Προς το περιεχόμενο

Καμπίνα σε χωριό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μενω σε ενα μικρο χωριο στο οποιο αυτη τη στιγμη κλειδωνω στα 3.5 και λεω και ευχαριστω :P. Πριν λιγες ημερες στην αλλη ακρη απο το χωριο ο οτε τοποθετησε και καμπινα. Εγω που ειμαι 1.5 km μακρια απο εκει λετε να δω ασπρη μερα 'η μπα? Αυτη τη στιγμη ειμαι συνδεδεμενος σε α/κ 6 km μακρια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε συμπολεμιστη στην οπτικη ινα θα σε συνδεσουνε (οπως και πολλα αλλα χωριουδακια καλη ωρα)

Θα δεις λιγο παραπανω απο 3.5 :-D Το ποτε ομως ρωτα τον ΟΤΕ και πες μου και μενα

Μεχρι τοτε δεν τραβας ενα καλωδιο απο το κουτακι του ΟΤΕ στο ρουτερ(αν δεν το χεις κανει ηδη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι ,ειμαι στην Βαρη,στην Αθηνα και εδω και 25 χρονια κλειδωνα 1,2ΚΒ με 2 ΜΑΧ ,αρα και τα 3,5 ειναι μια χαρα,χαχα 

 

Μακαρι να μπειτε πιο καλα στον κοσμο της ταχυτητας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε συμπολεμιστη στην οπτικη ινα θα σε συνδεσουνε (οπως και πολλα αλλα χωριουδακια καλη ωρα)

Θα δεις λιγο παραπανω απο 3.5 :-D Το ποτε ομως ρωτα τον ΟΤΕ και πες μου και μενα

Μεχρι τοτε δεν τραβας ενα καλωδιο απο το κουτακι του ΟΤΕ στο ρουτερ(αν δεν το χεις κανει ηδη)ολο 

το καλωδιο ερχεται και τα 6km απο το α/κ εναεριο,οτι και να βαλω αμα βρεξει αμα εχει αερα αμα εχει κρυο 'η ζεστη προβληματα θα εχω :P. H καμπινα ειναι vdsl νομιζω γιατι ειχαν περασει οπτικη πριν λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι ,ειμαι στην Βαρη,στην Αθηνα και εδω και 25 χρονια κλειδωνα 1,2ΚΒ με 2 ΜΑΧ ,αρα και τα 3,5 ειναι μια χαρα,χαχα 

 

Μακαρι να μπειτε πιο καλα στον κοσμο της ταχυτητας...

 

εσύ έχεις 25 χρόνια xdsl;

Μάλιστα..

 

Πακέτο μεγάλο να περιμένεις 2-3 χρόνια ώστε να έρθει το www στην Ελλάδα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι ,ειμαι στην Βαρη,στην Αθηνα και εδω και 25 χρονια κλειδωνα 1,2ΚΒ με 2 ΜΑΧ ,αρα και τα 3,5 ειναι μια χαρα,χαχα 

Στην περίπτωσή σου μήπως να έβλεπες το Dial-Up που έχει μεγαλύτερη ταχύτητα στα 52kbps;  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη για την εκφραση ρε φιλε αλλα...... γα@@@σαι. Τι σου φταιμε και μας χτυπας ετσι???? :P

Σε τι αποσταση εισαι απο την καμπινα?

 

 

Xαχαχαχα αυτη ειναι η πλακα...η μεγαλη...ειμαι 800+ μετρα απο την καμπινα...οι ΟΤΕζτιδες τραβανε τα βυζια τους με την ταχυτητα μου...Ολοι οι γυρω μου εχουν ΜΑΧ μεχρι 25-28.000 το πολυ.....

 

Και με γραμμη υπογεια η οποια εχει 10 κοψιματα σε 3 μετρα μονο,αστο...την εχω δει ,παρακαλα την forthnet 10 χρονια να την δωσει την βλαβη και με εγραφαν,,,Σωθηκα στην HOL και το εδωσαν και το μαζεψαν τα παιδια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...