Προς το περιεχόμενο

iphone 6s 32g


Vtheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στην παρεα.. μετα απο πολλα smartphones που ειχα ειπα να αλλαξω επιπεδο και να παω σε iphone 6s 32g .... η  σημερινη τιμη ειναι στα 510 ευρω απο καταστημα σκρουτζ.... λετε να περιμενω και τον αλλο μηνα μηπως πεσει λιγο ακομη;;; η αποψη σας για τα iphone ποια ειναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι προαναφέρθηκε δεν προκειτε να πέσει εύκολα. Μόνο στο Black Friday αν δεις καμία καλή προσφορά αλλά χλωμό... μην το σκέφτεσαι καν για την αλλαγή ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα χρηματα!!! Πολύ γρηγορο κινητό. Πολύ καλή κάμερα.. και θα είναι άψογο για 3-4 χρόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε σε αυτά τα θέματα αν μπεις στη λογική του να περιμενω δεν θα πάρεις ποτέ τίποτα οποτε προχωρα σε αγορά.

εχεις δικιο απλα την εχω πατησει ...αγορασα ενα κινητο  και μετα απο μια βδομαδα επεσε κατα 80 ευρω και τα λυπηθηκα

Ότι προαναφέρθηκε δεν προκειτε να πέσει εύκολα. Μόνο στο Black Friday αν δεις καμία καλή προσφορά αλλά χλωμό... μην το σκέφτεσαι καν για την αλλαγή ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτά τα χρηματα!!! Πολύ γρηγορο κινητό. Πολύ καλή κάμερα.. και θα είναι άψογο για 3-4 χρόνια...

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου εχετε δικαιο ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο απλα την εχω πατησει ...αγορασα ενα κινητο και μετα απο μια βδομαδα επεσε κατα 80 ευρω και τα λυπηθηκα

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου εχετε δικαιο ολοι

Καλά το iPhone σε ένα μήνα θα έχει πέσει 10-20€

Από περιέργεια ποιο πήρες;; lg?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι χειρότερο υπάρχει φίλε μου... τουλάχιστον το iPhone να ξέρεις είναι πολύ μεγάλης αξίας..

bootlop σε 3 μηνες... ειχα το g2 και ημουν ευχαρστημενος αλλα με το 4 την πατησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια καλησπερα . εκανα την παραγγελια απο citishop εναντι των 512ε με αντικαταβολη και αποστολη.

λογικα  αυριο θα το εχω. μια ερωτηση, πως θα μεταφερω φωτογραφιες και επαφες απο android se iphone ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...