Προς το περιεχόμενο

H Qualcomm ανακοίνωσε ότι ο επερχόμενος Snapdragon 835 θα υποστηρίζει Quick Charge 4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ότι καλύτερο άκουσα σε νέο το τελευταίο καιρό. αν το S8 έχει Snapdragon 835, Quick Charge 4, κορυφαία κάμερα και καλή τιμή, θα ναι το επόμενο μου τηλέφωνο!

είδικά καλή τιμή θα έχει σίγουρα... Δεν θα περάσει το ψυχολογικό φράγμα των 1000 (αν και δεν παίρνεις και όρκο πλέον...)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όποτε υπάρχει ένα άθρο για την Samsung ο κάθε άσχετος θα πει την μαλακία του; Έχει μακράν την καλήτερη τεχνολογία πάνω στα κινητά τηλέφωνα και όχι μόνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδικά καλή τιμή θα έχει σίγουρα... Δεν θα περάσει το ψυχολογικό φράγμα των 1000 (αν και δεν παίρνεις και όρκο πλέον...)

Σιγά μην κάνει και τριχίλιαρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλά πού έχω διαβάσει σχετικά μέ τήν ιστορία note 7, τά συνδέω μέ άλλες τεχνολογικές ειδήσεις καί "ψιλιάζομαι" θέμα επεξεργαστή στό note 7 τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει παντως που απο μια ιστορια καποιοι τα μηδενιζουν ολα ,που σαι η μπαταρια ανατιναζεται λογω αμφιβολου ποιοτητας οχι ο επεξεργαστης και οι εντολες του πυρηνα

Έβγαλε τελικά πόρισμα η Samsung; Το είχε υποσχεθεί άλλωστε... ή απλά το υποθέτεις;

Είδα κι εγώ κάποια βίντεο στο Ίντερνετ που ισχυρίζονται ότι φταίει η μπαταρία, αλλά ότι φταίει το κύκλωμα φόρτισης . Όσο δεν υπάρχει επίσημη/υπεύθυνη απάντηση, τότε ο καθένας μπορεί να υποθέτει ότι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40% Λιγότερη κατανάλωση!!!!

 

Ωρε που παμε

Αν ισχυαν τα -40% καθε φορα που βγαινει καινουριο socket, αυτη τη στιγμη θα επρεπε να ανοιγουμε κινητο και να παραγει ρευμα..

Εχω παψει να πιστευω τις ανακοινωσεις των εταιρειων, ειδικα μετα το φιασκο του 810.. Επισης το 40% το εχουν κανει καραμελα, δηλαδη ακριβως τοση ειναι η οικονομια σε καθε εξελιξη? εδω και χρονια, ειτε intel, ειτε qualcom, 40% ολοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει παντως που απο μια ιστορια καποιοι τα μηδενιζουν ολα ,που σαι η μπαταρια ανατιναζεται λογω αμφιβολου ποιοτητας οχι ο επεξεργαστης και οι εντολες του πυρηνακαι 

και καποιοι κατευθειαν να το παιξουν εξυπνοι και να σπασουν τα νευρα ολων των αλλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καποιοι κατευθειαν να το παιξουν εξυπνοι και να σπασουν τα νευρα ολων των αλλων

ναι ειναι απολυτα λογικο ο νεος επεξεργαστης να προκαλεσει εκρηξη? τι μας λετε μωρε ειναι εξυπναδα το πασιφανες? καταντησε αηδια το θεμα σε καθετι που βγαινει για το android πεταγονται ενα σωρο που λενε για εκρηξεις

υποψιν οτι εχουμε συμπτωματα και στα 7αρια τα iphonia αλλα εκει μοκο.

υγ παψτε να στε προβατα ειστε καταναλωτες και εσεις και εγω καθετι που οδηγα σε μονοπωλεια δεν βοηθα την τζεπη σας ουτε σας ουτε και των αλλων. αν αγαπατε καποια εταιρια δικαιωμα σας αλλα τσουβαλιασματα οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...