Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντα αυτή είναι η λογική είτε θέλουμε να το δούμε είτε όχι. Είναι απλό: έχεις σχέση και κάποιος στην πέφτει. Αν γουστάρεις δεν αναφέρεις τίποτα και προχωράς. Αν δε γουστάρεις απλά το ξεκόβεις χωρίς να το πολυαναλύσεις. Το να πεις "να ξες έχω γκόμενο" σημαίνει είτε πως ο άλλος είναι στόκος και θες να πατήσεις στην ηθική του αλλιώς δε καταλαβαίνει από "όχι" είτε πως δεν είσαι και πολύ σίγουρη για το τι θες οπότε καλύπτεις εσύ τον εαυτό σου κι αν ο άλλος επιμένει το κοιτάς πώς θα πάει.

 

Δεν είναι θέμα άντρας/γυναίκα εδώ απλά το θέτω έτσι γιατί έτσι ξεκίνησε το νήμα για μένα αυτά πάνε both ways.

Δεν ξέρω, προσωπικά μια φορά στη ζωή μου μπλέχτηκα σε ιστορία που διέλυσα σχέση κι αυτό γιατί μου το 'κρυψε και το 'μαθα όταν πλακώσανε τα τρελά τηλέφωνα απο τον πρώην... τί να πω;

Πάντως και με φίλες και με συμμαθήτριες που ανοίγαμε τέτοια θεματα κατά καιρούς, καμία δεν υποστήριξε κάτι τέτοιο. Μπορεί να έτυχε, τι να πω;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@the other one.

 

Δεν είπα να σε παρατήσει για κάποιον άλλο αυτό είναι φυσιολογικό και ευθυνεσαι ενδεχομενως σε μεγάλο μέρος. Είπα να κάνει ταυτόχρονα κάτι με άλλον και μετά να σε χωρίσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@the other one.

 

Δεν είπα να σε παρατήσει για κάποιον άλλο αυτό είναι φυσιολογικό και ευθυνεσαι ενδεχομενως σε μεγάλο μέρος. Είπα να κάνει ταυτόχρονα κάτι με άλλον και μετά να σε χωρίσει.

 

εντάξει αυτό είναι κάπως σχετικό για να πειστείς πως αξίζει να πιστολιάσεις κάποιον/α για κάποιον άλλο πρέπει να χεις κάνει κάτι πρώτα... τώρα αν το παίζεις διπλό ταμπλό για καιρό και δε ξεκόψεις όταν πρέπει ναι είσαι λίγο κόπανος.

 

.. αλλά νόμιζα πως μιλούσαμε απ' τη μεριά του τρίτου ή αυτού που τρώει το κερατο κι όχι του άλλου που ρίχνει.. oh well

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου το παιζετε ολοι ηθικολογοι για ποιο λογο να,ερθει να μου μιλαει συνεχεια απο μονη της τοτε;;ενω ειμαστε γυρω στα 15 ατομα;;;

 

χαχα ναι στο μεταξυ κάποιοι ειναι και σιγουροι οτι ο άντρας της σχέσης δεν έχει κερατώσει ποτέ ή δεν έχει πάει ποτε τσάρκα με τα φιλαράκια του σε καλά μέρη. Εκτος αυτου αμα η άλλη θέλει να κερατώσει και της πεις ααα εγω δεν έρχομαι μαζι γιατι δεν ειναι σωστο θα σκεφτει απλα οτι εισαι καληνυχτας και θα πάει στον επομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες σχέση θα σου άρεσε να έλεγε κάποιος στην κοπέλα σου να βγουν;

Αυτό θα ίσχυε αν ήταν παντρεμένη. Άμα είσαι καλύτερος από τον νυν της γιατί να μην τη διεκδικήσεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις τραγικα πολυ σε friendzone. Εξαρχής. Ποσο μαλλον οταν σου λεει οτι εχει φιλο. Μα τοσο καιρό - αν αυτές είναι οι προθεσεις σου - δεν έχεις ζητήσει καν τηλεφωνο;

 

Γενικά μια είναι η συμβουλή. Αφου δεν το βγαζεις απο το κεφαλι σου, φαε τα μουτρα σου για να ισιωσεις.

 

Τουλαχιστον δε θα μεινεις με την αμφιβολια. Αλλα να εισαι ετοιμος να υποστεις τις συνέπειες ε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες συνέπειες μωρέ στις 8 θα της έχει πει για ποτο θα του πει οχι (αν του πει οχι)

 

στις 9 αμα ειναι ξύπνιος θα έχει ηδη πει σε αλλες 2-3 πλάκα κανουμε τωρα

 

απορω με ορισμένους που κολλανε και με γκομενες που τους γειώνουν. Δεν θες κουκλα μου? κανενα προβλημα.

Η επομενη. Αυτα ειναι αμα θέλεις οποιος δεν ... ο δρομος ειναι ανοιχτος για αυτο και αμα παντρευτεις καλο ειναι

πριν γινει να σκεφτεις μερικά πράγματα και να γινει και κανα συμβολαιο. Τα κοροϊδα πεθάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου το παιζετε ολοι ηθικολογοι για ποιο λογο να,ερθει να μου μιλαει συνεχεια απο μονη της τοτε;;ενω ειμαστε γυρω στα 15 ατομα;;;

 

Γιατί αν μιλάει και στους 15 ταυτόχρονα, θα την πείτε πόρνη.

 

Εναλλακτικά μπορεί να είσαι εσύ ο ευχάριστος, δημοφιλής τυπάς που αρκετοί γουστάρουν να έρχονται από μόνοι τους και να μιλάνε μαζί σου.

 

Στη τελική αν νιώθεις ότι σε χρησιμοποιεί σαν καβάτζα, τότε χρησιμοποίησε την σαν εργαλείο ζήλιας για να προσελκύσεις τις άλλες, ελεύθερες παρουσίες. Γιατί πρέπει να επικεντρωθείς σε αυτήν; Επειδή σου χαμογελάει; Επειδή έχει σχέση; Επειδή μπορει να μην ξέρει ούτε εκείνη τι θέλει ή επειδη σε 15 χρόνια θα έχει χωρίσει;

 

Αν είναι να χουφτώσεις αυτήν τότε γιατι να μην το κάνεις με τις άλλες πρώτα; Γιατί να βασανίζεσαι άδικα ότι μόνο αυτή σε ποθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζαφείρη, εσύ;

Ποιες συνέπειες μωρέ στις 8 θα της έχει πει για ποτο θα του πει οχι (αν του πει οχι)

 

στις 9 αμα ειναι ξύπνιος θα έχει ηδη πει σε αλλες 2-3 πλάκα κανουμε τωρα

 

απορω με ορισμένους που κολλανε και με γκομενες που τους γειώνουν. Δεν θες κουκλα μου? κανενα προβλημα.

Η επομενη. Αυτα ειναι αμα θέλεις οποιος δεν ... ο δρομος ειναι ανοιχτος για αυτο και αμα παντρευτεις καλο ειναι

πριν γινει να σκεφτεις μερικά πράγματα και να γινει και κανα συμβολαιο. Τα κοροϊδα πεθάνανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζαφείρη, εσύ;

 

χαχα οχι αλλα σε αυτο που ειχε γράψει και εκεινος σε συνέντευξη ταυτιζομαι απολυτα φιλε. Ζηλιες και μαλακιες τωρα και ξαφνικα θολώνει ο τρελος και σκοτώνει την κοπελα. Αυτα ειναι αρρωστιες φιλε να εισαι μονιμως με ενα κινητο και να ψάχνεσαι κατάντια. Επισης κατάντια να τρέχεις πισω απο μια που σε φτυνει. Οπως ειχα πει και σε μια φιλη μου προσφατα που μου κάνει ...... αμα σου πει κάποια να βγειτε πες της οχι τωρα δεν έχω χρονο την επομενη εβδομάδα.

 

Ακου εκει .... το σιδερο στη βράση κολλάει θες? να βγεις? ή θα παιξουμε? αμα θες πάμε αποψε αμα δεν θες να ξέρω να κανονισω τιποτα αλλο. Φιλε μερικες ειναι στο κοσμο τους. Κουκουρουκου αντε γειά. :cry:

Γιατί αν μιλάει και στους 15 ταυτόχρονα, θα την πείτε πόρνη.

 

Εναλλακτικά μπορεί να είσαι εσύ ο ευχάριστος, δημοφιλής τυπάς που αρκετοί γουστάρουν να έρχονται από μόνοι τους και να μιλάνε μαζί σου.

 

Στη τελική αν νιώθεις ότι σε χρησιμοποιεί σαν καβάτζα, τότε χρησιμοποίησε την σαν εργαλείο ζήλιας για να προσελκύσεις τις άλλες, ελεύθερες παρουσίες. Γιατί πρέπει να επικεντρωθείς σε αυτήν; Επειδή σου χαμογελάει; Επειδή έχει σχέση; Επειδή μπορει να μην ξέρει ούτε εκείνη τι θέλει ή επειδη σε 15 χρόνια θα έχει χωρίσει;

 

Αν είναι να χουφτώσεις αυτήν τότε γιατι να μην το κάνεις με τις άλλες πρώτα; Γιατί να βασανίζεσαι άδικα ότι μόνο αυτή σε ποθεί;

 

Εγω προτεινω αμα δεν του πει ναι να μην την χρησιμοποιήσει σαν τιποτα. Να μιλάνε απλά και καθημερινά οσο βρισκονται στο ιδιο περιβάλλον και αυτος να την ξεχάσει και να ψάξει αλλού. Οτιδηποτε αλλο εκτος απο εξαφανιαζολ οταν η άλλη σου πει ΟΧΙ ή σου κανει την δυσκολη ειναι αρρωστια και μη φυσιολογικο. Σου ειπε οχι ή σου εκανε την δυσκολη στο καλο. Πάς για άλλα δεν εισαι για να χάνεις χρονο κάποιες έχουν 10-20 αυλικους απο κατω απο τα προφιλ τους και ρουφάνε επιβεβαιωση δεν θα παιξουμε αυτο το παιχνιδι.

 

Και αυτο στο λέει ατομο που έχει φαει Χ στα ισια σε κλάμπ και μετα την ειδε να κάνει φάση με άλλον(μετα απο κανα 5λεπτο οχι περισσοτερο), μ αρεσε δεν λέω αλλα φιλε ετσι ειναι αυτα τι να κάνουμε τωρα και δικαιωμά της και στη τελική να επιλέξει οποιον θέλει. Εννοειται πως ειχα γινει λούης μετα απο λιγο μαζι με τον κολλητο για άλλο στέκι! Εκεινος ηθελε να κάτσουμε του κάνω σε τέτοια γινεσαι λουης! Ουτε καθεσαι να το παιξεις οτι θα ζηλεψει ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεξοεμπειρίες DDevil με αποκορύφωμα ατάκας "έχω φάει Χ στα ίσια σε κλαμπ". Σιγά το δύσκολο ρε άνθρωπε. Και ο παππούς μου το κάνει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο είναι ρε φιλε να την πέσεις στα ισια γιατι κάποιοι έχουν και εγωϊσμο και κολλήματα.

 

Δεν βγαινουν ολοι να κάνουν παιχνιδι γιατι φοβούνται την απορριψη καλα για τις γυναικες δεν το συζητάμε

αμα φάνε απορριψη μπορει και να θελησουν να σε δολοφονησουν. Το μονο σιγουρο είναι ότι αμα αποριψεις κάποια εστω και αθελα σου μετα περιμενε να στην φυλάει.

 

Να ξερες ποσους γνωστους έχω που λενε "θελω να έχω τον τελευταιο λογο" ... "Βγηκε μαζι μου και δεν ξαναβγηκε και μετα μπηκα φβ και την έκραξα" σιγα μεγάλε ποιος εισαι? υποχρεωμενη είναι?

 

ΥΓ Μιλάω για στα ισια πέσιμο όχι δώσε μου το κινητο σου κτλπ να βγουμε άλλη μέρα .... αλλα αγκαλιτσες σιγα σιγα και κινηση για φιλάκι με σκοπο μετά να συνεχισει το παιχνιδι αλλού. B)  Στα ισια γράφω. Αμα αυτό το κάνει και ο παπους σου σε τυπισσα που γνωρισε μέσα σε μια ώρα εντάξει ειχες πολύ μάγκα παπου εσυ. Ελπιζω να σου μετέδωσε την μαγκιά του. :cry:  :cry:

 

εντάξει καποιοι δεν το κουράζουμε πολύ ειδικα αμα δουμε ότι η άλλη εινα προσχαρη (η συγκεκριμενη ηταν αρχικά) αι καθισε κιολας αλλα μέχρι ένα σημειο (δεν θελω να γράψω και περισσοτερα εδώ μέσα....) για τουριστριες μιλαμε πιο πολύ βεβαια. Γιατι αμα περιμένεις με τις ελληνιδες να κάνεις τέτοια σώθηκες. Μονο την ξυνισμένη φατσα των 1000 καρδιναλιων να δω σε γκομενα εγω δεν πλησιάζω καν προσωπικά. Το κάνουν και επίτηδες βεβαια κάποιες για να αποφυγουν τα λιγουρια και τους πέφτουλες (και καλά). Είναι μια ενδειξη προφανως ότι η τυπισσα δεν γουστάρει να πλησιάσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...