Προς το περιεχόμενο

Προταση για αισθητηρες παρκαρισματος


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα ιδια λεφτα βρισκω και Ελλαδα

 

http://ideahellas.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=946&Itemid=0

 

 

 

 

Τελικα τους εβαλα 4 πισω και δυο εμπρος και ειναι μια χαρα .Κοστος τοποθετηση για δυο σετ 50 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανακριβα..

 

Πανάκριβα για αγορα 2 σετ 4 αισθητηρων και τοποθετηση εμπρος /πισω ?

 

Που είναι το ακριβο ? Στην αγορα ή την τοποθετηση ?

 

Σε μαγαζια μαζι με την  τοποθετηση δεν βρηκα κατω από 70 ευρω το σετ .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου περισεψαν και δυο αισθητήρες γιατι το C1 μπροστα δεν εχει χωρο για 4 που εχει το σετ αλλα μονο για δυο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν νομίζω η τιμή είναι μια χαρά.

Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το γράφει, το νόημα που βγαίνει με μια πρώτη ανάγνωση είναι "Κόστος τοποθέτησης" 50 ευρώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το γράφει, το νόημα που βγαίνει με μια πρώτη ανάγνωση είναι "Κόστος τοποθέτησης" 50 ευρώ. :-)

 

Ετσι είναι και 31 ευρω αγορα τα  δυο σετ .Συνολικο  κοστςο 81 ευρω

 

Είναι πολλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι και 31 ευρω αγορα τα δυο σετ .Συνολικο κοστςο 81 ευρω

 

Είναι πολλα ?

Θα σου πω.. Από τον ίδιο έγινε η αγορά; Η απλά Τ πήγες εκεί και του είπες βάλτα;

 

Σε ηλεκτρολόγο πήγες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω.. Από τον ίδιο έγινε η αγορά; Η απλά Τ πήγες εκεί και του είπες βάλτα;

 

Σε ηλεκτρολόγο πήγες;

 

Τα αγορασα  από μαγαζι και τα τοποθετησε ανθρωπος που εκανε παρα πολλα χρονια αυτή τη δουλεια σε κατάστημα με τετοια ειδη αυτοκινητου κλπ

 

Σε Honda Civic 1.8 του 2007 ειχε μεταφερει  την εργοστασικη πηγη ηχου στο πορτ μπαγαζ χωρις να την αποσυνδεσει από τις καλωδιώσεις και ειχα βαλει οθονη 2din , για να μην χασω την ενδειξη ωρας στο ταμπλο που εβγαινε από το εργοστασιακη πηγη .

 

Σε forum για το civic που ειχα ανεβασει εικονες και ειχαν παθει την πλακα τους .Τις εχω φυλαγμένες τις φωτογραφιες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αγορασα από μαγαζι και τα τοποθετησε ανθρωπος που εκανε παρα πολλα χρονια αυτή τη δουλεια σε κατάστημα με τετοια ειδη αυτοκινητου κλπ

 

Σε Honda Civic 1.8 του 2007 ειχε μεταφερει την εργοστασικη πηγη ηχου στο πορτ μπαγαζ χωρις να την αποσυνδεσει από τις καλωδιώσεις και ειχα βαλει οθονη 2din , για να μην χασω την ενδειξη ωρας στο ταμπλο που εβγαινε από το εργοστασιακη πηγη .

 

Σε forum για το civic που ειχα ανεβασει εικονες και ειχαν παθει την πλακα τους .Τις εχω φυλαγμένες τις φωτογραφιες .

Σιγουρα είναι καλός για να το λες απλά τα 50 είναι υπερβολικά κάπως. Φαντάσου με 30 κάνω αλλαγή ιμάντα χρονισμου. Οριακά σου έφαγε 10-15 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα είναι καλός για να το λες απλά τα 50 είναι υπερβολικά κάπως. Φαντάσου με 30 κάνω αλλαγή ιμάντα χρονισμου. Οριακά σου έφαγε 10-15 ευρώ.

Με ρέγουλο τέτοιες δηλώσεις παιδιά, παίζουν εμφράγματα και εγκεφαλικά στην ηλικία μας.

 

Με 30 ευρώ ούτε έλεγχο δεν μου κάνουν στην 145 1.7 16v.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ρέγουλο τέτοιες δηλώσεις παιδιά, παίζουν εμφράγματα και εγκεφαλικά στην ηλικία μας.

 

Με 30 ευρώ ούτε έλεγχο δεν μου κάνουν στην 145 1.7 16v.

Τι να κάνω αφού έχω γνωστούς; να πω πάρτε παραπάνω; εξάλλου έχω παλιό αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνω αφού έχω γνωστούς; να πω πάρτε παραπάνω; εξάλλου έχω παλιό αυτοκίνητο.

Απλά φάνηκαν τα 30 ευρώ σαν φυσιολογική τιμή, αλλά ΔΕΝ .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά φάνηκαν τα 30 ευρώ σαν φυσιολογική τιμή, αλλά ΔΕΝ .........

Θεσσαλονίκη ξέρω συνεργείο με 50 αλλαγή ιμάντα εργασία. Πάρε μόνος τον ιμάντα και στον αλλάζει. Η seat με το ανταλλακτικό κάνει αλλαγή στα 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...