Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες της να βγειτε για κάνα ποτάκι φιλε. Για μενα πάντα η γυναικα αποφασιζει. Τις ζηλιες τις θεωρω μαλακιες.

 

Δεν μπορεις να κλεισεις τη γυναικα σε ενα υπογειο και με φιλες θα βγει και οτι θέλει θα φορέσει κτλπ κτλπ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 238
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αυτό είναι άσχετο. Η κοπέλα έχει σχέση, το σωστό είναι να το κρατήσεις σε φιλικό επίπεδο ξαναλέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτης της αποψης ειμαι.

 

Ωραια αμα εισαι αυτης της άποψης προχωρησε το τοτε και μην ακούς αλλες γνώμες. Δεν γινεται ολοι να ταιριάζουμε στις αποψεις.

 

Και που ξέρεις εσυ αν ο δικος της δεν ειναι μαλακας της φέρεται άσχημα και η τυπισσα ψάχνεται? κάνε οτι θέλεις ουτε φιλος σου ειναι ο γκομενος της ουτε τιποτα. Ελευθερος ανταγωνισμος στον καθενα μπορει να τυχει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη μαλακια ειναι μη πέσεις σε κανενα τρελο και η γκομενα μετά κάνει τη κινέζα για να δημιουργησει καμια μανούρα για την καύλα της προσεξε το και αυτο γενικά κοψε κινηση.

 

Εγω να φανταστεις μου κολλουσε μια φετος το καλοκαιρι αλλα δεν εκανα ποτε τιποτα μαζι της θα με περνουσες για γκέϊ αλλα ειχα τους λογους μου. Μετα η ιδια γκομενα που εμπλεξε με εναν ηρθε και στη δουλεια του εκανε σκηνες φωναζε μιλάμε για τρελοκομειο μεγάλο. Γενικα πάνω στη κουβεντα ριχνε μερικές αναγνωριστικές να κοψεις αντιδράσεις αμα τη βλέπεις αλλου και εγω ειμαι εκδικητική και αμα μου κάνεις το ένα ή το αλλο θα το πληρώσεις .... μακρυα και αλάργα φιλε. Καλυτερα βρεις καμια ελευθερη και πιο χαλαρή τύπισσα.

 

Οποτε προχωράς υπο προϋποθεσεις πάντα.

 

Να της λές εσυ εγω θέλω να περάσουμε ωραια και να διασκέδασουμε και αυτη να σου λεει "με πληγώσανε με κάνανε ... με ράνανε..." καλα εντάξει γεια χαρα ντάν κοπελιά δεν εισαι η μονη και εμεις έχουμε φάει τα Χ μας δεν κάνουμε και έτσι. Τι με νοιαζει εμενα τι σου εκαναν οι προηγουμενοι? οπως δεν νοιάζει και τις κοπελες τι μας έκαναν οι προηγουμενες αμα πάς με τέτοιο φορτιο σε ενα ραντεβου θα σε περάσει για κομπλεξικο και δεν θα έχει και άδικο. Τα ξεπερνάς αυτα γειά σας η ζωη συνεχιζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες σχέση θα σου άρεσε να έλεγε κάποιος στην κοπέλα σου να βγουν;

 

 

Δες τώρα καχύποπτα άτομα την σήμερων εποχή.. Ο άλλος δηλαδή θα πει στην κοπέλα μου να βγούνε οι 2 τους, και εγώ ο πονηρός θα σκεφτώ οτι θέλει να την πηδήξει; Ντροπή λέγω. Που πήγε η πίστη στον συνάνθρωπο;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αν ειχα σχέση -> :cry: :cry:

 

δεν θα με ενδιέφερε καν τι θα έκανε ένας τύπος τον οποιο δεν γνωριζω κάν.

Θα ηταν και ένα καλο τέστ για την δικιά μου. Να δουμε κατα ποσο θα υπολογιζε

αυτο που θα ειχαμε. Μάγκες βάλτε ενα πραγμα στο μυαλο σας για να ειστε μια ζωη ευτυχισμένοι

και ξένοιαστοι. Η γυναικα άμα θέλει θα την κάνει. Εσυ φροντιζεις να την ικανοποιησεις οσο μπορεις καλυτερα

απο εκει και πέρα αυτη επιλέγει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη μαλακια ειναι μη πέσεις σε κανενα τρελο και η γκομενα μετά κάνει τη κινέζα για να δημιουργησει καμια μανούρα για την καύλα της προσεξε το και αυτο γενικά κοψε κινηση.

 

Εγω να φανταστεις μου κολλουσε μια φετος το καλοκαιρι αλλα δεν εκανα ποτε τιποτα μαζι της θα με περνουσες για γκέϊ αλλα ειχα τους λογους μου. Μετα η ιδια γκομενα που εμπλεξε με εναν ηρθε και στη δουλεια του εκανε σκηνες φωναζε μιλάμε για τρελοκομειο μεγάλο. Γενικα πάνω στη κουβεντα ριχνε μερικές αναγνωριστικές να κοψεις αντιδράσεις αμα τη βλέπεις αλλου και εγω ειμαι εκδικητική και αμα μου κάνεις το ένα ή το αλλο θα το πληρώσεις .... μακρυα και αλάργα φιλε. Καλυτερα βρεις καμια ελευθερη και πιο χαλαρή τύπισσα.

 

Οποτε προχωράς υπο προϋποθεσεις πάντα.

 

Να της λές εσυ εγω θέλω να περάσουμε ωραια και να διασκέδασουμε και αυτη να σου λεει "με πληγώσανε με κάνανε ... με ράνανε..." καλα εντάξει γεια χαρα ντάν κοπελιά δεν εισαι η μονη και εμεις έχουμε φάει τα Χ μας δεν κάνουμε και έτσι. Τι με νοιαζει εμενα τι σου εκαναν οι προηγουμενοι? οπως δεν νοιάζει και τις κοπελες τι μας έκαναν οι προηγουμενες αμα πάς με τέτοιο φορτιο σε ενα ραντεβου θα σε περάσει για κομπλεξικο και δεν θα έχει και άδικο. Τα ξεπερνάς αυτα γειά σας η ζωη συνεχιζεται.

μια βδομαδα τη ξερω..κοβω κινηση και μετα κανω κινηση..απλα μην με στειλει σε friendzone απο τωρα..μονη της ηρθε και μου μιλησε..και καθε φορα που με βλεπει χαμογελαει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε αφορά αν έχει σχέση ή όχι. Αυτα είναι ηθικά διλλήματα για κείνη όχι για σένα. Εσύ προχωράς όσο σε παίρνει εφόσον σου δίνει κι εκείνη δικαιώματα. Αν στο ξεκόψει ξεκόβεις.

 

 

απλά κοίτα μην είναι κάνας τρελαμένος ο δικός της και φας ξύλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο δικός της είναι Ολυμπιακός την έβαψες.Τουλάχιστον πριν κάνεις κάτι πέρνα απο το thread που χαρίζουν πράγματα,άσε κάτι για να σε θυμόμαστε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...