Προς το περιεχόμενο

φλερτ


panatha1369

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το οτι ειπε οτι εχει σχεση δε λεει τιποτα απο μονο του. Απο κει και περα και το οτι επιδιωκει επαφες μαζι σου στο χωρο του σεμιναριου παλι δε λεει τιποτα. Μπορει οι υπολοιποι να ειναι στοκοι ξερωγω ή απλως να θελει παρεα μαζι σου.

Ωστοσο αν θελεις να το παιξεις safe μπορεις να της πεις να πατε καποια στιγμη για ποτο/καφε στο χαλαρο μετα τα σεμιναρια. Αν σου πει να πειτε και σε αλλους, εχεις παρεξηγησει τη φαση. Αν σου το κοψει και προβαλει τον δικο της (με τον ΧΨ τροπο) ως κολλημα, παλι εχεις παρεξηγησει. Αν σου απαντησει θετικα πας στην επομενη φαση οπου ξεκαθαριζεις το τοπιο.

 

That being said, απο τη στιγμη που εχει σχεση ενδεχεται να μπλεξει λιγο (ή πολυ) η φαση ακομα και αν γινει κατι μεταξυ σας. Βεβαια αυτο για καποιους ειναι και αφροδισιακο, οποτε ποιος ειμαι εγω να κρινω. 

 

ΕΔΙΤ: Επειδη δε διαβασα και ολα τα ποστ, αναφερομενος στον τιτλο του νηματος, να πω πως το φλερτ μπορει να παιζει ως εχει ανεξαρτητα απο το αν θελει να κανει κατι μαζι σου ή οχι η κοπελα. Το φλερτ θεωρω πως υπαρχει στην πλειοψηφια των σχεσεων ανθρωπων διαφορετικου φυλου ανεξαρτητως παραγοντων οπως ειναι το social/family background κλπ και ειναι και υγιες νομιζω.

 

(Ο δικος σας Ροζιτας Σωκος) :P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεφτουλα σε λενε όταν δεν γουστάρουν αλλα το θεμα είναι ότι δεν θα προλάβουν γιατι πριν το πουν εσυ θα εισαι ηδη στον επομενο στοχο οποτε στα @@ σου τι λένε στις παρέες τους, οποια έχει ή οποιος τα κοτσια ας έρθει να το πει μπροστά να πάρει και τις αναλογες απαντησεις και να έρθουν αντιμέτωποι με αληθειες που θα τους πειράξουν ή θα τους προβληματισουν εγω θα προτιμουσα το 2ο διοτι κάποιος ο οποιος έχει ανέβει λέβελ στο σημειο που εισαι ήταν και ξέρει καλα τι σκέφτεσαι δεν μπορεις να του κρυφτεις.

 

Συμφωνω επισης με τον στορμ στο ότι αμα σου πει η τύπισσα "θα πώ και σε αλλους" προφανως και θελει να αποφυγει να βρεθείτε οι 2 σας είναι απολυτα λογικο και κατανοητο ειχα ανοιξει πέρυσι ακριβως εδώ ένα τέτοιο θρεντ με μια τυπισσα που μου ειχε κάνει τέτοια εξηγηση και μετα δεν ασχοληθηκα ξανα να της πώ κατι.

 

Η πλακα είναι ότι μια φορά και ενας άλλος της ειχε προτεινει να βγουνε και του λεει θα πω και σε αλλους και της κάνει αυτος σε τι αλλους? για να παιξουμε μπάσκετ θα παμε? χαχαχα κορυφαιος. Απλά.

 

Κλασσικη αποφυγη συμφωνω 100%. Οποτε την κάνεις.

 

Σειρά της είναι μετά να σου προτεινει να βγειτε αμα θέλει δεν θα της ξαναπεις τιποτα εσυ για οι 2 σας.

 

Από την ταπεινη μου εμπειρια πιστευω ότι μια γκομενα δεν γουσταρει όταν δειξει το από πανω που ειπαμε , αν σου πει εχω δουλειες δεν έχω χρονο κτλπ και αμα πχ σε ένα μπαρ ενώ προσπαθεις να της κάνεις κινηση κοιτάει γυρω γυρω (ψάχνεται δηλαδή) δεν την καλύπτει αυτό που εχει μπροστα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βδομαδα τη ξερω..κοβω κινηση και μετα κανω κινηση..απλα μην με στειλει σε friendzone απο τωρα..μονη της ηρθε και μου μιλησε..και καθε φορα που με βλεπει χαμογελαει..

 

Μα δεν σου λεει κανεις οτι δεν σε γουσταρει.Μπορει να σε φλερταρει ,αλλα δφεν σημαινει οτι θα την πηδηξεις κιολας.Θα πας θα σου πει εχω σχεση και μετα θα παρει τα κουβαδακια σου ή θα βγει θα πας να κανεις κινηση και θα σου πει οτι ιδιο.Τοσες κοπελες υπαρχουν αυτην βρηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν σου λεει κανεις οτι δεν σε γουσταρει.Μπορει να σε φλερταρει ,αλλα δφεν σημαινει οτι θα την πηδηξεις κιολας.Θα πας θα σου πει εχω σχεση και μετα θα παρει τα κουβαδακια σου ή θα βγει θα πας να κανεις κινηση και θα σου πει οτι ιδιο.Τοσες κοπελες υπαρχουν αυτην βρηκες?

 

Kάτσε να της προτεινει πρωτα ρε φιλε να δουμε τι θα του απαντησει. Εδώ άλλοι έχουν σχεση και τρέχουν σε σουινγκεράδικα. Που ξέρεις εσυ τι φτιάχνει τον άλλο ή την άλλη. Εσυ δηλαδή τωρα δινεις απαντηση εκ μερους μια άγνωστης που δεν ξέρεις καν τι καπνο φουμάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βουρ στο πατσα ρεεεε. Ακου εκει εχει σχεση, σμπουτσμς.

 

πολλα κολληματα ο κοσμος φιλε :fear:

 

έχει σχέση , μας κοιτάζει ο κοσμος , δεν είμαι ωραιος , δεν εχω σωμα , θα με δει σαν φιλο χαχα

 

κάτσε σπιτι τοτε και κάνε ότι ο τριτονας μπες να διαβάζεις θρέντ που δεν σ αρεσουν και μετα να το ανακοινώνεις

και με περηφάνια :cry: (για να κάνεις τον ανώτερο και καλά)

 

είμαι ο σοφος γκουρου εγω δεν εχω αναγκη από φλερτ μου γνωρισαν τη γυναικα μου από κοινη παρέα και από τοτε κλειδωσα σαν άντρας και τέλος. Τι θρεντ είναι αυτά που ανοίγετε ποταποι ανθρωποι?! χαχαχαχ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την πεσεις εισαι λιγουρη και πεφτουλας..αν οχι εισαι γκεη..ετσι σκεφτοντε οι ελληνιδες..

Εδώ ο φίλος άρχισε την κλάψα πριν καν φάει το Χ, έτσι προκαταβολικά. Μη λυγίζεις Έλληνα πλειερ μπορείς μέχρι και τηλ να ζητήσεις!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον βλέπω μάχιμο θα την κάνει την κινηση του! Η πλάκα θα είναι να του πει αυτή θέλω να κάνουμε τριο με μια φιλη μου και έναν εκτος σχέσης ψηνεσαι?

 

χαχα (εντάξει το τερμάτισα το παραδέχομαι) οντως για χειρογλυκανο αυτό το ποστ :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο φίλος άρχισε την κλάψα πριν καν φάει το Χ, έτσι προκαταβολικά. Μη λυγίζεις Έλληνα πλειερ μπορείς μέχρι και τηλ να ζητήσεις!!!

δεν αρχισα κλαψα..απλα λεω τι ισχυει στο 2016..περιμενα μια βδομαδα για να δω κινησεις.τωρα ειναι η ωρα για αποφασεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αρχισα κλαψα..απλα λεω τι ισχυει στο 2016..περιμενα μια βδομαδα για να δω κινησεις.τωρα ειναι η ωρα για αποφασεις..

 

Έτσι. Αμα γουστάρεις να τη διεκδικήσεις κάντο. Κανεις δεν θα σε εμποδισει ακομα και αν αυτό σημαινει πολεμο με τον άλλον. Η ζωη δεν είναι για τους χέστες. Ποιος είναι αυτος να σου πει τι θα κανεις εσυ? η γυναικα έχει την επιλογή της.

 

Δεν είναι ιδιοκτησια του οσο θέλει εκεινη είναι το κοριτσι του. Οσο για τα μπαουλα κτλπ εδώ γελάμε ..... οποιος έχει κοτσια ας σηκώσει χέρι και θα του το κοψουμε την επομενη στιγμη. Μια αστυνομια να φωνάξεις τον έχει μπαγλαρώσει στο αυτοφωρο τον "μαγκα". 

 

Ξέρω κάτι "μαγκες" του γυμναστηριου ακομα δουλεύουν για να πληρώνουν αποζημιώσεις. B)  Η σωστη εξήγηση είναι στην γκομενα του εσυ δεν έχεις καμια σχέση είναι δικη της επιλογή καθαρα δεν φταιει εκεινος που μπηκε εκτος και αν την ενοχλεί ενώ αυτή δεν θελει μονο τοτε.

 

Στο μεσαίωνα ειμαστε? η άλλη πρεπει να θέλει 100% για να είναι μαζι σου όχι να την αναγκάζεις εσυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...