Προς το περιεχόμενο

Ντυσιμο-Μουσικη-Πολιτικη κατευθυνση


obiwanken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια , όπως εσυ με κρινεις σαν νεοέλληνα τοσο επιφανειακα χωρις να με ξέρεις χωρις να με έχεις ζησει και χωρις να με έχεις μελετησει (όπως ακριβως υπαινίσσεσαι ισως όχι αδικα) ότι δεν έχω κανει εγω ως προς την πολιτικη επιστημη και θεωρια ετσι και εγω σου λεω κατι πολύ απλο αμα σε ακουσει κάποιος να λές τον αστυνομικο μπάτσο ή να εισαι υπερ μεταναστών που σπάνε και δεν σέβονται τοτε σιγουρα θα σε αποκαλέσει και αυτος αναρχικο με την ιδια ακριβως ευκολια. Μπορει να κανει λάθος αλλα και εσυ αυτή την εντυπωση του έδωσες.

 

Και θα το συνδυασει με το ντύσιμο και με όλα. Τωρα πως πηγα εγω να μπλεχτώ σε πολιτικη συζητηση και αντιπαράθεση δεν ξέρω. :cry:

Δεν με ενδιαφέρουν αυτά καθολου. Σου λέω εγω βλέπω τι κανει ο άλλος όταν βγει ότι και να λεει ότι και να επικαλείται μα τον Μαρξ τον έναν τον άλλον δεν συγκινουμαι πλεον. Και εντάξει ας μη μιλήσουμε για πολιτικη στην Ελλαδα έχουνε ξεφτυλιστει όλα δυστυχως. Αυτά τιποτα άλλο δεν εχω να προσθέσω. Καλησπέρα σας.

 

ΥΓ Αμα ξέραμε από πολιτικη θα είχαμε και σοβαρότερους ηγετες.

 

άρες μάρες κουκουνάρες.........

 

(σημ: Δεν κρίνω εσένα -όπως και κανένα που δεν γνωρίζω- αλλά τα γραφόμενα σου. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά. Καλησπέρα και σε εσένα.)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρες μάρες κουκουνάρες.........

 

(σημ: Δεν κρίνω εσένα -όπως και κανένα που δεν γνωρίζω- αλλά τα γραφόμενα σου. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά. Καλησπέρα και σε εσένα.)

 

 

εγω σου λεω τι συμβαινει φιλε , όχι τι είναι σωστο. Οι περισσοτεροι που μπορει όπως γραφεις και εσυ να μην έχουν ασχοληθεί θα σε περάσουν για αναρχοκομμουνι αμα αρχισεις τα περι μπάτσων και μερικές άλλες ευαίσθητες κουβέντες. Όπως επισης και για φασιστα αμα πεις πχ δεν θέλω κάποιους μεσα στη χωρα μου (που εχεις κάθε δικαιωμα).

 

Ο κοσμος θα στην ριξει ευκολα την ταμπέλα δεν θα κατσει να το ψάξει πολύ. Σωστο ή λαθος εγω σου ειπα απλα τι συμβαινει. Ουτε πολιτικη κουβεντα μπηκα να κανω ουτε με ενδιαφερει ποιος είναι αναρχικος και ποιος δεν είναι.

 

Καμια σημασια δεν έχουν όλα αυτά εκτος και αν νομιζεις ότι επι ΠΑΣΟΚ ειχες ξερω γω σοσιαλισμο. Τα βιβλια είναι μέχρι να αναλάβει κάποιος την εξουσια.

 

Όπως ειχε πει και στο Μπραφ ..... για αυτό μας διαφαντευουν από την αρχη της ιστοριας δυνάστες και απατεωνες επειδή ο μπάμπης ο λάκης και ο τάκης ξέρουν από πολιτικη. Τα συμπερασματα δικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοσμος θα στην ριξει ευκολα την ταμπέλα δεν θα κατσει να το ψάξει πολύ.

 

Ο οποιοσδήποτε με σκοπό να ικανοποιήσει το ανιδιοτελές εγώ του και τα κόμπλεξ του μπορεί να βάζει ταμπέλες. Όμως αυτό είναι πρόβλημα του και όχι εκείνου που του κρεμάει την ταμπέλα. Η άποψη κάποιου πχ. για μένα είναι δικό του πρόβλημα. Και όχι δικό μου.

 

...Σωστο ή λαθος εγω σου ειπα απλα τι συμβαινει...

 

Το τι συμβαίνει είναι αυτό που ο καθένας επιλέγει να βλέπει. Μιας και για κάποιον υπάρχει (και άρα "συμβαίνει") αυτό που σκέφτεται και όχι αυτό που βλέπει.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...