Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αρα; ΑΡΑ; Ξεκιναμε να παμε να την βιασουμε μωρε και αν αντιδρασει 'α σε τρελη επεσα!' ;;;

 

Άρα?? ΆΡΑ???

 

Όποιος με κοίταξε στραβά ή μου κόρναρε με το αυτοκίνητό του στο φανάρι του ρίχνω μια αγωγή για βιασμό, τον κλείνουνε φυλακή για 20 χρόνια και εγώ κάθομαι σπίτι μου με τις φίλες μου και γελάω με το κατόρθωμά μου?

 

Προφανώς και υπάρχει ένα μέτρο σε όλα αυτά. Αποκλείεται δικαστήριο να δέχεται τέτοιες κατηγορίες χωρίς σοβαρή στοιχειοθέτηση. Δολοφονίες π.χ. δεν στοιχειοθετούνται αν δεν υπάρχουν τρανταχτά στοιχεία (μαρτυρίες, αποτυπώματα, πτώμα, γενετικό υλικό, κίνητρα κτλ). Με μια καταγγελία και χωρίς κανένα στοιχείο απλά δεν στέκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την ιστορία του τύπου που καταδικάστηκε μου γεννήθηκε η εξής απορία:

 

Πώς στοιχειοθετείται η απόπειρα βιασμού όταν δεν υπάρχουν σημάδια στο θύμα ή μάρτυρες?

Σκέψου να γνωρίσεις μια τύπισσα και να είναι psycho και τρελαμένη, να σε βάλει στο μάτι (για οποιονδήποτε άκυρο λόγο, π.χ. την απέρριψες, είναι μυθομανής, σχιζοφρενής χωρίς καταγεγραμμένο ιστορικό κλπ.) και να σε κατηγορήσει ότι αποπειράθηκες να την βιάσεις / την βίασες και να σε κλείσουν μέσα χωρίς να έχεις κάνει απολύτως τπτ...

 

Προφανώς θα υπάρχουν και άλλα στοιχεία στην ιστορία αυτή, αλλιώς δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχουμε φτάσει σε σημείο να απαγγέλονται κατηγορίες έτσι και να μπορεί ο καθένας για χ ψ λόγους να σε κατηγορήσει ενδεχομένως ψευδώς και να τα δέχεται το δικαστήριο με αποτέλεσμα να μπεις στη στενή...

 

Η ιστορία ήταν πολύ μεγάλη. Στις ειδήσεις πέρασε στα "ψιλά" καθώς έπεσε μαζί με την ιστορία του Αλέξη (από τη Βέροια) οπότε αυτή είχε περισσότερο δημοσιογραφικό ενδιαφέρον. Δεν πέρασε απαρατήρητη όμως. Δεν τον χώσαν μέσα για βιασμό αλλά για ξυλοδαρμό και απόπειρα βιασμού. Δεν τον βοήθησε ότι αυτός την έπαιρνε κάθε μέρα με την μηχανή του που όπως αποδείχτηκε μετά απλά την έκανε γύρες μέχρι να φύγει ο αγαπητικός της μάνας της από το σπίτι μιας και την περνούσε και αυτός ένα-δυο μπερντάκια ξύλο και απλά ο αστυνομικός επειδή ήταν νέος και οικογένεια τότε απλά έψαχνε τρόπο να διαχειριστεί το θέμα. Αλλες εποχές φίλε. Σαν να την "τρως" από την θέια σου ή από άλλο στενό συγγενικό πρόσωπο, σου έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις. Μέχρι να τον βγάλουν πάλι έξω πέρασε μέσα στη στενή αυτός γύρω στα 6-7 χρόνια. Αστο σε λέω. 

 

Γι αυτό και προσωπικά δεν πιστεύω ΠΟΤΕ καμιά ιστορία at face value. Δηλαδή αν απλά την έλεγε την ιστορία ο maus και δεν είχε σοβαρά πειστήρια για το τι και πως θα κρατούσα σίγουρα μια πισινή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δικαστηριο δεν ξέρω αλλα πάντως μια φορά αμα έρθει η κάθε τρελη στη δουλειά σου την λαδια την τρώς. Καλυτερα δεν θα ητνα να προσέχεις με ποιες μπλέκεις και να έχεις το κεφάλι σου ησυχο?

 

Κάποιες δεν κάνουν για τιποτα είναι γνωστο αυτό, το καλυτερο είναι να ξέρεις να τις ξεχωρίζεις και να μη μπλέξεις καν.

 

Εγω με αυτή που λεω ειχα συνομιλια από το φβ γιατι ηταν ωραιο γκομενακι κατά τα αλλα , όμως στη συνομιλια ηταν τελειως αλλου εγω της ελεγα να περνάμε καλα και να διασκεδάζουμε και αυτή μου ελεγε εμενα αμα με πειράξει κάποιος θα τον κάνω θα τον ράνω και εβαζε και αυτές τις μαλακιες που βάζουνε με όλα τα γνωμικα της πλάκας "Ο χαρακτηρας μου είναι αυτος που είναι αλλα την συμπεριφορα μου την καθοριζεις εσυ" κάτι τέτοια περιεργα.

 

Σιγα μη σκισεις και καμια ζαρτιέρα να πουμε.... αντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία ήταν πολύ μεγάλη. Στις ειδήσεις πέρασε στα "ψιλά" καθώς έπεσε μαζί με την ιστορία του Αλέξη (από τη Βέροια) οπότε αυτή είχε περισσότερο δημοσιογραφικό ενδιαφέρον. Δεν πέρασε απαρατήρητη όμως. Δεν τον χώσαν μέσα για βιασμό αλλά για ξυλοδαρμό και απόπειρα βιασμού. Δεν τον βοήθησε ότι αυτός την έπαιρνε κάθε μέρα με την μηχανή του που όπως αποδείχτηκε μετά απλά την έκανε γύρες μέχρι να φύγει ο αγαπητικός της μάνας της από το σπίτι μιας και την περνούσε και αυτός ένα-δυο μπερντάκια ξύλο και απλά ο αστυνομικός επειδή ήταν νέος και οικογένεια τότε απλά έψαχνε τρόπο να διαχειριστεί το θέμα. Αλλες εποχές φίλε. Σαν να την "τρως" από την θέια σου ή από άλλο στενό συγγενικό πρόσωπο, σου έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις. Μέχρι να τον βγάλουν πάλι έξω πέρασε μέσα στη στενή αυτός γύρω στα 6-7 χρόνια. Αστο σε λέω. 

 

Γι αυτό και προσωπικά δεν πιστεύω ΠΟΤΕ καμιά ιστορία at face value. Δηλαδή αν απλά την έλεγε την ιστορία ο maus και δεν είχε σοβαρά πειστήρια για το τι και πως θα κρατούσα σίγουρα μια πισινή. 

Αναφερόμουν περισσότερο στην άλλη ιστορία που είπε ο φίλος με την γνωστή του που είναι εισαγγελέας αλλά βέβαια πήρα αφορμή και από την δική σου αναφορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα τι; Πες το ξεκαθαρα, να καταλαβουμε ολοι. Γνωριμια μεσω ιντερνετ = η κοπελα πρεπει να στηθει στα τεσσερα by default για να χωθει ο αλλος οποτε γουσταρει; Γνωριμια μεσω ιντερνετ = παυει η κοπελα να εχει αποψη/δικαιωματα/επιθυμιες και ανηκει στον αλλον;

Το κλείσιμο του μηνύματος με τσάκισε, πραγματικά πολύ άδικο :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία ήταν πολύ μεγάλη. Στις ειδήσεις πέρασε στα "ψιλά" καθώς έπεσε μαζί με την ιστορία του Αλέξη (από τη Βέροια) οπότε αυτή είχε περισσότερο δημοσιογραφικό ενδιαφέρον. Δεν πέρασε απαρατήρητη όμως. Δεν τον χώσαν μέσα για βιασμό αλλά για ξυλοδαρμό και απόπειρα βιασμού. Δεν τον βοήθησε ότι αυτός την έπαιρνε κάθε μέρα με την μηχανή του που όπως αποδείχτηκε μετά απλά την έκανε γύρες μέχρι να φύγει ο αγαπητικός της μάνας της από το σπίτι μιας και την περνούσε και αυτός ένα-δυο μπερντάκια ξύλο και απλά ο αστυνομικός επειδή ήταν νέος και οικογένεια τότε απλά έψαχνε τρόπο να διαχειριστεί το θέμα. Αλλες εποχές φίλε. Σαν να την "τρως" από την θέια σου ή από άλλο στενό συγγενικό πρόσωπο, σου έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις. Μέχρι να τον βγάλουν πάλι έξω πέρασε μέσα στη στενή αυτός γύρω στα 6-7 χρόνια. Αστο σε λέω. 

 

Γι αυτό και προσωπικά δεν πιστεύω ΠΟΤΕ καμιά ιστορία at face value. Δηλαδή αν απλά την έλεγε την ιστορία ο maus και δεν είχε σοβαρά πειστήρια για το τι και πως θα κρατούσα σίγουρα μια πισινή. 

 

Ε ναι αμα σε μπλέξουν μετα αντε πιασε το αυγο και κουρεφτο για αυτό καλυτερα να βλέπεις ότι οποια λεει για εκδικησεις και τέτοιες μαλακιες και έχει κομπλεξ και είναι εκδικητικη νευρικη και ολες αυτές τις μαλακιες δρομο δεν κάνει.

 

Θα σου βγάλει τη πιστη ..... λιγο θα περάσεις καλά και μετα θα υποφέρεις. Καλυτερα να βρεις μια χαλαρη τυπισσα που δεν τα παιρνει όλα σοβαρά και δεν πρηζει @@ για μαλακιες.

 

Και αυτές που θα το κουρασουν πολύ στην αρχη με το να κάνουν τις δυσκολες δρομο και αυτές .... εχουν και αυτές τα δικά τους. Θα βρεις μια νορμάλ! Αλλιως με τον παρά μου ...... διασκεδάζω την κυρά μου και όλα καλά. Δεν γινεται να τα έχουμε όλα σε αυτή τη ζωή. Και ουτε είναι ντροπη τιποτα αμα σε κάνει ικανοποιημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μη στο χαλασω sam! Κρατα εκει ψηλα τον αντρισμο σου οσο μπορεις και συνεχισε να μας προσφερεις στιγμες γελιου. Εχεις βρει κι αλλους εδω μεσα με παρομοιες αποψεις, να γινετε φιλοι.

 

Καλο βραδυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μη στο χαλασω sam! Κρατα εκει ψηλα τον αντρισμο σου οσο μπορεις και συνεχισε να μας προσφερεις στιγμες γελιου. Εχεις βρει κι αλλους εδω μεσα με παρομοιες αποψεις, να γινετε φιλοι.

 

Καλο βραδυ!

Δεν σε συμφέρει γιαυτό :)

Αλλά κάτσε μην φύγεις, δεν θα σε πειράξω είμαι ήσυχος.

 

Γιατί νευριάζεις; δεν είναι σωστό η γνωριμία μέσω ίντερνετ.

 

Επίσης δεν τίθεται θέμα αντρισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα έβαζα το μουνι φυλακή γιατί ψάχνει να Γαμηθει μέσω ίντερνετ και μετά ζητάει τα ρέστα.

 

 

τωρα τον ειδα αυτον το οχετο.

 

εχει καταντησει βοθρος το ινσομνια με αυτα που γραφονται.

 

ξεφτιλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι σωστό η γνωριμία μέσω ίντερνετ.

 

μονο μεσω τριτων γνωριζεις γυναικες ή ανδρες ;

εφοσον το ιντερνετ εγινε τροπος ζωης,

μερος αυτης ειναι κ το φλερτ κ το σεξ κ οτι ηθελε προκυψει με τη συγκαταθεση των 2,3 ή 150.

το ιδιο αγνωστη ειναι η τυπισσα που μιλαγα προχθες πινωντας μια μπυρα σε ενα μπαρ

με μια τυπισσα που μιλαγα χθες στο φβ...

 

υγ - δεν υπαρχουν σωστα & λαθη, μονο πραξεις/αποφασεις/επιλογες και η απόρροια αυτών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σωστό με βάση τι;

Αν δεν θέλετε να σας βάζουν χέρι κόψτε τις γνωριμίες αυτές. Απλά τα πράγματα.

Αφού υπάρχει κίνδυνος κ το ξέρετε γιστι το κάνετε; εεεε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...