Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή εμπορική μάρκας και του OTE TV σε Cosmote TV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι να ναι.. Έζησα να δω και επίσημα τους αντιρρησίες του καναπέ.. Χαχαχ

@Whoever81 και μονο αυτο που λες πως ουτε αμα σε πληρωνανε φιλε...

 

Με ξεπερναει...

μέσα στην πλακα παιζει οι "αντιρρησίες του καναπέ" να κανουν μεγαλύτερη διάφορα αποφασιζοντας με το πορτοφόλι τους απο οτι τους άλλους που βγαίνουν και τα σπανε,

 

Και εμενα δεν με συγκινεί το οτε-tv αλλα θα έβαζα μονο για το αθλητικό περιεχόμενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέσα στην πλακα παιζει οι "αντιρρησίες του καναπέ" να κανουν μεγαλύτερη διάφορα αποφασιζοντας με το πορτοφόλι τους απο οτι τους άλλους που βγαίνουν και τα σπανε,

 

Και εμενα δεν με συγκινεί το οτε-tv αλλα θα έβαζα μονο για το αθλητικό περιεχόμενο..

 

Δε διαφωνω σε αυτο που λες.. Το επιχειρημα ομως του να σε πληρωνανε και παλι οχι επειδη θες να το παιξεις ΚΑΤΙ....

Τραγικο σα σκεψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεμε οτι ειναι παραλογο. Απλα ειναι ξεπερασμενο και παλιο. Τηλεοραση βλεπουν τα παππουδια στο καφενειο. Ετσι νομιζα εγω, αλλα μαλλον εκανα λαθος. Sorry

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι παράξενο?

​υπαρχει και ενα Kodi που (με το exodus) κάνει παπάδες....μαζι με το sports devil.....αντε γεια στον οποιον ΟΤΕ.... και τζαμπε.....

είστε που είστε στο ίντερνετ μάθετε και 5 πράγματα.....τωρα αν ο άλλος γουστάρει να πληρώνει γουστο του και καπελο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​υπαρχει και ενα Kodi που (με το exodus) κάνει παπάδες....μαζι με το sports devil.....αντε γεια στον οποιον ΟΤΕ.... και τζαμπε.....

είστε που είστε στο ίντερνετ μάθετε και 5 πράγματα.....τωρα αν ο άλλος γουστάρει να πληρώνει γουστο του και καπελο του

Εσύ μπορεί να είσαι στην Αθήνα αλλά μάθε ότι σε μερικές περιοχές της χώρας ακόμα και σήμερα δεν έχουν τηλεόραση και ίντερνετ παρά μόνο δορυφορική κυρίως λόγω μορφολογίας του εδάφους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μπορεί να είσαι στην Αθήνα αλλά μάθε ότι σε μερικές περιοχές της χώρας ακόμα και σήμερα δεν έχουν τηλεόραση και ίντερνετ παρά μόνο δορυφορική κυρίως λόγω μορφολογίας του εδάφους...

​είμαι θεσσαλονικη.....αν μιλας για τρελα κατσαβραχα παω πασο.....ακομη και στα 4mbps πάντως  σηκωνει 720p στριμαρισμα το kodi....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​είμαι θεσσαλονικη.....αν μιλας για τρελα κατσαβραχα παω πασο.....ακομη και στα 4mbps πάντως  σηκωνει 720p στριμαρισμα το kodi....

ετσι λένε... στην πραγματικότητα κολλάει πολύ με 4αρα γραμμή...

το καλό είναι πως στο αλλάζουν σε μια μέρα σε δορυφορικό και ξεμπερδεύεις...

Είμαι στο δεύτερο μεγαλύτερο δήμο της χώρας σε έκταση με χωριά μέσα στα βουνά της Πίνδου και τα Μετέωρα να μας κόβουν το σήμα της digea από το όρος Βαρδούσι...

μιλάμε για δράμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​υπαρχει και ενα Kodi που (με το exodus) κάνει παπάδες....μαζι με το sports devil.....αντε γεια στον οποιον ΟΤΕ.... και τζαμπε.....

είστε που είστε στο ίντερνετ μάθετε και 5 πράγματα.....τωρα αν ο άλλος γουστάρει να πληρώνει γουστο του και καπελο του

ερωτηση (sorry που θα βγω λιγο offtopic):

με sportsdevil απ οτι ειδα ουσιαστικα ενσωματωνεις streaming sites στο kodi,

ποια η διαφορα απ το να ανοιξεις ενα browser και να μπεις σ αυτα τα sites;

κερδιζεις οτι κοβει διαφημισεις/watermarks κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​υπαρχει και ενα Kodi που (με το exodus) κάνει παπάδες....μαζι με το sports devil.....αντε γεια στον οποιον ΟΤΕ.... και τζαμπε.....

είστε που είστε στο ίντερνετ μάθετε και 5 πράγματα.....τωρα αν ο άλλος γουστάρει να πληρώνει γουστο του και καπελο του

 

A να γεια σου.. Και μαγκια του να προσθεσω εγω.. Κουμαντο δεν κανουμε σε κανενα..

Γτ αλλος μπορει να σου πει πως το τζαμπα ειναι  θανατος της δημιουργιας και δε θα χει και αδικο..

 

Οποτε ας μη κρινουμε γτ ο καθενας εχει διαφορετικη σκεψη, επιπεδο και παιδεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεμε οτι ειναι παραλογο. Απλα ειναι ξεπερασμενο και παλιο. Τηλεοραση βλεπουν τα παππουδια στο καφενειο. Ετσι νομιζα εγω, αλλα μαλλον εκανα λαθος. Sorry

Ενώ θεωρείς ότι κάτι τύποι που κατεβάζουν και βλέπουν 15 σειρές και 5 ταινίες την εβδομάδα δε βλέπουν τηλεόραση και είναι ανώτεροι από τα παπούδια στο καφενείο; Έχεις δει ποτέ τι προγράμματα παρέχουν τα δορυφορικά ή νομίζεις ότι η δορυφορική τηλεόραση έχει ακόμα... Mega Banca και Ρουκ-Ζουκ (πω, πω... τώρα συνειδητοποιώ ότι μεγάλωσα :P)!

 

Όποιος έχει ελεύθερο χρόνο να εντοπίζει νέο περιεχόμενο, καλά κάνει. Το θέμα είναι ότι (εκτός του ότι είναι νόμιμο, που κανονικά θα έπρεπε να θεωρείται σοβαρό επιχείρημα αλλά εντάξει... Ελλάδα ζεις, εμείς ξέρουμε καλύτερα) βάζοντας δορυφορική έχεις την ευχέρεια να παρακολουθείς πράγματα (ταινίες, σειρές, ντοκυμαντέρ) που συνήθως δε θα έβρισκες μόνος σου ή θα απαιτούσαν πολλές ώρες ψάξιμο. Και προφανώς δεν εννοώ τις δεκάδες αμερικάνικες σειρές που βρίσκεις στο IMDB, αλλά πιο "ψαγμένες" αλλά ενδιαφέρουσες εκπομπές. Προτιμώ να έχω τη δυνατότητα να κάνω και τα δύο. Γιατί καλά τα αμερικάνικα shows/series/movies, αλλά υπάρχουν και πράγματα πέρα από αυτά. Και δε βάζω στην εξίσωση το θέμα των live streaming (ναι, έχω ζησει και χωρίς δορυφορική και ξέρω πόσο "πονεμένη" ιστορία είναι να παλεύεις με τα pixel να δεις που είναι η μπάλα).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...