Προς το περιεχόμενο

Διαγραφή Παρένθεσης στο Facebook


Klaus10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας.. Έχω ένα θέμα.. Θέλω να διαγράψω την παρένθεση δίπλα από το όνομα μου στο facebook! Κι ενώ η παρένθεση βρίσκεται και εμφανίζεται κανονικά στο χρονολόγιο μου, δεν μπορώ να την διαγράψω γιατί δεν υπάρχει πουθενά στις ρυθμίσεις, ούτε στα nicknames, ούτε στα "πληροφορίες σχετικά μ εσάς".. Ξέρει κανείς πως να το διαγράψω, ενώ δεν υπάρχει πουθενά κάτι για διαγραφή και ταυτόχρονα το εμφανίζει κανονικά στο χρονολόγιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, στην καρτέλα γενικά και κανε κλικ στο όνομα. Δες εαν είναι το πατρώνυμο.
Εάν δεν είναι δες αν βρίσκεται στα άλλα ονόματα.

 

EDIT: Πήγαινε στο προφίλ σου, μετά στις πληροφορίες (στην καρτέλα πληροφορίες σχετικά με εσάς) και στα άλλα ονόματα επέλεξε παρατσούκλι και διαγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, στην καρτέλα γενικά και κανε κλικ στο όνομα. Δες εαν είναι το πατρώνυμο.

Εάν δεν είναι δες αν βρίσκεται στα άλλα ονόματα.

 

EDIT: Πήγαινε στο προφίλ σου, μετά στις πληροφορίες (στην καρτέλα πληροφορίες σχετικά με εσάς) και στα άλλα ονόματα επέλεξε παρατσούκλι και διαγραφή.

Το όνομα που εμφανίζεται στην παρένθεση είναι το προηγούμενο μου, το οποίο το άλλαξα πριν χρόνια, και μάλλον το έβαλα σε παρένθεση (το δινε σαν επιλογή, για ευκολότερη αναζήτηση). Τώρα όμως που θέλω να το διαγράψω, δεν υπάρχει πουθενά, ούτε στο ¨προηγούμενο όνομα", ενώ στο χρονολόγιο εμφανίζεται κανονικά. Δηλαδή δεν μου το εμφανίζει κάπου για να μου δώσει την επιλογή της διαγραφής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Στειλε στο support να το κανουνε αυτοι για σενα αφου δε μπορεις...καπου τη βρισκει γι αυτο ειναι στο προφιλ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...