Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερώτηση που θέλω να κάνω πριν κάνω οποιαδήποτε επιλογή....

το xbox one θέλει πληρωμή μόνο για να παίζεις παιχνίδια online η και για πρόσβαση στο Internet πχ skype η browsing ?


επίσης η cortana είναι free?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θέλει συνδρομή στο Xbox live

Για να παίξεις σίγουρα χρειάζεται gold συνδρομή με πληρωμή, τα υπόλοιπα νομίζω τα κάνεις και με τη silver συνδρομή που είναι δωρεάν. Αλλά καλύτερα να ψάξει τι ακριβώς μπορεί να κάνει με τη δωρεάν συνδρομή να δει αν τον καλύπτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πολλοί Έλληνες θα έχουμε λεφτά στις τσέπες μας στις 25 του μήνα, προβλέπω να γίνεται σκοτωμός. :blink:

Να ναι καλά οι συντάξεις γονιών και παππουδων. Κάθονται οι δόλιοι και την βγάζουν με Σπύρο Παπαδόπουλο τα βραδια, για να βγαίνει ο κανακάρης και η πριγκίπισσα με καινούργιο smartphone στα τρεντόμπαρα.

 

Σε ότι αφορά το βίντεο τι να πω... Δεν μου κάνει και πολύ εντύπωση γιατί ζούμε σε έναν τόσο σκατά κόσμο...

 

ΥΓ Όπως λένε και τα παιδιά πιο πάνω, καλό είναι να πάρετε κάτι αν πραγματικά το χρειάζεστε και όχι γιατί το έχουν σε προσφορά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρε το ματι σας καμια προσφορα σε iphone 6s η 6s plus? περιμενω εδω και κανα μηνα καποια προσφορα και θα περιμενω μεχρι τα Χριστουγεννα....
Αν καποιος δει καπου καμια προσφορα ας την ποσταρει εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρε το ματι σας καμια προσφορα σε iphone 6s η 6s plus? περιμενω εδω και κανα μηνα καποια προσφορα και θα περιμενω μεχρι τα Χριστουγεννα....

Αν καποιος δει καπου καμια προσφορα ας την ποσταρει εδω...

Αν δεν το είδες ρίξε μια ματιά μήπως αξίζει:

 

http://www.insomnia.gr/topic/628024-smartphone-iphones-6-6s-ξεστοκάρισμα-germanos-cosmote/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρε το ματι σας καμια προσφορα σε iphone 6s η 6s plus? περιμενω εδω και κανα μηνα καποια προσφορα και θα περιμενω μεχρι τα Χριστουγεννα....

Αν καποιος δει καπου καμια προσφορα ας την ποσταρει εδω...

Δεν νομίζω να δεις καλύτερη προσφορά εκτός από αυτή που υπαρχει είδη απο cosmote-germano .(Πάντα μιλώντας για μεγάλο κατάστημα)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να δεις καλύτερη προσφορά εκτός από αυτή που υπαρχει είδη απο cosmote-germano .(Πάντα μιλώντας για μεγάλο κατάστημα)

 

Αν δεν το είδες ρίξε μια ματιά μήπως αξίζει:

 

http://www.insomnia.gr/topic/628024-smartphone-iphones-6-6s-ξεστοκάρισμα-germanos-cosmote/

Αξιζει αλλα δυστυχως ολα   '' μη διαθεσιμα''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι για 70 το παιχνίδι θα έχει 60

Αυτές είναι οι "προσφορές" στην ελλάδα.Ανεβάζουν τις τιμές και μετά τα πουλάνε στα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση που θέλω να κάνω πριν κάνω οποιαδήποτε επιλογή....

το xbox one θέλει πληρωμή μόνο για να παίζεις παιχνίδια online η και για πρόσβαση στο Internet πχ skype η browsing ?

επίσης η cortana είναι free?

Οχι η συνδρομή χρειάζεται μόνο για να παίζεις παιχνίδια online. Η Cortana free είναι απ' όσο ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω τα earpods... ελπίζω να βγάλει κάποια καλή προσφορά. Επίσης, το Black Friday ξέρουμε αν θα ισχύει και για βιβλία/CD κ.τ.λ.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...