Προς το περιεχόμενο

η μητρικη κανει για αυτην την καρτα??


basilis.f

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας θελω να ρωτησω κατι παραγγιλα απο το skroutz μια μητρικη την msi 970a carbon gaming pro και θελω σε ενα μηνα να βαλω την msi gtx 1060 6gb gaming x θα ειναι ολα κομπλε με αυτην την μητρικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Είχες ήδη επεξεργαστή fx - ddr3 μνήμες και επέλεξες τη συγκεκριμένη μητρική;

Ναι κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω amd fx 8350 και 16gb ddr3 μνημες 2 corsair και 2 crystal οσο για το τροφοδοτικο μ 650w turbo x και θα βαλω πολυ συντομα corsair cx 750 η μητρικη που εχω τωρα ειναι η msi 760 ga p43 fx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκοπός που παίρνεις μητρική ποιός είναι;

Τροφοδοτικό μην πάρεις cx και τόσα πολλά watt. Ρώτα εδώ  http://www.insomnia.gr/topic/487346-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-desktop%CF%80%CE%BF%CE%B9%CF%8C%CF%80%CE%BF%CE%B9%CF%8C%CF%82/

Για πές μου για τη μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πηγα στο πλαισιο και ο βασικος λογος π θελω να την αλλαξω ειναι γτ μ ειπαν οτι με αυτη π εχω η καρτα γραφικων π θελω θα παιζει 40%100 κατω και θα μου πεταει και μπλε οθονες χωρις να ξερω απο που ειναι αυτος ειναι ο βασικος λογος π παραγγιλα αλλη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ό,τι να'ναι αυτοί οι τύποι στο Πλαίσιο, είπαμε να προσπαθούν να πουλήσουν αλλά ξεφεύγουν... απλά άλλαξε τροφοδοτικό φίλε μου, κάποιο xfx ή evga 500άρι πιστεύω θα είναι αρκετό. Αλλά για καλύτερο αποτέλεσμα δες το Link του radiohead

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξαναπατήσεις εκεί πραγματικά

εννοώ μην αγοράσεις ότι βλακεία προτείνουν χωρίς να το ψάξεις πρώτα.


τροφοδοτικό μην διαννοηθείς να πάρεις απο εκεί ότι κι άν σου προτείνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ομως την εχω αγορασει την μητρικη απο skroutz περιμενω αυριο μεθαυριο να ερθει :unsure:  :unsure:

καλά δεν είναι ότι θα σου βγει άχρηστη απλά δεν υπήρχε λόγος να αγοράσεις άλλη. ή κούμπωσε τη στο σύστημα (αφού την πήρες) και πούλα την παλιά ή κράτα την παλιά και πούλα την καινούρια να γλιτώσεις κάποια χασούρα. βασικά εγώ θα έκανα το πρώτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν την πληροσα ακομα γτ εβαλα με αντικαταβολη


αλλα θα πρεπει να την πληροσω στον courier καλα παιδια δεν σιγα ελεγα ετσι και αλιως να φτιαξω αλλο ενα συστημα οποτε κομπλε νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ναι δεν έγινε κάτι. απλά μην ψωνίσεις πάλι από εκεί, υπάρχουν τόσα και τόσα καταστήματα με μεγαλύτερη ποικιλία και πολύ καλύτερες τιμές. Μας έχει φλομώσει στα τοθβλο-χ το πλαίσιο και ποικιλία 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι απλά δεν την παραλαμβάνεις. Πέρα απο το οτι είναι τζάμπα λεφτά πέρα απο το οτι είναι παλιό socket είναι και msi am3+. Κάνε μια γύρα στο forum για να καταλάβεις

Μπορείς επίσης να πάρεις και να την ακυρώσεις αύριο και άν το κατάστημα έχει τροφοδοτικά να αγοράσεις απο εκεί και psu και κάρτα γραφικών για να μην έχεις τύψεις :)

Ρώτα εδώ για το ένα http://www.insomnia.gr/topic/606957-%CE%B2%CE%BF%CE%B7%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1%CF%83-%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CF%89%CE%BD/ εδώ γι ατο άλλο http://www.insomnia.gr/topic/487346-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-desktop%CF%80%CE%BF%CE%B9%CF%8C%CF%80%CE%BF%CE%B9%CF%8C%CF%82/

Μην την πληρώσεις ξαναλέω και επιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...