cry:

 

Επίσης κάνει ωραία bandana στο κεφάλι. Ένα δευτερόλεπτο αρκεί και νιώθεις ράμπο...

 

Ήμαρτον με τις βλακείες. Ο σωστός ο άνδρας είναι βαρβάτος, όχι βρώμικος. Το χεσμένο εσώρουχο φεύγει ολοταχώς στα άπλυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια παντόφλα που τρώω από την εγκυμονούσα μέλλουσα γυναίκα δεν εχει ματαξαναγίνει.

 

Παιρνω μια μερα αδεια ο καψερός, αδεια και εκείνη. Λιγο χρονο να ξεκουραστώ λιγο χρονο για μένα.....οοοοοοοχι καργιολακι θα πίξεις.

 

Παιρνω σημερα την collectors του Dishonored, τι βλακείες ειναι αυτές έλεος grow up εχεις παιδί να μεγαλώσεις.

 

Πήραμε με τον κουμπάρο εισητηρια για εθνικη, που θα πας, γίνονται επεισόδια, θα μεγαλώσει το παιδί σου χωρις πατέρα;

 

Πες bb στο playroom σου, θα γίνει δωμάτιο του παιδιού. Πετά όλες τις αηδίες απο δω (καμία 100αρια συλλεκτικές) και βρες κάπου να δώσεις το PC, στο νεο σου γραφείο μονο το MacBook χωράει.

 

Θελω σεξ....δεν εχω όρεξη, φοβάμαι για το παιδί.

 

Δεν θελω σεξ....δεν με θέλεις πια.

 

 

Ο Varys στο got, εχει μεγαλύτερα @@ απο μένα :(

 

Rip ma manhood.

 

Eίσαι θεούλης! θα επιβεβαιώσω πάρα πολύ κι ακόμα περισσότερα για το κουμπάρο που ναι ήδη με 2 παιδιά μωρά και τα βλέπω. Εδώ η γυναίκα του ρίχνει παντόφλα ως και σε μένα όταν πηγαίνουμε επισκεψη! χαχαχα.

Για να είμαστε ειλικρινείς, το έχουμε πάρει ως αστείο τον όρο παντόφλα. Και πιστεύω πως είναι δεδομένο για τους περισσότερους άντρες σ'ενα βαθμό.

Απλά οι γυναίκες, λές και γνωρίζουν τι "πονάει" πιο πολύ και περιμένουν να πετάξουν τη παντόφλα εκείνη τη στιγμή...πως μοιάζει ως κεινη τη ξύλινη παντόφλα του χαιχάτσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O σωστος ο ανδρας , ο βαρβατος ,  δεν υποχωρει μεχρι να πεσει και το τελευταιο γυναικειο οχυρο.Διεκδικει , απαιτει  , να εχει το δικο του διωρο στο μπανιο  για τριμμινγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια παντόφλα που τρώω από την εγκυμονούσα μέλλουσα γυναίκα δεν εχει ματαξαναγίνει.

 

Παιρνω μια μερα αδεια ο καψερός, αδεια και εκείνη. Λιγο χρονο να ξεκουραστώ λιγο χρονο για μένα.....οοοοοοοχι καργιολακι θα πίξεις.

 

Παιρνω σημερα την collectors του Dishonored, τι βλακείες ειναι αυτές έλεος grow up εχεις παιδί να μεγαλώσεις.

 

Πήραμε με τον κουμπάρο εισητηρια για εθνικη, που θα πας, γίνονται επεισόδια, θα μεγαλώσει το παιδί σου χωρις πατέρα;

 

Πες bb στο playroom σου, θα γίνει δωμάτιο του παιδιού. Πετά όλες τις αηδίες απο δω (καμία 100αρια συλλεκτικές) και βρες κάπου να δώσεις το PC, στο νεο σου γραφείο μονο το MacBook χωράει.

 

Θελω σεξ....δεν εχω όρεξη, φοβάμαι για το παιδί.

 

Δεν θελω σεξ....δεν με θέλεις πια.

 

 

Ο Varys στο got, εχει μεγαλύτερα @@ απο μένα :(

 

Rip ma manhood.

Κράτα το playroom και βάλε το μωρό στο μπαλκόνι.

Δεν τα βρίσκω υπερβολικά αυτά που λες, απλά σ'αρέσει να γκρινιάζεις όπως όλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πες bb στο playroom σου, θα γίνει δωμάτιο του παιδιού. Πετά όλες τις αηδίες απο δω (καμία 100αρια συλλεκτικές) και βρες κάπου να δώσεις το PC, στο νεο σου γραφείο μονο το MacBook χωράει.

 

Παλι με χρονια με καιρους, παλι δικα σου θα ειναι.Οχι ακριβως δικα σου , του παιδιου που θα εχει μεγαλωσει,αλλα στο lan ολοι οι καλοι χωρανε. :-D

Μεχρι τοτε με το laptop σε μια γωνιτσα, με παρηγορια την Lara , να ατσαλωνεται ο χαρακτηρας σου απο τις δυσκολιες  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάνει ωραία bandana στο κεφάλι. Ένα δευτερόλεπτο αρκεί και νιώθεις ράμπο...

Ρικουέστ δέχομαι και εδώ, αλλά θα πρέπει να περιμένεις λίγο μέχρι να βρω σπίτι αφού με πετάξει με τις κλωτσιές  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα το playroom και βάλε το μωρό στο μπαλκόνι.

Δεν τα βρίσκω υπερβολικά αυτά που λες, απλά σ'αρέσει να γκρινιάζεις όπως όλοι.

Δεν είπα κατι τέτοιο. Λίγη κατανόηση ζήτησα για το χόμπι μου κ για την συλλογή μου. Εχω αέρα δικό μου στην ταράτσα - μονοκατοικία γαρ -κ οικόπεδο δίπλα στο σπιτι οποτε οταν ξεχρεώσουμε αυτά που φορτωνόμαστε τωρα θα γίνει ξανά το play room.

 

Το ότι "νοικοκυρευομαστε" κ γινόμαστε γονείς δεν σημαίνει ότι χάνουμε τον εαυτό μας. Αλλάζουν οι προτεραιότητες μας ok αλλα τα πάθη μας εξακολουθούν να μας ακολουθούν και να μας χαρακτηρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα κατι τέτοιο. Λίγη κατανόηση ζήτησα για το χόμπι μου κ για την συλλογή μου. Εχω αέρα δικό μου στην ταράτσα - μονοκατοικία γαρ -κ οικόπεδο δίπλα στο σπιτι οποτε οταν ξεχρεώσουμε αυτά που φορτωνόμαστε τωρα θα γίνει ξανά το play room.

 

Το ότι "νοικοκυρευομαστε" κ γινόμαστε γονείς δεν σημαίνει ότι χάνουμε τον εαυτό μας. Αλλάζουν οι προτεραιότητες μας ok αλλα τα πάθη μας εξακολουθούν να μας ακολουθούν και να μας χαρακτηρίζουν.

Ως γυναίκα collector θα εκνευριζόμουν με το αντίθετο σενάριο :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα κατι τέτοιο. Λίγη κατανόηση ζήτησα για το χόμπι μου κ για την συλλογή μου. Εχω αέρα δικό μου στην ταράτσα - μονοκατοικία γαρ -κ οικόπεδο δίπλα στο σπιτι οποτε οταν ξεχρεώσουμε αυτά που φορτωνόμαστε τωρα θα γίνει ξανά το play room.

 

Το ότι "νοικοκυρευομαστε" κ γινόμαστε γονείς δεν σημαίνει ότι χάνουμε τον εαυτό μας. Αλλάζουν οι προτεραιότητες μας ok αλλα τα πάθη μας εξακολουθούν να μας ακολουθούν και να μας χαρακτηρίζουν.

 

Eμενα με φθονουν στην δουλεια όταν τους λεω ότι θα πάω σπιτι θα πέσω για υπνο και θα σηκωθω να πάω γυμναστηριο και το βραδυ μπορει για κανα ποτάκι ή με καμια γκομενα που θα έχω γνωρισει. Μου λενε μολις παντρευτείς θα τα κοψεις αυτά. Λεω εντάξει σε 10 χρονια βλέπουμε. (30 είμαι ακομα) :cry:

 

προς το παρον πάρτυ κάθε βραδυ(σε καθε άδεια ειδικά) και γυροβολιές. -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα κατι τέτοιο. Λίγη κατανόηση ζήτησα για το χόμπι μου κ για την συλλογή μου. Εχω αέρα δικό μου στην ταράτσα - μονοκατοικία γαρ -κ οικόπεδο δίπλα στο σπιτι οποτε οταν ξεχρεώσουμε αυτά που φορτωνόμαστε τωρα θα γίνει ξανά το play room.

 

Το ότι "νοικοκυρευομαστε" κ γινόμαστε γονείς δεν σημαίνει ότι χάνουμε τον εαυτό μας. Αλλάζουν οι προτεραιότητες μας ok αλλα τα πάθη μας εξακολουθούν να μας ακολουθούν και να μας χαρακτηρίζουν.

 

Σε προγκηξε chill ? Σου ειπε να μαζεψεις αυτα τα...χαζοπαιχνιδα ολοκληρος αντρας ?  :-D  Αναπολεις τις παλιες καλες gaming μερες που εισουν μονο εσυ το.. μωρο της και επαιζες οσο ηθελες ? Εχεις να ριξεις ξενυχτια  :-D

Για αυτο οποιος χτιζει σπιτι πλεον πρεπει να προνοει για υπογειο man cave , οσο  μικρο και αν ειναι  :P

Eνα καρο μπετα για αυλες, μπαλκονια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα με φθονουν στην δουλεια όταν τους λεω ότι θα πάω σπιτι θα πέσω για υπνο και θα σηκωθω να πάω γυμναστηριο και το βραδυ μπορει για κανα ποτάκι ή με καμια γκομενα που θα έχω γνωρισει. Μου λενε μολις παντρευτείς θα τα κοψεις αυτά. Λεω εντάξει σε 10 χρονια βλέπουμε. (30 είμαι ακομα) :cry:

 

προς το παρον πάρτυ κάθε βραδυ(σε καθε άδεια ειδικά) και γυροβολιές. -.-

καλο σαν ιδεα...αλλα αν παντρευτεις στα 45 το παιδι θα σε λεει ΠΑΠΠΟΥ και οχι μπαμπα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο σαν ιδεα...αλλα αν παντρευτεις στα 45 το παιδι θα σε λεει ΠΑΠΠΟΥ και οχι μπαμπα :)

Κι άμα του αρέσει του παιδιού.

Αν όχι κάνεις κι άλλο και του λες πόσο πιο γαμάτο είναι το μικρό!

Αχα, 1-0

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...