Προς το περιεχόμενο

Mi Band 2 - Official Global Version @ 21 ευρώ


argi73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αγοράσω 2-3 μαζι απο GB θα εχω θέμα τελωνείο; η ούτως η άλλως θα μου τα σπάσουν αυτοί σε ξεχωριςτα Πακέτα λογω διαφορετικής διαθεσιμότητας;

Δεν νομίζω αν στα στείλουν ως ένα πακέτο να υπάρχει πρόβλημα γιατί ειναι και χαμηλής σχετικά αξίας. Αν είναι διαφορετικά τα προιοντα παιζει να τα στείλουν και διαφορετικά οχι μόνο διαθεσιμότητας αλλά μπορεί να τα έχουν και σε διαφορετική αποθήκη(εντός Κινας πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ συμφέρουσα αγορά. Μετά το τελευταίο update της εφαρμογής mi fit, προσφέρεται μέχρι και επιλογή για τρέξιμο τύπου εφαρμογής runtastic με χάρτη και διαρκές heart rate. Με καλύτερη ακρίβεια απ'ότι έχω ήδη στο runtastic και με απευθείας syncronisation στο Google fit.

Επιπλέον με τη νέα έκδοση της εφαρμογής mi band tools, παρέχεται και caller id. Μόνο ψηφία όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ συμφέρουσα αγορά. Μετά το τελευταίο update της εφαρμογής mi fit, προσφέρεται μέχρι και επιλογή για τρέξιμο τύπου εφαρμογής runtastic με χάρτη και διαρκές heart rate. Με καλύτερη ακρίβεια απ'ότι έχω ήδη στο runtastic και με απευθείας syncronisation στο Google fit.

Επιπλέον με τη νέα έκδοση της εφαρμογής mi band tools, παρέχεται και caller id. Μόνο ψηφία όμως.

ποια εκδοση; ειμαι στην πιο προσφατη και μου κανει force close οταν παω στο τρεξιμο. παλια ηταν μονο για κινα το τρεξιμο. το αλλαξαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκδοση στο Google Play είναι πλεόν η 2.2.6 από 10/11/2016.

Υποστηρίζει πλέον αυτό που έγραψα πριν με running mode και ελληνικούς χάρτες. Παλιότερα αυτό το χαρακτηριστικό ήταν μόνο στο κινέζικο app και μόνο με χάρτες Κίνας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια παραγγελία στο GearBest έβαλα 6 Mi band 2 μαζί με κάτι λουράκια και έφυγε κανονικά μέσω Τσεχίας (με tracking number).

Δεν νομίζω οτι θα έχουμε πρόβλήμα στο τελωνείο εκτός αν κάποιος παρακολουθεί το θέμα :-)

Δεν νομίζω αν στα στείλουν ως ένα πακέτο να υπάρχει πρόβλημα γιατί ειναι και χαμηλής σχετικά αξίας. Αν είναι διαφορετικά τα προιοντα παιζει να τα στείλουν και διαφορετικά οχι μόνο διαθεσιμότητας αλλά μπορεί να τα έχουν και σε διαφορετική αποθήκη(εντός Κινας πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...