Προς το περιεχόμενο

Λιγομίλητοι ή πολυλογάδες


Arct1c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο περισσότερο ομιλεί τόσο το καλύτερο :P

Αν ο άλλος δεν έχει κάτι να πει, βαριέμαι.

Υ.Γ Να ομιλεί λέγοντας πράγματα με ουσία προφανώς π.χ μια ωραιότατη ανάλυση του Les Fleurs du Mal.

Σαρεσει Μπωντλαιρ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

Καταρχας να πω οτι δεν βαζω μεσα τα 2 ακρα ....μουγκαβους-φλυαρους δηλαδη,  αλλα τους λιγο πιο κοντα στη ''μεση'' τυπους ανθρωπου.

 

Ήμουνα ,  τώρα δεν ξέρω πια  της άποψης οτι ειδικά οι άντρες είναι πιο ελκυστικοί όταν είναι λιγομίλητοι και οχι τόσο ''ζεστοί'' σε μια νέα παρέα ....- διότι και καλά βγάζουν μια περιέργεια, μυστήριο πείτε το όπως θέλετε....-σε σχέση  εκείνους που αρχίζουν απο την πρώτη στιγμή τις οικειότητες καi τις  συζητήσεις για ανούσια στην πλειοψηφία θέματα ,  με έναν άνθρωπο που τον ξέρουν 1ωρα-ήμερα-Βδομάδα ξέρω γω.

 

Άλλα και από  οτι βλέπω οι περισσότερες γυναικες τα ιδια λενε..αλλα μαλλον ισχυει οταν αυτος που ειναι λιγομιλητος ειναι ''μοντελο'' κατι το οποιο θα τις δημιουργουσε ενδιαφερον ετσι και αλλιως...

Ελα ντε ομως που οι περισσοτερες συνηθως με τον άνετο,αστειατορα, επιδειξία ,γλοιώδη τυπο

μονο και μονο επειδη φαινοταν πιο cool σε μια νεα παρεα και γενικα τις πρωτες μερες-βδομαδες γνωριμιας

 

Προσωπικα,ανηκω στους λιγομιλητους και μερικες φορες αναλογα την διαθεση τεινω ελαφρως προς το μουγκαβος..κατι το οποιο οχι μονο δεν με βοηθησε με τις γνωριμιες μου με γυναικες αλλα ακριβως το αντιθετο.Και θεωρω οτι εχω θεμα με τις σχεσεις μου με νεους ανθρωπους γενικα λογο αυτου.

Λογικα θα με θεωρουν βαρετο,αδιαφορο,αγενη και πολλα αλλα...αν και με την παρεα μου ειμαι πολυ κομπλε.

 

 

​Δεν θα προτιμουσα με τιποτα παντως  να ημουν ενας φλυαρος  που λεει πολλα και δεν λεει τιποτα και να εχω περιστασιους φιλους και σχεσεις απο το να ειμαι ετσι οπως ειμαι και να εχω λιγα και καλα.

 

 

Ωραίο thread άνοιξες.

Όντως πάνε με τον φλύαρο οι γυναίκες.

Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτός έχει πάει με άλλες 2000 και τις βλέπει μόνο σαν κρέας;

Δεν καταλαβαίνουν ότι οι πιο ήσυχοι είναι οι καλύτεροι και ωριμότεροι χαρακτήρες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις καταραμενο μια φορα τοτε εισαι καταδικασμενος να εθιστεις

Και γω φίλε καταραμένος και λιγομίλητος είμαι.

Ξέρεις, η βάρκα μου μετέωρη μέσα στην ασάλευτη ομίχλη - επιστρέφει στο λιμάνι της δυστυχίας. Κι έτσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις καταραμενο μια φορα τοτε εισαι καταδικασμενος να εθιστεις

Λωτρεαμόν, Ρεμπώ, Βερλαίν. Όλοι είναι καταπληκτικοί. Τεράστια λογοτεχνικά ταλέντα.

Φαντάζομαι τον Σπανούλη να πίνει αψέντι τώρα.

Γιατί όχι; :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο thread άνοιξες.

Όντως πάνε με τον φλύαρο οι γυναίκες.

Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτός έχει πάει με άλλες 2000 και τις βλέπει μόνο σαν κρέας;

Δεν καταλαβαίνουν ότι οι πιο ήσυχοι είναι οι καλύτεροι και ωριμότεροι χαρακτήρες;

Lol.

Δηλαδής όποιος το ανοίγει το ρημάδι και μιλάει σε κοπέλες-παρέες είναι σαβουρογάμης και ο μουγκοθόδωρας της παρέας είναι ο κρυμμένος θησαυρός; :lol:

Έλεος...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...