Προς το περιεχόμενο

H Apple κυκλοφορεί βιβλίο με φωτογραφίες των προϊόντων της και με τιμή $300


Panos1221

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα έχει και τις φωτογραφίες με τα εκρηκτικά iPhone 7?

Για όσους κραζουν είναι beta σταδιο για το πόσο θα αξίζουν στο μέλλον τα manuals της βρε γατάκια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολύ καλά κάνει. Εγώ είμαι μαζί τους. Αφού δεν υπάρχουν νόμοι να τους σταματήσουν και δεύτερον δεν υπάρχει η στοιχειώδης νοημοσύνη στον κόσμο, καλά κάνει και τους τα τρώει. Και δεν το λέω ειρωνικά. Πολύ καλά κάνει.

-Γιατί θα πρέπει να υπάρχουν νόμοι οι οποίοι θα μας εμποδίζουν να αγοράζουμε πράγματα που επιθυμούμε?? --Η διαδικασία των πωλήσεων σε όλων των ειδών τις επιχειρήσεις είναι ατέρμονη.

-Και γιατί αυτός που αγοράζει κάτι που του αρέσει να θεωρείται ότι δεν έχει την στοιχειώδη νοημοσύνη. ποιός μας κρίνει, ο τέλειος, ο Θεός???

Φιλαράκο έχεις πολύ καλές απόψεις.Βάλε υποψηφιότητα για προθυπουργός μπας και σωθούμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γιατί θα πρέπει να υπάρχουν νόμοι οι οποίοι θα μας εμποδίζουν να αγοράζουμε πράγματα που επιθυμούμε?? 

 

Επειδή ο κόσμος είναι γεμάτος ανικανοποίητους ζηλιάρηδες που γκρινιάζουν.   :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόλλησες και συ ε απο τους άλλους ε? 

 

Ρε προσγειωθείτε λίγο! :P

 

Έχετε αγοράσει ποτέ αντίστοιχα books? Μπα δε νομίζω... 

 

ας προσποιηθουμε οτι δεν το εγραψες αυτο η εστω οτι ησουν τελειως λιωμα :P

 

 

ps

 

οι τυποι πουλανε διαφημιστικο υλικο 300 ντολαρς?

 

οκ θελω αυτογραφο τους :P  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον η apple είναι η ίδια εταιρεία που ανακοίνωσε στο φανατικό κοινό της ότι αυξάνει δραματικά τις τιμές των νέων MacBook +830 euro!!γιατί είχαν παραπλησιες τιμές με τα iPad και ο κόσμος ήταν σε σύγχυση για την χρησιμότητα τους! Τους είπε ξεκάθαρα κορόιδα πληρωστε πανάκριβο ένα νέο λαπτοπ για να νιώθετε πως έχετε κάτι καλύτερο. Ο απόλυτος παραλογισμος... http://www.iefimerida.gr/news/298277/i-apple-kykloforise-ta-nea-tis-laptop-giati-einai-kata-830-eyro-akrivotera-apo-ta

Ε; 300 ευρω πανω ειναι το 15αρι , απο 2400 περυσι 2700 φετος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ας προσποιηθουμε οτι δεν το εγραψες αυτο η εστω οτι ησουν τελειως λιωμα :P

 

 

ps

 

οι τυποι πουλανε διαφημιστικο υλικο 300 ντολαρς?

 

οκ θελω αυτογραφο τους :P

 

Αν σε ρωτήσω αν πήγες ποτέ σε αντίστοιχο ράφι βιβλιοπωλείου, θα το θεωρήσεις προσβολή? 

Ε; 300 ευρω πανω ειναι το 15αρι , απο 2400 περυσι 2700 φετος. 

 

Ελα μην τους το χαλάς! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ρωτήσω αν πήγες ποτέ σε αντίστοιχο ράφι βιβλιοπωλείου, θα το θεωρήσεις προσβολή?

 

Πήγα εγώ αλλά είχε ουρά με αντίσκηνα μέχρι 2 τετράγωνα παρακάτου και έφυγα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που σας πειράζει η Apple που πουλάει ότι θέλει, όσο θέλει και κάποιοι το αγοράζουν, αλλά δε σας πειράζει που άτομα, όπως πχ η Kardashian, κουνάνε τον κ@λο τους και βγάζουν εκατομμύρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...