Προς το περιεχόμενο

Sony XZ @SonyMobile 549€


tomtoub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με την Sony για την επισκευή του κινητού μου, με ενημέρωσαν ότι τρέχει μία προσφορά για το ΧΖ στα 549. Η αγορά πρέπει να γίνει απευθείας από αυτούς, αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες για την διαδικασία.

 

Στο skroutz ξεκινάει από τα 650€.

 

YBfKLU5.png?1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΧΖ είναι τόσο άσχημο που και να με πλήρωναν δεν θα το έπαιρνα. :P

 

Εγώ πάλι δεν βλέπω καμία διαφορά εμφανισιακά με άλλα 125.677 smartphone που κυκλοφορούν εκεί έξω  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακράν καλύτερο το XZ από όλες τις ναυαρχίδες αυτή τη στιγμή τόσο της Samsung όσο και της LG, μπροστά του σε ταχύτητα και ποιότητα μοιάζουν φτωχοί συγγενείς, και ας έχει μόνο 3gb μνήμη το XZ. Προσωπικά δεν έχω δουλέψει πιο γρήγορο τηλέφωνο και με καλύτερο touch - οθόνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θεωρεις ότι είναι καλύτερο από galaxy s7 edge? Σε ποιούς τομείς είναι καλύτερο?

 

Η ερώτηση ισχύει εξίσου και για το απλό s7.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα των ερωτησεων του stelios12120 και του DrFreeman δεν ειναι μονο το θεμα ποιοτητα/χαρακτηριστικα κτλπ αλλα και η τιμη!

Δηλαδη τι σκατα εχει αυτο το XZ που αξιζει 200 ευρο πανω απο ενα S7 και παρομοια τιμη με ενα iphone 7?Εβγαλε μηπως δικο της καινουριο λογισμικο η Sony και δεν το πηραμε πρεφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια σειρά από τη Sony, αλλά τραγικά υπερτιμολογημένη.

Δε βλέπω κανένα απολύτως λόγο, γιατί να μην πάρω ένα εξαιρετικό midranger <400€ ή κινέζικο πολύ πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...