Προς το περιεχόμενο

VDSL Ανθούπολη,Περιστέρι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν δεν εχεις δει να αλλαζουν τα καφαο τοτε εχεις πολυ καιρο μπροστα.και στο καταστημα του οτε μην περιμενεις να ξερουν γιατι ακομα και να υπαρχει καποιο πλανο δεν σημαινει οτι δεν θα πεσει εξω αφου καποια πραγματα επηρεαζονται και απο αλλουυς εκτος απο τον οτε.πχ δεη για το ρευμα.αδειες απο δημο  για σκαψιματα οπτικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειναι αυτο που περιμενω εδω και ενα χρονο! Ηλεκτροδοτιση επιτελους; Poulinos διαφωτισε με!!!

 

Μαλλον ρευμα ειναι, ειδα εχουν σκαψει και σε αλλες καμπινες τριγυρω.

post-219197-0-30922500-1504879738_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειναι αυτο που περιμενω εδω και ενα χρονο! Ηλεκτροδοτιση επιτελους; Poulinos διαφωτισε με!!!

 

Μαλλον ρευμα ειναι, ειδα εχουν σκαψει και σε αλλες καμπινες τριγυρω.

αν ηταν μικρο σκαμα θα λεγα οτι ειναι για οπτικη ινα αλλα οταν βλεπεις πιο μεγαλα εργα συνηθως ειναι για ρευμα.αντε λιγο υπομονη ακομα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια μου φαινεται εχουν αρχισει την ρευματοδοτηση γιατι και σε αλλα σημεια (δυστυχως δεν πηρα photo) ειχαν σκαψει και κοντα σε πυλωνες της Δ.Ε.Η . Μου φαινεται οτι το "πλανο" που ειχαν στο συμβολαιο τους ηταν μεχρι τελη σεπτεμβρη,οκτωβρη του 17' να εχει τελειωσει το εργο, και η ρευματοδοτηση κατα συνεπεια απτην Δ.Ε.Η η οποια αυτη φαινεται πως το εχει καθυστερησει το πραγμα, και προκειμενου να μν φαει προστιμο ξεκινησε τα εργα... Κλασσικη Ελλαδα αυτο εχω να πω. Εχουμε μια διωρια μεχρι τελος του 2054? 31 Δεκεμβριου του 54' θα ειναι ετοιμο! Τελοσπαντων, καλλιο αργα παρα ποτε. Pray for vdsl. BlessRNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια σελίδα online για να δω αν φτιάχνετε κάποιο καφάο κοντά στην περιοχή μου?γιατί δεν έχω δει κάτι προσωπικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια σελίδα online για να δω αν φτιάχνετε κάποιο καφάο κοντά στην περιοχή μου?γιατί δεν έχω δει κάτι προσωπικά..

Δεν νομιζω να υπαρχει σελιδα που θα λεει ακριβως αν χτιστει καποιο καφαο. Στο περιστερι τουλαχιστον νομιζω πως οτι ΚΑΦΑΟ ηταν να μπουν εχουν τελειωσει απο τον Ιανουαριο, Φεβρουαριο που μας περασε. Θεμα της Δ.Ε.Η ειναι τα συγκεκριμενα εργα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια σελίδα online για να δω αν φτιάχνετε κάποιο καφάο κοντά στην περιοχή μου?γιατί δεν έχω δει κάτι προσωπικά..

 

Τσεκατε εδω http://fttxgr.eu/ αν εχεις καμπινα κοντα στο σπιτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκατε εδω http://fttxgr.eu/ αν εχεις καμπινα κοντα στο σπιτι.

Ωωω!σε ευχαριστώ πολύ αδερφέ!σύμφωνα με αυτό, δείχνει ότι έχω καμπίνα OTE VDSL στα 100 μέτρα από το σπίτι μου..Άρα μάλλον περιμένουμε ρευματοδότηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να ειναι αυτο που περιμενω εδω και ενα χρονο! Ηλεκτροδοτιση επιτελους; Poulinos διαφωτισε με!!!

 

Μαλλον ρευμα ειναι, ειδα εχουν σκαψει και σε αλλες καμπινες τριγυρω.

post-219197-0-73098200-1505314495_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα πως ηδη εχουν αρχισει να παιρνουν τηλεφωνα επειδη ενεργοποιηθηκε το VDSL σε ορισμενα σημεια. Θα κανουμε επιτελους evolve. Η τεχνολογια καταφθανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δηλαδή τώρα με αυτές τις καμπίνες, μπορούμε να βάλουμε μόνο OTE VDSL ή σε οποιαδήποτε εταιρία?

απο οποιαδηποτε αλλα νομιζω πριν δοθει διαθεσιμοτητα πρεπει να γινουν κατι συνδεσεις οπτικων ινων μεσα στα αστικα κεντρα (παροχος με οτε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχουν οντως αρχισει σιγαααα σιγααα, να δινουν διαθεσιμοτητα, απλα με προβληματιζει οτι ενω τα περισσοτερα που ανοιγαν τα κλειναν κατευθειαν (1-2 βδομαδες το πολυ), εκει που εχει στειλει τις φωτο το μελος heavyrain δεν τα εχουν σκεπασει 1 μηνα τωρα...Και ειναι κοντααα, αυτο με ανησυχει :P . Ισως δεν μπορουν ευκολα να κλεισουν τον δρομο (που πρακτικα δεν τον κλεινουν απλα ο εκσκαφεας πηγαινοερχεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν οντως αρχισει σιγαααα σιγααα, να δινουν διαθεσιμοτητα, απλα με προβληματιζει οτι ενω τα περισσοτερα που ανοιγαν τα κλειναν κατευθειαν (1-2 βδομαδες το πολυ), εκει που εχει στειλει τις φωτο το μελος heavyrain δεν τα εχουν σκεπασει 1 μηνα τωρα...Και ειναι κοντααα, αυτο με ανησυχει :P . Ισως δεν μπορουν ευκολα να κλεισουν τον δρομο (που πρακτικα δεν τον κλεινουν απλα ο εκσκαφεας πηγαινοερχεται).

κατι τετοιο υποψιαζομαι, εκλεισαν πρωτα τα μικρα ανοιγματα, το δικο μου πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο στην περιοχη! 2 στενα κατω απο εμενα εδωσαν διαθεσιμοτητα, οποτε συντομα θα κλεισουν (θελω να πιστευω) και αυτο να παρω και γω επιτελους!!! Καθε μερα βγαινω στο μπαλκονι να δω αν εχει εργατες να κανουν δουλεια αλλα απογοητευομαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...