Προς το περιεχόμενο

Black Friday από το geekbuying με εκπτώσεις έως και 75%


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 
Για όποιον σκέφτεται αγορά από το geekbuying

 

 

μια από τά ίδια :(

αγορά την 11/11 redmi not 3 pro το οποίο και καλά το είχαν σε stock με χρόνο αποστολής 2-7 (το κλασσικό τους)

μετά την πρώτη εβδομάδα και μετά από 6-7 Mail και cases στο help center τους μου απάντησαν ότι πάμε για τις 25/11 ( ωχ gtaddict copy paste πρεπει να είναι οι απαντήσεις τους :X )

 

σε νέό μήνυμα μου να πληρώσω την διαφορά και να το στείλουν από Ισπανία (που δείχνει και καλά διαθέσιμο και να μην μπλέκω με τυχόν τελωνεία) ακόμα περιμένω την απάντηση τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ολοκληρώσω την παραγγελία γιατί πέτυχα το mi5s στα 310 ευρώ περίπου αλλά δεν ξαναπατάω. Και εννοείται θα τους μαυρίσω παντού και report στο paypal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 5.5 Inch FHD 2GB 16GB Smartphone Qualcomm Snapdragon 650 Hexa Core MIUI V7 16.0MP TOUCH ID - Dark Gray

  1 USD 134.99

 

αγορα στις 24/9.

 

Βεβαια ηρθε μπαμ μπαμ και κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 5.5 Inch FHD 2GB 16GB Smartphone Qualcomm Snapdragon 650 Hexa Core MIUI V7 16.0MP TOUCH ID - Dark Gray

  1 USD 134.99

 

αγορα στις 24/9.

 

Βεβαια ηρθε μπαμ μπαμ και κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

2gb ram?

νοπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Για την κατηγορία των smartphones ξεχωρίζουν μοντέλα όπως τα Redmi Pro της Xiaomi με OLED οθόνη 5,5 ιντσών, διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και τιμή €164''

 

ρε παιδια τι εκπτωσεις και μ@λ@κιες,το τηλεφωνο το παρακολουθω εδω και καιρο στο geekbuying και οχι μονο δεν ειναι μειωμενη η τιμη του λογο blackfriday αλλα την ανεβασαν κιολας!Πριν μια βδομαδα εβγαινε στα 140 ευρω!

 

 

Συγνώμη φίλε αλλά μάλλον κάνεις λάθος. Και εγώ το παρακολουθώ το τηλέφωνο το οποίο σημειωτέων έχει πολλές εκδόσεις. Η έκδοση με τα 64gb και τον Helio x25 δεν υπήρχε πουθενά κάτω από 200 ευρώ πριν από μια εβδομάδα. Τώρα το Geekbuing το  πουλάει στα 185 ευρώ. Είναι τεράστια ευκαιρία και δεν είμαι κανένας άσχετος. Ψωνίζω σχεδόν 2 smartphones το μήνα για φίλους συνεχώς. Προφανώς έχεις μπερδέψει τα μοντέλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια από τά ίδια :(

αγορά την 11/11 redmi not 3 pro το οποίο και καλά το είχαν σε stock με χρόνο αποστολής 2-7 (το κλασσικό τους)

μετά την πρώτη εβδομάδα και μετά από 6-7 Mail και cases στο help center τους μου απάντησαν ότι πάμε για τις 25/11 ( ωχ gtaddict copy paste πρεπει να είναι οι απαντήσεις τους :X )

 

σε νέό μήνυμα μου να πληρώσω την διαφορά και να το στείλουν από Ισπανία (που δείχνει και καλά διαθέσιμο και να μην μπλέκω με τυχόν τελωνεία) ακόμα περιμένω την απάντηση τους

Σας νιώθω παιδιά. Από άλλο κινεζομάγαζο εγώ περιμένω με ψ... στο χέρι από 4 Νοεμβρίου και μάλλον δεν έχει φύγει καν ακόμα από Κινα. Περιμένουν παραλαβή από εργοστάσιο λένε...Και μένα σε stock ήταν, καλό ανέκδοτο πλέον.  Στην περίπτωσή μου υπήρχε και άλλη πρωτοτυπία. Δεν μου έστειλαν ούτε email επιβεβαίωσης παραγγελιάς. Ωραία πράγματα...Αλλά δεν μπορούσα να αφήσω τέτοια ευκαιρία να φύγει. Είναι ρίσκο ο δρόμος του μεταξιού και το ξέρουμε από καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλέ μου για τον πατερα μου ηταν, αναβαθμιση απο sony ericsson k770, μονο με την οθοναρα ειναι ευτυχισμενος , δε νομιζω να κολησει στα 2GB :-)

 

λολ αυτο ειναι αναβαθμιση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...