Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με τον ηχο σε λαπτοπ


Johnboy21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω ενα laptop lenovo ideapad 300 και πριν κατι μερες το ανοιξα και και το σηματακι του ηχου ηταν απενεργοποιημενο (σιγαση) πατω πανω στο σημα του ηχου για να το βγαλω απο σιγαση και δν γινοτα τιποτα μου βγαζει ενα μυνημα (σας το εχω βγαλε  screen shot ) αν μπορειτε να με βοηθησετε γιατι δν μπορω να βγαλω ακρη ! εκανα απεγκατασταση drivers ηχου τα κατεβασα παλι τα εκανα εγκατασταση και παλι τιποτα ! Ευχαριστω

post-299983-0-64556100-1479036253_thumb.png

post-299983-0-80886700-1479036254_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι από μόνο του το έκανε ; Τι λειτουργικό έχεις ; B)

ναι απο μονο του το λειτουργικο ειναι windows 10  64bita  τα ειχε εγκατεστημενα απο το καταστημα που το αγορασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις εγκαταστήσει κανένα πρόγραμμα επάνω τύπου Sound Lock στο laptop ( το συγκεκριμένο πρόγραμμα διαφοροποιεί τις ρυθμίσεις του ήχου ) ; Στην διαχείριση εργασιών έχεις καμία συσκευή με ερωτηματικό ; Ο ήχος παίζει σε αποθηκευμένα videos ή μόνο μέσω Internet υπάρχει το πρόβλημα ; Μόντέλο laptop

 

Start - All Programs Accessories System Tools - System Information

 

μπορείς να ελένξει με αυτό

 

http://www.adslgr.com/forum/threads/450261-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-Avira-Rescue-CD

 

εαν όλα τα παραπάνω είναι εντάξει :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα τα κοιτάξω οκά αυτά που μου λέτε
Ss13 δν έχω κατεβάσει τίποτα ; δν παίζει σε κανένα και δν έχω κάτι με ερωτηματικό θα κοιτάξω αυτό που μπυ είπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...