Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ετοιμάζει την αναβάθμιση των Galaxy S6 και S6 Edge στο Android 7.0 Nougat


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι έχετε δίκιο τα iPhone δίνουν άμεσος της αναβάθμιση και μετά βλέπεις να γεμίζουν τα φόρουμ με προβλήματα του ios με θέματα σε μπαταρία- σήμα και πολλά άλλα..το μπεε που κάνετε βλέπω σας έχου εκπαίδευση καλά χαχαχα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι έχετε δίκιο τα iPhone δίνουν άμεσος της αναβάθμιση και μετά βλέπεις να γεμίζουν τα φόρουμ με προβλήματα του ios με θέματα σε μπαταρία- σήμα και πολλά άλλα..το μπεε που κάνετε βλέπω σας έχου εκπαίδευση καλά χαχαχα

Που κολλάει ρε άρχοντα το iPhone;

Και το AUDI A4 1600cc καίει 10lt/100km, οπότε δε πειράζει να καθυστερήσει η αναβάθμιση στο S6 σωστα;

Δώσε κι ενα χαχαχα ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχετε δίκιο τα iPhone δίνουν άμεσος της αναβάθμιση και μετά βλέπεις να γεμίζουν τα φόρουμ με προβλήματα του ios με θέματα σε μπαταρία- σήμα και πολλά άλλα..το μπεε που κάνετε βλέπω σας έχου εκπαίδευση καλά χαχαχα

 

Οτι να ναι.... αραγε ειχες ποτε σου iOS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά μην είμαστε υπερβολικοί οι πρώτες συσκευές με 7 κυκλοφόρησαν αρχές Οκτωβρίου Lg V20, pixel. Αν κυκλοφορήσει αρχές του επόμενου έτους θα είναι 4 μήνες μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ακομα θα διαβαζουμε τα "αστειακια" με το "εκρηκτικη" για τη samsung (δεν εχω samsung, για τους καλοθελητες που πεταχτουν).

 

Σαν ειδηση, μου μοιαζει θετικο οτι το 6 θα παρει και το nougat. Γενικα ομως η samsung αργει αρκετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που ειδα τι περιεχει το 7.μπορω να πω οτι θα ειναι μια πολύ καλη και μεγαλη αναβαθμιση για την samsung!πραγματα κανουν πολυ καλη δουλεια,το touchwiz θα γίνει ακομη πιο γρηγορο απο οτι ηδη ειναι.αναμενουμε,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι!

Όταν διορθωθεί το πρόβλημα θα σταματήσουν κι οι γκρίνιες . Ως τότε αυτός που πληρώνει δε βαριέται.

 

Γιατί θιγεστε;

ποιο ακριβως ειναι αυτο το "προβλημα";

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κυκλοφορία της αναβάθμισης αναμένεται τον επόμενο χρόνο.

 

Δηλαδή τα κινητά θα πάρουν σχεδόν ενός χρόνου αναβάθμιση και μετά από ένα μικρό χρονικό διάστημα η Google θα βγάλει την επόμενη έκδοση και θα περιμένουν άλλον ακόμα ένα χρόνο. Αυτό και αν είναι οργανωμένο οικοσύστημα.

"επόμενη έκδοση και θα περιμένουν άλλον ακόμα ένα χρόνο" αν αναφέρεσαι για το S6 ακομα, το σχολιό σου θα έπρεπε να σταματάει στην πρώτη πρόταση :P.  Διετή αναβάθμιση υπόσχεται και όταν βγει το επόμενο OS, τα 2 χρονια για το S6 θα έχουν περάσει. 

 

Δε μπορώ να καταλάβω πάντως, αφού ήδη το V20 βγήκε με Android 7, γιατί οι άλλες συσκευές κάνουν τόσους μήνες; Έκανε κάποια σύμβαση η LG να πάρει τον κώδικα πριν από τους άλλου; Και αν ναι, γιατί δεν το έκανε για όλα τα τηλέφωνα; 

 

Η ντροπή για τη Samsung εδω είναι οτι κυκλοφόρησε φετινή ναυαρχίδα με περσινό λογισμικό, ενώ είχε βγει το νέο. ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ πια!

 

(Εγω δεν είχα γράψει κάτι αντίστοιχο μέχρι τωρα...It felt goog :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ακριβως ειναι αυτο το "προβλημα";

Το πρόβλημα είναι ότι καθυστερεί το κινητό μου να πάρει την τελευταία έκδοση.

Το οποίο σημαίνει ότι ενώ έδωσα ένα σκασμό λεφτά δεν έχω την αντίστοιχη υποστήριξη.

Είναι απαραίτητη η 7 ή έχει κάτι το φοβερό; Ακόμα και απλά speed improvements να έχει ή stability issues την θέλω, και την θέλω πριν βγεί η 8 που θα διορθώνει την 7 και δεν θα την παρω ποτέ.

 

Στην τελική που ξέρεις, μπορεί να μην μου τρωει 20% ενώ είναι στο τραπεζι με σβηστή οθόνη και τα παντα κλειστά πλην δεδομένων.

 

Τα 550 ευρώ που έσκασα μου επιτρέπουν να χω απαιτήσεις.

 

 

Όσο για τον άλλο γραφικό, και με την 2.2 παίρνει τηλέφωνο.

Επειδή μάθατε να σκυβετε σε ανθρώπους που τους πληρώνετε και δεν σας σέβονται, δεν σημαίνει ότι είναι και οι αλλοι ετσι.

Τα θελα και τα παθα θα μου πεις, οκ. Ηξερα για τα προβληματα του Android.

Που να ξερα ομως ότι υπάρχουν και θύματα που τους αρέσει ολο αυτό και επιτίθενται στουε χρηστες που δεν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό και αν είναι οργανωμένο οικοσύστημα.

Ποιός είπε ότι είναι οργανωμένο οικοσύστημα και ποιός είπε ότι χρειάζεται να είναι πιο οργανωμένο από ότι σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πάνε αυτά...αν ασχολείται κάποιος ακόμα με Android καλά να πάθει :D :D

 

Το να συγκρίνεις το Android με το iOS είναι σα να συγκρίνεις F-16 με χαλασμένο πατήνι. Χίλιες φορές λιγότερα updates παρά η χούντα της Apple

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...