Προς το περιεχόμενο

Τι γραφείο προτείνεται για υπολογιστή


KINGLUCAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω γραφείο από ikea , ένα απλό με 4 πόδια με μεγάλη επιφάνεια αλλα δεν είναι πολύ σταθερό. Βεβαια έχει ποδαράκια που ανεβοκατεβαίνουν θετικό αυτό.

 

Γενικά δεν με βολεύει όμως πολύ.

 

Τι γραφείο προτείνεται για υπολογιστή?κάτι ανθεκτικό και βάρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντίθετα θα έλεγα....μην δεις στο Πλαίσιο.

Καταλαβαίνω ότι έχει να κάνει με το είδος του γραφείου (υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί τύποι) αλλά πριν κάποια χρόνια είχε πάρει ο αδερφός μου ένα ξύλινο (μελαμίνη εννοείται) συναρμολογούμενο στο στυλ που είναι και τα έπιπλα του ikea.

Το έπιπλο επιστράφηκε 2 φορές (εννοείται πως ήρθαν και το πήραν και τις δύο αφού και αρχικά είχαμε ζητήσει παράδοση στο σπίτι). Την μία, αν και συσκευασμένο, ήταν χτυπημένο. Την άλλη πάλι κάποιο θέμα με την μία επιφάνεια. Οι τρύπες για βίδωμα και τα περίεργα "κουμπώματα" που έχουν τα έπιπλα για να "κλείδωμα" με το κάθετο, ήταν αλλού γι' αλλού.

Γενικά απαράδεκτη κατασκευή, χωρίς να ήταν καν φτηνή. Απλά...φτηνιάρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιφάνεια κουζίνας μασιφ από ικεα και 4 πόδια ή 5 της επιλογής σου. Βάλε και συρταριερα συν 2 πόδια.

 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/c9/c4/bf/c9c4bf875a5d96a3b954ebf494ff81fd.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά έχω γραφείο από ikea , ένα απλό με 4 πόδια με μεγάλη επιφάνεια αλλα δεν είναι πολύ σταθερό. Βεβαια έχει ποδαράκια που ανεβοκατεβαίνουν θετικό αυτό.
 
Γενικά δεν με βολεύει όμως πολύ.
 
Τι γραφείο προτείνεται για υπολογιστή?κάτι ανθεκτικό και βάρη!

 

 

 

Αρα το πρόβλημα σου ειναι η βάση του γραφείου! Γιατί δεν παιρνεις λοιπόν μια καλυτερη βάση να τελειώνεις?

http://www.ikea.gr/epipla-grafeiou/grafeia-kai-trapezia/epifaneies-kai-podia-grafeiou/podia-kai-vaseis-gia-epifaneies/

 

με 80 ευρω περιπου θα κάνεις την δουλεια σου και νομιζω πως ειναι και ρυθμιζόμενες καθ υψος.

 

Οσο για το βάρος, ρίξε κανα σακί τσιμεντο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ  πείρα αυτό απο το πλαίσιο σε προσφορά την περασμένη εβδομάδα στα 99 ευρώ πλέον έχει 30 Ευρώ πάνω όπως ήταν η αρχική του τιμή, πάντως είναι πολύ σταθερό γραφείο, και ποιοτικό το γυαλί που έχει για επιφάνεια γενικά έμεινα ευχαριστημένος απο την αγορά αυτού του γραφείου και εγώ και ένας φίλος που το αγόρασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιφάνεια κουζίνας μασιφ από ικεα και 4 πόδια ή 5 της επιλογής σου. Βάλε και συρταριερα συν 2 πόδια.

 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/c9/c4/bf/c9c4bf875a5d96a3b954ebf494ff81fd.jpg

Και εγω αυτο εκανα ο πατεντιαρης μονο που με μια σεγα το κοψα στη μεση 

btw η επιφανια κοστίζει κάνα 100 αρι ετσι? βαλε και τα ποδια  άλλα είναι ποιοτικο βαρύ οκ 

η δευτερη φρικη που παθα με το post sου ειναι οτι εχουμε το ιδιο laminate 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...