Προς το περιεχόμενο

Krups Genio II Πολυκαφετιέρα 49.90€ - Κωτσόβολος


vgiozo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος, η συγκεκριμένη έχει παίξει κοντά στα 30 ευρώ σε μεγάλες αλυσίδες σούπερ μάρκετ.

 

Όσο για τη συγκεκριμένη, για ροφήματα τύπου σοκολάτας οκ,για καφέ καλύτερα κάποια νέσπρεσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μια εβδομάδα πήρα τη συλλεκτική Genio Mini από το site dolce gusto δωρεάν με την αγορά 12 κουτιών κάψουλες... είχα και κουπόνι -25 % και έτσι πήρα τη μηχανή και τα 12 κουτιά κάψουλες με 44 ευρώ και δωρεάν τα μεταφορικά στο σπίτι... :) . οπότε δε μου φαίνεται και φοβερή προσφορά η συγκεκριμένη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει να πάρω ένα τέτοιο αλλά θέλω να ρωτήσω δουλεύει στο να γεμίζω τις κάψουλες πάλι όπως αναφέρεται στο άλλο θέμα; Η υπάρχουν πιο φθηνοι ξαψουλες και πόσο; Επειδή είμαι εκτός πόλης και μόνο από κινητό 2g δεν μπορώ να το πολύ ψάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσέχετε με τις συγκεκριμένες φθηνές μηχανες καφέ,καιγονται για πλάκα.

 

Οπότε να ξέρετε τι σας περιμένει.

 

Ή piccolo που είπα ποιο πάνω καίγονταν για χαβαλε (δείτε και γενικά τι λένε γ αυτήν) 2 αλλαξα στον κωτσοβολο μέχρι που την παράτησα σε μία άκρη και ησυχασα.

 

Τώρα δεν ξέρω τι παίζει με αυτήν αλλά εγώ προσωπικά δεν ξανααγοραζω αυτές τις φθηνές μηχανες καφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα 4/2015 αγορά από κωτσοβολο την piccolo (όχι αυτή του θεματος) και 2 φορές μου την έκαναν αντικατάσταση επειδή την εβαζα μπριζα και δεν έκανε τίποτα μετα απο 1 μήνα χρήσης την πρώτη φορά και μετά από 3 μήνες χρήσης την επόμενη.

 

Στο service που είχα ρωτήσει τι έπαθε μ λένε είχε καεί. Αυτό μ είπαν αυτό σου λέω.

 

Τώρα αν ή συγκεκριμένη είναι καλύτερη...μακαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα τύχης (ή ατυχίας καλύτερα) είναι μάλλον όπως και με οποιαδήποτε συσκευή... Εμένα η Picolo μου δουλεύει εδώ και 4 χρόνια non stop χωρίς ιδιαίτερη φροντίδα ή συντήρηση και τώρα που έκανα upgrade στη genio την έδωσα σε φίλο μου και συνεχίζει τη λειτουργία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...