Προς το περιεχόμενο

Επιλογή free antivirus....


mgs4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thepoint βρήκα την λύση , απενεργοποίησα το luke filewalker , όλα εντάξει , ναι είναι πολύ καλό antivirus , βέβαια προσέχω που μπαίνω :X

Ακριβώς αυτό. Το καλύτερο A/V είναι το common sense. Εγώ προσωπικά στο Windows pc δεν τρέχω A/V από το 2003, και δεν έχω κολλήσει ποτέ κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό. Το καλύτερο A/V είναι το common sense. Εγώ προσωπικά στο Windows pc δεν τρέχω A/V από το 2003, και δεν έχω κολλήσει ποτέ κάτι.

are you sure? εκανες ποτε κανενα scan με on demand προγραμματα? Και εγω ετσι ειμαι στον δικο μου, αλλα ε...μετα απο καποιους μηνες καμια σαβουριτσα θα την βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό. Το καλύτερο A/V είναι το common sense. Εγώ προσωπικά στο Windows pc δεν τρέχω A/V από το 2003, και δεν έχω κολλήσει ποτέ κάτι.

 

Εδώ περνάνε και πάρτι κάνουν κι από τα καλύτερα συστήματα προστασίας το common sense μας έλειπε!

https://www.youtube.com/user/ThePCSecurity

Πάντως ο defender στα windows 10 μπορεί να κάνει σάρωση και κατά την εκκίνηση του υπολογιστή διαρκεί κάπου ένα δεκάλεπτο μόνο από λογαριασμό διαχειριστή όμως τρέχει αλλιώτικα δεν είναι επιλέξιμο η επιλογή σάρωση εκτός σύνδεσης στο όλες οι ρυθμίσεις, ενημέρωση και ασφάλεια, windows defender. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο 360 total security, στο install εχει επιλογή για bitdefender engine καθώς και μετά το installation συν την engine του avira. Καλό είναι να το αφήσω καθαρό χωρίς αυτά τα 2 πρόσθετα ή θεωρείται καλό να τα βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα, μιας και αυτο χρησιμοποιω, το εχω με την engine του bitdefenter.

Πειράζει αν το αφήσω default?

 

Το έχω έτσι ρυθμισμένο τώρα, προτείνεις καμία αλλαγή;

 

post-376588-0-85832100-1480102824_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να εχεις θεμα. Μπορεις να εχεις και τις 3 μηχανες ενεργοποιημενες η αν θες να εχεις μονο την μια.

 

To network threat blocking γιατι το εχεις απενεργοποιημενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...