Προς το περιεχόμενο

η μητρικη κανει για αυτην την καρτα??


basilis.f

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι σωστα οποτε ακυρο ετσειλα και email στο μαγαζι να μην μου φερουν την μητρικη τωρα αν το κανουν δικοτους θεμα απο τα 3 π μ εδιξες λεω να παρω το corsair rm 550

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW για τα παιδιά που έγραψαν μόνο για το τροφοδοτικό..... Ή μητρική είναι της πλάκας ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για FX με την καμία όμως.

Εντάξει το τροφοδοτικό είναι μπάζο συμφωνώ αλλά και ή μητρική δεν είναι ούτε καν στην κατηγορία χάλια, είναι κατηγορία από μόνη της.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι επικίνδυνη για OC, αλλά δεν βιάζει τόσο η αλλαγή της. Αλλά ναι, καλύτερα να παρει τροφοδοτικό με 60 ευρώ, να δώση την μητρική του και με το υπόλοιπο 50άρι συν τα χρήματα απο την πώληση να πάρει νέα μητρική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν την πληροσα ακομα γτ εβαλα με αντικαταβολη

αλλα θα πρεπει να την πληροσω στον courier καλα παιδια δεν σιγα ελεγα ετσι και αλιως να φτιαξω αλλο ενα συστημα οποτε κομπλε νομιζω

αν την πληρωσεις εχεις το δικαιωμα αν δν την ανοιξεις να τηνπας πισω και να επιλεξεις αλλη ...αν η αλλη μιτρικη εχει καποια επιπλεον διαφορα θα πληρωσεις την διαφορα και οσο για τροφοδοτικο παρε ενα g650μ της coolermaster ειναι value for money

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια ξεχασα να σας πω τελικα πηρα ενα corsair rmx 750w full modular απο vision studio 130 ευρω και επισης πηρα razer blackwidow x chroma razer firefly και razer ouroboros εχω παραγγιλει και την καρτα γραφικων αλλαξα και το αλλαξα και το κουτι μου σε corsair spec alpha και επομενο πραγμα που θα αλλαξω θα ειναι μητρικη και υδροψυξη απο corsair hydro h55 push pull θα παω σε corsair hydro h100iv2 οσο για την μητρικη δεν πηρα ακομα γιατι περιμενω να βγουν οι νεες am4 με τους zen επεξεργαστες για να παρω κατι νεας τεχνολογιας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξεχασα να σας πω τελικα πηρα ενα corsair rmx 750w full modular απο vision studio 130 ευρω και επισης πηρα razer blackwidow x chroma razer firefly και razer ouroboros εχω παραγγιλει και την καρτα γραφικων αλλαξα και το αλλαξα και το κουτι μου σε corsair spec alpha και επομενο πραγμα που θα αλλαξω θα ειναι μητρικη και υδροψυξη απο corsair hydro h55 push pull θα παω σε corsair hydro h100iv2 οσο για την μητρικη δεν πηρα ακομα γιατι περιμενω να βγουν οι νεες am4 με τους zen επεξεργαστες για να παρω κατι νεας τεχνολογιας 

 

Καλημέρα, ποια κάρτα γραφικών έχεις παραγγείλει; Τελικά με τη μητρική τι έκανες;

 

Η νέα μητρική am4 σημαίνει νέος επεξεργαστής-νέες μνήμες. Ρώτα πριν κάνεις οτιδήποτε φιλική συμβουλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξερω φιλε την 1050 ti παραγγιλα τελικα σε g1 edition οσο για την μητρικη ξερω οτι θελει αλλο επεξεργαστη και μνημες φιλε ευχαριστω παντως για την ενημεροση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου άν θέλεις τι έκανες με τη μητρική.

Στην συγκεκριμένη κάρτα γραφικών πώς κατέληξες μόνο για παιχνίδια την θέλεις; Ποιο ήταν το budget;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την μητρικη την ακυροσα απο το μαγαζι και παραγγιλα τροφοδοτικο 550 watt π μ λεγατε αλλα το μαγαζι ηταν τοσο πολυ για τον π..... και περιμενα 25 μερες και δεν ειχα ενημεροθει για τι εγινε με το τροφοδοτικο επερνα ξανα επερνα τηλ και τιποτα οταν το σηκοσαν ζητησα ακυροση παραγγελιας γιατι ειχε περασει κοντα ενας μηνας και μου ελεγαν θα κανει αλλες 25 μερες να ερθει και λεω οκ δεν το θελω και ετσι παραγγιλα απο vision studio 750w τροφοδοτιο οσο για την καρτα την επελεξα γιατι ειναι μια πολυ καλη λυση στα 200 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...