Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιχαν black friday τα public περυσι ;

ναι

Kατι κανεις λαθος.

http://tech.in.gr/news/article/?aid=1500114173

 

Από τα καταστήματα Public ανακοινώθηκε ότι την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου εγκαινιάζεται στην αλυσίδα ο θεσμός της λεγόμενης Black Friday.

 

Αναμενουμε με ενδιαφερον να μας ενημερωσεις για τις περσυνες "γελοιοτητες", ενω ο εν λογω θεσμος εγκαινιαζεται την επομενη εβδομαδα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισαι υπάλληλος απο τα  public μηπως και καιγεσαι τοσο πολυ η σε πληρώνουν μηπως?

Ειναι προφανές οτι θα δώσουν απλά σε τιμές σκρουτζ.Ολα θεμα μαρκετινγκ ειναι για να τσιμπησουν τα πιτσιρικια και οι μη γνωστες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα απο πού συμπερανατε οτι οι εκπτωσεις θα ειναι 10-20% / της πλακας κλπ και ελαβα 2 απαντησεις μεχρι στιγμης:

-Απο το περσυνο black friday (ενω τα public το εγκαινιαζουν φετος... ).

-Υπαλληλος των public εισαι;

 

Mε την ιδια λογικη μπορω να αρχισω κι εγω να λεω την αντιστοιχη εξυπναδα "υπαλληλος ανταγωνιστικου καταστηματος εισαι;"...

 

Η ερωτηση μου για το αν γνωριζετε ή αν κανετε μαντεψιες για τις εκπτωσεις που θα γινουν, περιμενει ακομα απαντηση παντως ;)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σορυ λαθος μου για το public νομιζα οτι ειχαν και αυτα αλλα τωρα το εψαξα και ειδα οτι μονο το mcarthur glen ηταν που ειχε black friday, βαση αυτου εγραψα κιολας γιατι ειχα παει βολτα να δω..

http://mononews.gr/black-friday-ala-greca-to-fiasko-me-tis-dithen-ekptosis/8022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κρίνοντας απο προσφορές που κάνει το public τοσα χρόνια σε συνδιασμο με τα faux black friday events στην Ελλαδα τοσα χρονια κανουμε ενα educated guess. Εγω απλα θα ρωτησω γιατι δεν εχουνε βγάλει previews οπως στην Αμερικη? Θεωρώ οτι οι εκπτώσεις ειναι εικονικές και κυριως marketing.Ελπιζω να σε καλυψα για το σκεπτικο μου

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κρίνοντας απο προσφορές που κάνει το public τοσα χρόνια σε συνδιασμο με τα faux black friday events στην Ελλαδα τοσα χρονια κανουμε ενα educated guess. Εγω απλα θα ρωτησω γιατι δεν εχουνε βγάλει previews οπως στην Αμερικη? Θεωρώ οτι οι εκπτώσεις ειναι εικονικές και κυριως marketing.Ελπιζω να σε καλυψα για το σκεπτικο μου

Ok καλυφθηκα. Υποθεσεις βαση τιμολογιακης συμπεριφορας αλλων καταστηματων σε δηθεν black friday events ή βαση τιμολογιακης συμπεριφορας του ιδιου του public σε εκπτωτικα events που δεν εχουν σχεση με το black friday.

 

Για να απαντησω κι εγω στο προηγουμενο ερωτημα σου λοιπον, δεν εχω ουδεμια σχεση με τα public, απο την αλλη ομως δεν καταλαβα το hating της προηγουμενης σελιδας για κατι που δεν ειδαμε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην περιμένεις τρελά πράγματα, κάνα 10-20% κυρίως, σε συγκεκριμένα πράγματα θα χει πάνω από 30%..

 

Απλές εκπτώσεις δηλαδή

 

Καθυστερημένη και κουτσουρεμένη η μαυρη παρασκευή στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, αμα ειναι ο Ελληνας να τσιμπησει κανα gadgetακι/smartphone κλπ σε καλη τιμη, λεφτα υπαρχουν οχι στις 25 αλλα και στις 35 του μηνα, μην ανησυχεις καθολου!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μ ήρθε και εμένα πριν λίγο

 

 

Και ps4 -D chassis με 2 παιχνίδια στα 299€

 

Υπαρχει καποιο link για το newsletter?Aν οχι μπορει να μου πεις ποια ειναι τα 2 παιχνιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί βιάζεστε να πετάξετε το δηλητήριο σας; πραγματικά απορώ εδώ μέσα ,μπαίνετε απλά για να εκτονωνεστε; περιμένετε να έρθει πρώτα η μέρα να δούμε τι θα έχουν και μετά αν είναι έτσι όπως τα λέτε κραξτε ελεύθερα. προφήτες είστε και ξέρετε ότι θα κάνουν τιμές Σκρουτζ δλδ ή οτι δεν θα αξιζει τίποτα. θα εχει κάποια καλά απλά θα είναι λίγα όποιος προλάβει πιστεύω.

Επεξ/σία από livefreeordie
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aποτι φαινεται τσαμπα κλαψα, δηλητηριο και μιρλα. Ηδη αυτα που κυκλοφορησαν σε newspaper ξεφευγουν πολυ απο τις μαντεψιες που σπευσαν καποιοι να δωσουν στο παρον thread. Eιμαι βεβαιος δε, οτι ειναι οι πρωτοι που θα πανε να στηθουν απεξω την Παρασκευη για να προλαβουν να τσιμπησουν κανα προιον στις παραπανω τιμες, μες στη ζουλα...

 

 

Ότι είπε ο john_shadow.

 

10-20% και σε πράγματα που θέλουν να ξεφορτωθούν.

 

Πραγματικά έχω σκάσει στα γέλια με μερικούς (πιτσιρικάδες κυρίως) που περιμένουν εκπτώσεις 70-80% επειδή έτσι είναι και στην Αμερική - Ευρώπη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...