Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartphone εως 130 ευρώ!


DerZornGottes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το moto g4 θα το διαλεγα με κλειστα ματια αλλα διαβασα για πολλα προβλήματα πχ υπερθερμανση κλπ. Απο τα xiaomi meizu και huawei ποιο προκρινεται. Υπενθυμιζω οτι δεν θα παιζει παιχνιδια απλα σοσιαλ,youtube,ιντερνετ και φωτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω οτι του αρεσει εγω το Motorola G4 η το Xiaomi 3/3s θα επερνα μεχρι 150 το P9 lite αξιζει αλλα κανει 200 παρτε το G4 δεν ισχυουν αυτα ο καθενας μπορει να πει κατι αρνητικο και το α5 και το LG G2 που ειχα ζεσταινονταν αρκετα


τωρα και εγω ψαχνω για κινητο και αυτα μεχρι 150 160 ειναι μια χαρα 


Δες και το LG X Power σημερα το ειδα αλλα ειναι ετσι και ετσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το moto g4 θα το διαλεγα με κλειστα ματια αλλα διαβασα για πολλα προβλήματα πχ υπερθερμανση κλπ. Απο τα xiaomi meizu και huawei ποιο προκρινεται. Υπενθυμιζω οτι δεν θα παιζει παιχνιδια απλα σοσιαλ,youtube,ιντερνετ και φωτος.

 

 

Τι να σου πω οτι του αρεσει εγω το Motorola G4 η το Xiaomi 3/3s θα επερνα μεχρι 150 το P9 lite αξιζει αλλα κανει 200 παρτε το G4 δεν ισχυουν αυτα ο καθενας μπορει να πει κατι αρνητικο και το α5 και το LG G2 που ειχα ζεσταινονταν αρκετα

τωρα και εγω ψαχνω για κινητο και αυτα μεχρι 150 160 ειναι μια χαρα 

Δες και το LG X Power σημερα το ειδα αλλα ειναι ετσι και ετσι

Τα προβλήματα είναι στο moto G4 Plus και όχι στα G4/G4 play.

Επίσης δεν είναι ποιος λεει τι,υπάρχουν πάνω απο 100 σελίδες στο forum της lenovo απο χρήστες που έχουν πρόβλημα και επίσης το έχουν επισημάνει και πολλοί reviewers με αποδεικτικό βίντεο και ξανά δοκιμές με το "υποτιθέμενο" fix.

η lenovo έχει πει οτι ειναι hardware θέμα και οτι εχει λυθεί στις επόμενες παρτίδες αλλα δεν εχω επιπλέον γνώση επί του συγκεκριμένου.

Τέλος,πολλοί χρήστες παραπονιούνται για ghosting touch όταν το τηλέφωνο φορτίζει.

 

 

 

 

αν δεν πάρεις χιαομι,πήγαινε για το G4 play. Μόνο και μόν οτι φοράει stock android και έχει πάρει android 7.0 θα έπρεπε να σου λεει πολλά.

Ιδιο hardware με j5 2016(χωρις super amoled/8mp camera αντι για 13,και 2800 μπαταρια αντι για 3100)στα 131€ που έχει το δίκαρτο δεν βρίσκεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω προτεινεις αυτο εδω https://www.skroutz.gr/s/10002261/Motorola-Moto-G4-Play-Dual-16GB.html ;

Η καμερα του ειναι ικανοποιητικη; Κατα τα αλλα ξερω οτι ειναι απ τα καλυτερα στα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το εχω δοκιμασει σε μερα ειναι καλη αλλα σε 150 μη περιμενεις και καμερα επιπεδου iPhone 7 Google Pixel την νυχτα αμα εχει καλο flash θα εισαι οκ


Ο πατερας μου εχει ενα ZTE blade s6 αν  θες ριξε μια ματια εχει καλη καμερα  σχετικα για 130 και δεν κολαει 


αλλα αν πας στα 150 παρε Moto G4 η Xiaomi που σου ειπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 5.0 inches (~66.3% screen-to-body ratio) Resolution 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) Multitouch Yes   OS Android OS, v6.0.1 (Marshmallow), planned upgrade to v7.0 (Nougat) Chipset Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 GPU Adreno 306   Card slot microSD, up to 256 GB (dedicated slot) Internal 8/16 GB, 1/2 GB RAM

απλα κοιτα να παρεις εκεινο με 2 gb ram και οχι με 1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοτο λοιπον. Θνξ παιδες

μιας και το θυμήθηκα,ρώτα αν αυτό που πουλάνε περιέχει φορτιστή.

εχω διαβάσει σε μερικά μοντέλα δεν βάζουν(πχ το εχω δει το eshop.gr να το γράφει για το κανονικό Moto G4)

BTW,ψήθηκα και γω για αγορά :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...